Psycode - musicie posluchac kawalkow tego kolesia !!!

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
psimon
Remote Access
Posty: 57
Rejestracja: 16 kwie 2003, 20:59
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Psycode - musicie posluchac kawalkow tego kolesia !!!

Post autor: psimon » 22 sty 2004, 22:04

hello chcialbym powiedziec wam o kims... a jest to kolezka z 3miasta no i ... sami zobaczcie ;)

http://www.psycode.prv.pl i http://skipp.ras.pl/psycode/previewz/

bonusowo link do moich kawalkow : http://www.remote.z.pl

pozdrawiam i lepiej uwazajcie na tego kolesia :D [/u]

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: seismic » 02 lut 2004, 14:16

Utwory Psycode'a słyszałem już sporo czasu temu. Troche dziwi mnie fakt, że dopiero teraz, ktoś tu o nim wspomniał. "First Psychedelic" to dla mnie wypas. Widać że twórca kreuje swój styl (charakterystyczne snarowe przystopowania), mroczny i melodyjny, a "Resident Evil" to utwór jakby wyjęty żywcem ze ścieżki dzwiękowej do tego filmu (aktualnie sam nie wiem czy wogle wydano jakąś oficjalna ścieżkę). Kto niesłyszał psycoda polecam jak najbardziej.
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Post autor: Gagarin » 02 lut 2004, 16:38

fajnie jak by udalo mu sie zainwestowac w sprzet.... bo na zywo cos takiego pograc na openie byl by wypasik
:: Free Spirit ::

Awatar użytkownika
amnesia
spiral.active.project
Posty: 1684
Rejestracja: 17 mar 2003, 14:52
Lokalizacja: Wenus / Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: amnesia » 14 lut 2004, 23:26

hm... a na czym on nagrywa muzę?

Przyznam się, że jak zassałem kawałki, to mnie rozwaliło, że brzmienie nie było wreszcie takie amatorskie jak u większości. Chłopaczek ma głowę do robienia muzy, tylko że po przesłuchaniu 3 utworów zaczyna się nudzić. Potrzeba więcej różnych instrumentów a nie ciągle te same 303. No i rada ode mnie, jako osoby miksującej. Mniej przejść psujących 16-krokową strukturę, bo w pewnym momencie mnie już trafiało, jak się nie kleiło :roll:

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 31 mar 2004, 14:42

No właśnie.

Awatar użytkownika
Ginn
Insidelamp
Posty: 522
Rejestracja: 09 maja 2004, 22:12
Lokalizacja: gdynia/wejherowo
Kontaktowanie:

Post autor: Ginn » 09 maja 2004, 22:34

pozdrowienia z gdyni hehe :]

Kaśka
Respected User
Posty: 144
Rejestracja: 20 cze 2004, 15:40
Lokalizacja: Zakopane/Kraków
Kontaktowanie:

Re: Psycode - musicie posluchac kawalkow tego kolesia !!!

Post autor: Kaśka » 25 cze 2004, 11:34

psimon pisze:hello chcialbym powiedziec wam o kims... a jest to kolezka z 3miasta no i ... sami zobaczcie ;)

http://www.psycode.prv.pl i http://skipp.ras.pl/psycode/previewz/

bonusowo link do moich kawalkow : http://www.remote.z.pl

pozdrawiam i lepiej uwazajcie na tego kolesia :D [/u]
- za chwilke zapoznam sie z utworami Psycode'a i Twoimi... a zanim zamieszcze szeroki i gleboki komentarz na temat muzyki, musze stwierdzic, ze bardzo podoba mi sie Twoja strona Psimon :]

Kaśka
Respected User
Posty: 144
Rejestracja: 20 cze 2004, 15:40
Lokalizacja: Zakopane/Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: Kaśka » 25 cze 2004, 14:06

so... zassane, przesluchane

psimon - pozwolisz, ze wyraze swa opinie na temat Twojej tworczosci w tym miejscu :] otoz - jestem pod wrazeniem tego, co robisz. Do gustu momentalnie przypadl mi "Asyrium" chociazby za wykorzystanie melodii opartej na wschodniej skali - co nie jest moze ewenementem w trance, ale nie zawsze dobrze brzmi - w Twoim przypadku akurat znakomicie. I ogromne brawa za ten drugi temacik, ktory wchodzi pozniej. Coz tu wiecej mozna mowic - Obrazek - jesli trans, to wlasnie przy tym kawalku :] jesli zas chodzi o cala reszte, to bardzo przypadla mi do gustu ich atmosfera. Znakomite poczatki, wprowadzajace w klimat (jak w "before the end") no i te brzmienia...

a za "Asyrium" masz u mnie takie Obrazek piwo :]

Psycode natomiast operuje nieco innymi barwami, ma troche rozna koncepcje na tworzenie utworow. "On my acid side" z tymi dzwiekami fortepianu jest trafiony w dziesiatke, ale chyba kosztem basu, ktory brzmi jakos slabiutko, blado, niewyraznie... a szkoda, mogl bys naprawde wypasiony kawalek. No i ogolnie rzecz biorac - jak dla mnie - jest OK, choc bez rewelacji. Raczej do tego nie wroce, za to do "Asyrium" - owszem :D

no to sie podlizalam :P

Awatar użytkownika
psimon
Remote Access
Posty: 57
Rejestracja: 16 kwie 2003, 20:59
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: psimon » 27 cze 2004, 21:33

ciesze sie bardzo ze podoba Ci sie moja muza :) to mile. jako ciekawostke moge Ci powiedziec ze asyrium napisalem od poczatku do konca na amidze(!) i jest to moj 2 kwalek transowy jaki zrobilem ;) nowe killery oczywiscie w produkcji .....

a co do Saikoda : moim zdaniem ma dosc unikatowy styl.... a co do "on my acid side" to numer z dusza, wiem ze on wlozyl w ten utwor duzo "siebie", jak dla mnie to jest na 8+/10 bo jedna linia strasznie mnie wkur*** u know :D

no i to chyba wszystko
gg: 3663779

peace ! :)

Kaśka
Respected User
Posty: 144
Rejestracja: 20 cze 2004, 15:40
Lokalizacja: Zakopane/Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: Kaśka » 28 cze 2004, 08:10

podejrzewam, ze to ta sama linia, ktora wk... rza mnie 8)

Awatar użytkownika
psycode
Posty: 22
Rejestracja: 10 sie 2004, 16:33
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: psycode » 10 sie 2004, 16:50

Hu hu powiedzcie mi ktora to linia w on my acid side wasz wkurza - kiedys bede robil werjse na album :D wiec uwagi sie przydadza.

PS>remote accesss: dzieki za reklame :!
" 'cause, music is the soundtrack of your life" ;)

Awatar użytkownika
psimon
Remote Access
Posty: 57
Rejestracja: 16 kwie 2003, 20:59
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: psimon » 13 sie 2004, 18:49

yo :)

nie robie Ci reklamy ! wiesz co mysle o twoich numerach i chcialem sie podzielic nimi z ludzmi ktorzy ich nie slyszeli...

Radziu ------> supersonic electronic :P

pozdrawiam Cie serdecznie !!!


kiedy cos razem nagramy dla Dance N Dust Records ? :D hehehehe

Remote Access / Dance N Dust rec. / Izrael

peace !
gg: 3663779

peace ! :)

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości