ReBirth :)

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Wojtek
User
Posty: 40
Rejestracja: 01 sty 2004, 13:21
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ReBirth :)

Post autor: Wojtek » 06 sty 2004, 16:56

pamietacie ? jeden z pierwszych, a moze nawet pierwszy soft do tworzenia muzyki jaki poznałem.
a niedawno sciagnąłem sobie seta " infected mushroom - live on vibrasphere " i tam własnie usłyszałem kawałek, ktory był w toturialach ReBirth'a. o!

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

huh

Post autor: *JetMan* » 07 sty 2004, 16:43

Tak naprawde ten set nie jest autorstwa I.Mushroom- kiedys bylo o tym nawet glosno. To mix jakiegos Dj'a, [niestety, juz nie pamietam kogo] ktory umieszczał/umieszcza[?] swoje twory na sieci, ktoś [nie wiem czy on sam, czy po prostu zwykly hoax] nadał taką nazwę i w takiej postaci sie to rozpowszechnilo. :)

Notabene sam secik jest stosunkowo kiepski.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Wojtek
User
Posty: 40
Rejestracja: 01 sty 2004, 13:21
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wojtek » 08 sty 2004, 19:43

secik jest tragiczny. nie wiem czyj. napisane byuo, ze to Infected Mushroom & Shpoongle.
szukaj w kazaa : "salvi goa live set" :)

Kaśka
Respected User
Posty: 144
Rejestracja: 20 cze 2004, 15:40
Lokalizacja: Zakopane/Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: Kaśka » 18 lip 2004, 08:21

ha... na Rebircie nagralismy swoja pierwsza plyte soundsystemowa, udalo nam sie nawet wystapic live... kwasne brzmienie tego programu, plus klimat wokol niego - cos pieknego. Czasem sobie odpalam i cos tam komponuje, zeby poczuc atmosfere mlodosci :] swietny program.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości