Muzyka

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Awatar użytkownika
NethroN
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 17 kwie 2004, 15:00
Lokalizacja: Hrubieszów/Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: NethroN » 17 kwie 2004, 17:26

Psycode cos wspominal chyba ( o ile sie nie myle) ze pracuje nad remixem ktoregos z twoich kawalkow....
Ciekawe jak wyjdzie jemu, jak mniemam to chyba dobrze, bo koles zna sie na rzeczy

jak ktos chce posluchac jego kawaleczkow to na www.psycode.prv.pl mozna je znalezc.... a warto posluchac....
pozdro

Awatar użytkownika
Ginn
Insidelamp
Posty: 522
Rejestracja: 09 maja 2004, 22:12
Lokalizacja: gdynia/wejherowo
Kontaktowanie:

Post autor: Ginn » 09 maja 2004, 22:32

no nieeee... zaraz sie wkurze.. to ja szukam ludzi a tu ... no niee

skipp.. czemu nie dziala sajt andromedy ? aa.. a remote accessa gdzies tez wcielo.. jego sajt tez nie dziala [a tyle sie nameczylem hehe]

no .. a ty artha nie odpisales mi na maila .. moze nie doszedl czy jak.. w kazdym razie elesdi jest wypass :]]

pozdrawiam was.. nie chce mi sie tego wszystkiego czytac. bo tam marudzicie..

jedyne co powiem to :

andromeda do astrala wogole kosmos.. niech nikt nie mowi ze to jakas podroba czy polski astral bo niewyrobie z beki.. to zupelnie cos innego [ask no question r0x]
remote accessa nie wiem czy slyszeliscie wszyscy.. no ale phat tez naprawde odwala kawal wypas roboty.. :]

a co do ciebie artha.. hehe.. nie chce przeklinac na forach ale dla mnie q..a jestes de best w polsce jesli chodzi o gatunki/hybrydy psytrance i jednym z dabest na swiecie.. kazdy kawalek ma swooj klimat.. technika niesamowita.. widac ze simon posford robi swoje na glowie :]

a.. ps.. slyszeliscie cos nowego tromeski ? ja juz dawno nie.. teraz to chyba bigwigs hmm

pozdro jeszcze raz :]

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 09 maja 2004, 22:42

Tromesa... Cóż, Dreddy napisał na forum clubbing.pl że grupa powróci jeszcze w wielkim stylu, ale biorąc pod uwagę temat nie wiem czy chodziło o live-acty Tromesy czy też o nową muzykę. Tomek, może się wypowiesz w tej kwesti? :wink:
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Ginn
Insidelamp
Posty: 522
Rejestracja: 09 maja 2004, 22:12
Lokalizacja: gdynia/wejherowo
Kontaktowanie:

Post autor: Ginn » 09 maja 2004, 22:46

no nie.. ja widze ze tu cala smietanka siedzi...

raymond... muchomory.. arabskie noce.. ach.. kiedy to bylo.. wszystkie r0x :]

ps.. jeszcze sprostowanie.. nagle zaczely dzialac sajty :]

wlazcie na www.remote.z.pl .. i sluchajcie :]

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: Just-Mike » 09 maja 2004, 23:17

Poniewaz dawno nie prezentowalem publicznie nic nowego z moich utworow, postanowilem wiec jednak wystawic jeden z ostatnich jakie robilem. Kawalek mial juz swoja premiere publiczna i chyba nawet sie podobal (ach ta wrodzina skromnosc ;-P ), zapraszam do przesluchania i czekam na uwagi! Thx :-)
http://www.psytrance.pl/+muzyka/JM_-_Su ... eptune.mp3

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 10 maja 2004, 14:55

Bardzo miły kawałeczek , ale już o tym wspomniałem :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 12 maja 2004, 11:53

Bardzo pozytywny numer!
No, może trochę za bardzo przeciągnięte pady, ale ok.
Pozdrawiam
:)

Awatar użytkownika
Ginn
Insidelamp
Posty: 522
Rejestracja: 09 maja 2004, 22:12
Lokalizacja: gdynia/wejherowo
Kontaktowanie:

Post autor: Ginn » 13 maja 2004, 11:46

mi link nie dziala i nie moge sciagnac :(

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: Just-Mike » 25 maja 2004, 19:10

Jak nie działa, jak działa :-)

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości