do zessania

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
manx
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2004, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

do zessania

Post autor: manx » 22 lut 2004, 21:26


Awatar użytkownika
robaktp
User
Posty: 68
Rejestracja: 07 lis 2003, 00:14
Lokalizacja: kraków
Kontaktowanie:

Post autor: robaktp » 23 lut 2004, 00:10

cos nie chce link dzialac
chyba ze to chwilowe wiec probuje
goa i s-ka

Awatar użytkownika
Xanti
Respected User
Posty: 176
Rejestracja: 26 mar 2003, 06:10
Lokalizacja: wroclaw /aktualnie .uk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Xanti » 29 lut 2004, 05:11

hmmm..no...ten link cos niedziala..co nie?..hmmm :roll: wam tez nie dziala?..dziwne
Randez-vous: tel +447590118944 ,gg624000

Trance is a holy music ...welcome to the world of a holy trance+++

Awatar użytkownika
..::MAYDAY::..
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2004, 17:43
Lokalizacja: Gdansk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: ..::MAYDAY::.. » 15 mar 2004, 18:13

qfa nie dziala :P
..::MAYDAY_RULEZ::..

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 21 mar 2004, 18:44

Pewnie tak samo jak nie działa ci ściąganie setów ze strony, co panie Mejdej?

..::MAYDAY::.. 15.03.2004
qrwa mac co to ma znaczyc zeby nie mozna bylo normalnie sciagac DAP-em JEBAC TO !!!

Z takimi inteligentnym postami i opiniami... reszta do dośpiewania.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

CJ Niedzwiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

transik!

Post autor: CJ Niedzwiedz » 31 mar 2004, 14:05

Sprobujcie zassac to: http://bubi56.w.interia.pl Jest to prosty olschoolowy transik - cos a'la wczesna Tromesa (jesli moge stawiac ten shit u TAKIEGO boku ;)))) )
Jakos nie powala, bo bylo to robione w trackerze na 486 :) wiec... Alemysle ze warto sciagnac. W razie problemow ze sciaganiem sprobujcie jeszcze raz pozniej (te darmowe serwery...)

bye!

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

...po zassaniu

Post autor: seismic » 31 mar 2004, 19:47

Według mnie ogólnie słychać, że mastering jest na poziomie i sample są dobrej jakości, ale muza mi nie odpowiada, nie mój gust, więc nie wiem za bardzo jak to skomentować. Ogólnie wole bardziej standardowe melodyczne kompozycje niż podobne eksperymenty :-/
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Gość
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Gość » 06 kwie 2004, 15:06

Zassałem również twoją "Mahamudre" Cj Niedźwiedź. Powiem że jakość sampli jest ok i rzeczywiście sample mogą wydawać dość podobne jak w niektórych starszych utworach tromesy, tylko że ... [...] Brzmienie melodyczne utworu przyprawia mnie troche o nerwy i szczerze drażni mnie mocno, tak że cięzko mi słuchać tej produkcji. Strasznie przesadzone jest wykręcenie tej melodii, tak że nie przypomina ono indyjskich brzmień a raczej jest chore i psychopatyczne. I jeszcze mało jest efektów - tła do utwóru... Tak czy owak ten utwór mi nie podszedł, ale jak coś innego zrobisz to posłucham i skomentuje. To wszystko. Pozdrawiam

cjniedzwiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

hmm.....

Post autor: cjniedzwiedz » 07 kwie 2004, 17:48

W sumie to jestem dosc zdziwiony tymi dwoma opiniami o "kawalku" :). Nie to zebym czegos sie spodziewal, bo robilem to w calosci nie wiecej niz 5 godzin :). Najbardziej dziwi mnie ze wedlug was sample sa dobrej jakosci, ja myslalem ze sa do bani :)), ze szumia i tak dalej... Poza tym chyba jednak dochodze do wniosku, ze niewiele wiem o transie, bo myslalem ze melodyka jest dosc tradycyjna. Ozdobnikow i tla praktycznie nie ma bo robilem to w trackerze przez pare godzin i nie zdobylem sie na wysilek zeby to dorabiac :). Ogolnie dzieki i moze nastepnym razem zrobie cos bardziej profesjonalnego i nie wkurzajacego :O).

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości