Muza własna

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
KOPER
User
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2003, 14:47
Lokalizacja: Świdnica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: KOPER » 17 kwie 2003, 12:24

Krizz ...slyszalem twoj utwor square repulsion..jak na moje ucho to minimal nie moze byc taki cukierkowy ...wlasnie podstawowa roznica pomiedzy minimalem a goa jest to ze w tym pierwszym dzwieki sa bardzo sugestywne i musza spelniac wiele rol w utworze...u Ciebie wyczulem Reasona (choc moze sie myle) a tego programu nie lubie ze wzgledu na brzmienie ... po przesluchaniu rowniez narzucil mi sie schemat jakiegos okreslonego typowego minimalu ...loopy powtarzane dzwiek przewodni(akurat calkiem niezly) basik ddd ddd ddd ddd ...nie moze tak byc ...minimal to muzyka gleboka strasznie i nie ma miejsca na to- ze to jest loop a tamto nie...tego nie mozemy rozrozniac (w sensie doslownym) sluchajac utworu ...tak sie dzieje wtedy gdy "gdy dzwiek nie potrafi zawladnac sluchaczem"...dlatego brzmienie jest niesamowicie istotnym elementem....generalnie w sensie masteringu jest ok ale miales uproszczone zadanie ze wzgledu na to ze dzwieki sa takie a nie inne ...z brudnym brzmieniem poszlo by ci znacznie trudniej ....napewno poczatki bywaja trudne i widzisz sam ze minimal jest rozbudowany...mam nadzieje ze uslysze niedlugo nastepny Twoj utwor minimalistyczny ktory mi przypadnie bardziej do gustu ...pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 17 kwie 2003, 23:24

Ok, utwór jest do dupy... :) Zdarza się.

KOPER
User
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2003, 14:47
Lokalizacja: Świdnica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: KOPER » 18 kwie 2003, 16:16

E tam odrazu do dupy....zawsze to pierwsza proba na nowym polu ...nastepne powinny byc lepsze :D

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości