Psysutra- Oldschool Goa Youngblood

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists

Jak materiał siada?

Żeś jest miszczu Yoda!
0
Brak głosów
Zajebiste!
0
Brak głosów
Dobre!
1
33%
Da się słuchać.
0
Brak głosów
Nie podchodzi.
1
33%
Cienkie to to.
0
Brak głosów
Stary, zajmij się kurwa hodowlą jedwabników.
1
33%
 
Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PsySutRa- czyli Troll w natarciu

Post autor: Psysutra » 15 wrz 2010, 18:50

http://soundcloud.com/psysutra/mental-high

jest coś takiego jak nocne goa? :wink:

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PsySutRa- czyli Troll w natarciu

Post autor: Psysutra » 25 wrz 2010, 21:18


Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PsySutRa- czyli Troll w natarciu

Post autor: Psysutra » 03 paź 2010, 10:15

Jedna demówa chilloutowa- natchniony tworzywem karbonowym ;)

http://soundcloud.com/psysutra/gateway- ... ness-depth

no i próbka remola DrooMskiego

http://soundcloud.com/psysutra/droom-ma ... ysutra-rmx

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: PsySutRa- czyli Troll w natarciu

Post autor: marion » 03 paź 2010, 22:03

Psysutra pisze:Jedna demówa chilloutowa- natchniony tworzywem karbonowym ;)

http://soundcloud.com/psysutra/gateway- ... ness-depth
Całkiem, całkiem...
Nie podoba mi się jedynie 'urwana' końcówka
Obrazek

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PsySutRa- czyli Troll w natarciu

Post autor: Psysutra » 28 paź 2010, 23:29


Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PsySutRa- czyli Troll w natarciu

Post autor: Psysutra » 03 lis 2010, 20:32

http://soundcloud.com/psysutra/gateway- ... ness-depth i coś chilloutowego. Składaczek kilku projektów

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PsySutRa- czyli Troll w natarciu

Post autor: seismic » 07 lis 2010, 13:13

:arrow: Krótka recka - LiveSet z Sunshine Tales:
Początkowe chill numery miłe, choć troche udziwnień ostrożnie by się przydało (intencję na pewno czuć). Trzeci numer - jedna z najlepszych pozycji w secie - przypomina mi starsze kolorowe tracki Aphex Twina. Fajnie buja. Od czwartego tracka widać że utwory wchodzą jakby to żec w tryb start the dance. Jednak dopiero tak po 40-ej minucie jak dla siebie czuję smaczek - daje się wyczuć psychodelię i dalej fajnie napięcie rosnie. Kozak setu to oczywiście numer ostatni. :)

Od siebie kilka słów do techniki: wydaje mi się że drumy i stopa z basem czasami gra zbyt impulsowo. Poziomy i barwa są ok ale dynamiki ciut tu brakuje. :roll:
Inna sprawa brzmienia - tutaj są dwa światy: konserwatyści i neotechnicy gdzie tego pierwszego się nie krytykuje. Jak miałbym być z tego drugiego wg mnie synthy - momentami wydają się troszeczke oklepane, ale ogolnie jest różnorodnie. Generalnie trzyma sie wszystko stylu, a i nie jest z jednego wiadra. Przesłuchałem całego setu podczas podróży. Można drzemać w otchałni. 8) Szkoda że nie byłem na tym party.
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PsySutRa- czyli Troll w natarciu

Post autor: Psysutra » 15 lis 2010, 23:15

Przy okazji zarzucę Playlistą z tego seta (w kolejności OFC).

Between Time n' Space
Fanstasmagorya
AFX- On (Psysutra rmx)
Still in progress (live)
Magical Steel Idiophone
Ancient Artifact
Posctard from Goa
Hypnotic Long Wood Pipes
The Return (na tym lajw w inq się zakończył- drobna obsuwka czasowa plus reanimacja laptopa wyjęła mi ostatnie numery z życiorysu)
Spirality
Place The Universe Began

Nie było to bezpośrednio zgrywane z Inq, więc efektów nie dało się nałożonych usłyszeć- a momentami to przeginałem w drugą stronę ;)

No i jeszcze psybientowe demo- po raz drugi podejście do tematu Lilith by Aszpen, ale wcześniej było Psytransowo, dzisiaj jest Psybientowo (niestety przy końcówce jest paskudnie ścięty- wybaczcie mi za to):

http://soundcloud.com/psysutra/aszpen-l ... nt-dub-rmx

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PsySutRa- czyli Troll w natarciu

Post autor: Psysutra » 08 sty 2011, 22:04

http://soundcloud.com/psysutra/one-step-beyond

BARDZO inaczej niż dotychczas ;)

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PsySutRa- czyli Troll w natarciu

Post autor: Psysutra » 12 lut 2011, 17:27

Dzisiaj zacząłem sobie robić przegląd folderów i natrafiłem na swoje prastare (w pewnym sensie) numery i po trosze z łezką w oku je z namiętnością przesłuchiwałem...

Może jakość była permanentnie beznadziejna, ale chyba tam się zachował klimat czasu gdy byłem permanentnie ojarany goasowym klimatem i produkowałem numery jak oszalały... Nawet znalazły się produkcje z samego początku projektu Psysutra gdy jeszcze tworzyliśmy numery w trójkę...

Nie zastanawiając się zbyt długo postanowiłem się podzielić z wami historią swoich produkcji (w zamyśle także i siebie- gdyż z każdym kolejny numerem coś się w człowieku zmienia).

Proszę o wyrozumiałość- są to naprawdę tak różne numery z rozrzutu bitych lat trzech- różna jakość, różna zawartość (większości projektów nie odtworzę, niestety). Łącznie mamy prawie 4 godziny więc zawsze się znajdzie czas na katowanie uszu ;)

Jak się tylko paczka narzuci (prawie 400 MB) to będzie update :)

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: PsySutRa- czyli Troll w natarciu

Post autor: bubblegum » 12 lut 2011, 18:19

wrzucaj :)

ja bym chciał kiedyś załatwić playstation 1 i odtworzyć moje pierwsze numery :D bo memory card jeszcze mam. A music creation 2000 pozwalał na wiele (można było wszystko dowolnie edytować, jak na konsole to był kombajn! nawet próbowałem samplować z innych płyt, 2MB ramu pozwalało na 16 sekund wave :D ) numery wychodziły czasem kosmiczne :)

musiałbym się za to zabrać kiedyś :)

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PsySutRa- czyli Troll w natarciu

Post autor: Psysutra » 12 lut 2011, 18:40


Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PsySutRa- czyli Troll w natarciu

Post autor: Psysutra » 13 lut 2011, 21:52

Podrzucam jeszcze poniższą listę:

I'm the Mindhuntaaa
Dialog with Aliens
Clear Vision
Analogue dreamz (wersja transowa- nie chill!)
Lost in matrix
Natural energy
Psylence
Solsdead
Like a Bird
Neon Projekt- Artifical City
PsySutRa- High Powerful Tchomolungma

Jeśli KTOKOLWIEK jest w posiadaniu czegoś z powyższych wypocin (może ktoś w akcie litości przekopie dysior twardy z archiwalii) to będę niesamowicie wdzięczny jak upnie to na serwer (byle nie rapid bo po 5 downloadach będzie dupa zbita) i zarzuci linkiem do tematu- mówię to jak najpoważniej, gdyż mnóstwa tracków nie posiadam z powodu awarii kompa i utraty wszystkich danych 1,5 roku temu.

Pozdro :)

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: PsySutRa- czyli Troll w natarciu

Post autor: marion » 13 lut 2011, 23:25

Psysutra pisze:PsySutRa- High Powerful Tchomolungma
Sam wymyślasz tytuły kawałków? Skąd czerpiesz inspiracje? :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PsySutRa- czyli Troll w natarciu

Post autor: Psysutra » 14 lut 2011, 00:51

Pierwsze numery składu Psysutry za czasów trójcy były zawsze składem trzech słów i właśnie zawsze się doszukiwało intrygującej nazwy plus zgodnej z tytułem merytorycznej zawartości ;)

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PsySutRa- czyli Troll w natarciu

Post autor: Psysutra » 24 cze 2011, 23:33

http://www3.zippyshare.com/v/64793291/file.html

pomysł na remiks numeru Drexciya

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Psysutra- Oldschool Goa Youngblood

Post autor: Psysutra » 10 lip 2011, 01:16

Ten i kilka nowych tracków plus odkurzone starocie będą możliwe do osłuchania dokładnie za 7 dni, 3 godziny i 12 minut (planowo off course :wink: ).

Wrzuciłem dodatkowo ankietkę- nie wiem czy to już działa czy nie. Ale uprzedzając pytanie- mam namiar na dilera jedwabników także nie zginę :mrgreen:

Awatar użytkownika
Primal
Deepersense
Posty: 1066
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:00
Lokalizacja: Hajduki
Kontaktowanie:

Re: Psysutra- Oldschool Goa Youngblood

Post autor: Primal » 10 lip 2011, 19:49

nie umiem nic znalezc o materiale live Sutry na Ego tutaj na psiakach, wiec wkleje sobie moja opinie/recke tego wystepu z dp, gdzie Sutek udostepnil jakis czas temu (dawno temu :P) wlasnie ten material ktory tam lecial....recka jjest przydlugawa, ale dzieki temu ja juz pisac duzo o kawalkach Sutry nie bede musial :P

Psysutra- Live@Egodrop 10, Kraków 16.04.2011

Pełna TL:

1. Lost Universe
2. Arthanaughty
3. Underwater
4. Two Sun
5. Goalicious
6. Mental High
7. Raison D'etre
8. Semper Fi
9. Sutranonlogic
10. Hemoglobine


"wlasnie mecze odsluch w pracy i bede pisac w miare na bierzaco jezeli job w niczym nie przeszkodzi....jestem na 21 minucie i po w miare delikatnym rozkrecaniu sie live'a wbil wlasnie bardzo solidny kawalek z tzw kopem :) (brakowalo mi wlasnie tego "kopa" do tego czasu w poprzedzajacych ten numer kawalkach...) kawalek brzmi troszke jak juno reactor np rotorblade bardzo ciekawy ciezszy i mroczniejszy klimat...

Wracajac do startu, ciekawe wciagajace kosmiczne intro a sam poczatek seta to taka ciekawa fuzja goa dziwekow w polaczeniu z stara elektronika jakims nazwijmy to po prostu IDM czy tam EDM :P brzmi to na pewno oryginalnie lecz wlasnie brak kopa moze powodac u ludzi na parkietach lekkie zwieszenie...ale do odsluchu w domu swietnie sie nadaje, bo slucha sie tego lekko i przyjemnie - niezobowiazujaco...ogolnie dosc slodkawo nawet jest :p

zobaczymy co bedzie dalej...w ktora strone pojdzie muzyka :)

edit: Nastepny numer trzyma mroczniejsza strone przy okazji pokazujac ciut wiecej kosmicznego klimatu, bardzo dobrze, jednak czuc tutaj ciut za duzo feelingu starej elektroniki (trąci troszke prostota brzmienia) mowie tutaj o kawalku z 30 min (czyli chyba Goalicious)...kawalek sie rozkreca solidniej w momencie wbicia aciduuuu wtedy robi sie niezle zamieszanie :) no i motyw z melodyjka tez git (nawet o tym juz pisalem w osobnym temacie o tym kawalku)

teraz wchodzi jakis vocalik ciekawy etniczny z kolejnego kawalka :) zobaczymy jak to bedzie tym razem...
ciekawe rozwieniecie w wesola optymistyczna ciut upliftingowa melodie :) taak widze ze kawalek z kategorii "slodziak" :P ale fajnie basslajn buja nie ma zle :) banan na twarzy hehe
ale zeby nie bylo ze jest az tak lekko, to potem kawalek bardzo ciekawie sie rozwija i przeradza w mocno deepowy a nawet momentami mroczny tjun i ta czesc tego numera robi mi naprawde dobrze (np okolo 45 minuty) :) chyba ze to juz kolejny kawalek ciezko mi okreslic...na pewno chcialbym ten fragment zeby byl wykorzystany w innym kawalku i byl motywem przewodnim :) swietny fragment...a calosc chyba nalezy jednak chyba juz do numeru Mental High? tak czy siak obok Two Sun najlepsza pozycja aktualnie.

Prawde mowaic juz sie pogubilem co jest czym, takie to wszystko zakrecone leci, jakies old school wstawki vocalne jakis acid duzo enigmatycznej muzyki ciekawy to fragment ale trudny do szerszego opisania przy okazji :) taki wlasnie chyba po prostu jest kawalek jezeli dobrze kojarze Raison D'etre?

Powoli atakuje nastepna produkcja, atakuja duza iloscia melodiii pojawia sie ciekawy "naukowy" vocal duzo sie dzieje :) klimat kosmiczny, zrobilbym z tego kawalka jakies downtempo, albo dodal jeszcze wiekszego kopa zwiekszyl bpmy i dorzucil solidniejszy basik :P ale do odsluchu dobrze jest jak jest, chociaz brakuje w tej kwestii o ktorej pisalem pewnego rodzaju zdecydowania....kawalek w ktorym duzo sie dzieje i wciaz atakuje roznorodnymi melodiami...bardzo ciekawy fragment zaczyna sie okolo rownej 1h trwania lajfa...znow troszke upliftingowego klimatu :P :)

U wkracza jakis solidniejszy mroczek, juz mi sie podoba intro kolejnego kawalka...i czuc ze nadchodzi power oby tak bylo bo troszke drazni brak solidniejszego kopa znow....taaak bardzo ciekawe wejscie solidnego baslajnu w polaczeniu w mroczna goaaanskaaa melodia! dobrze jest czekam na calkowite rozkrecenie sie kawalka...swietnie kapitalne rozwiniecie brakuje mi tylko wiekszej ilosci bpmow znow ale kawalek prezentuje sie mocno solidnie, pojawil sie tez Acid ktory zaczyna robic zamieszanie w glowie...jest godnie:) pojawil sie breakdown i znow atakuja kosmiczno goanskie melodie, zdecydowanie najbardziej goanski kawalek z twojego lajfa w moim odczuciu :) czuje sie jakbym sluchal mega wkretek z lat swietnosci goa czyli gdzies tam w latach 90 :) jakbys ten numer lecial pomiedzy np prana a jakas etnica czy cos nie poczulbym roznicy w jakosci i pomyslowosci! chyba aktualnie faworyt calego lajfa :) w koncu czuc odpowiednia ilosc mocy i kopa..do tego mroczny goanski i kosmiczny klimat...zakrecona wstawka vocalna tez robi niezle zamieszanie dzieje sie sporo, ten kawalek ma spory potencjal! tak ten kawalek to killer i headliner tego lajfa nic go juz raczej nie pobije, warto zapamietac nazwe Sutranonlogic....

Ajj 1h 17 min Hemoglobine atakuje acidem (wczesniej przelatywal bez wiekszych wrazen) i dzieki temu dodatkowi kawalek zyskuje na znaczeniu, dodatkowo zjawia sie goanska melodia tak teraz to leci dobrze :) o matko jaki dlugi jest ten kawalek :P heh ale jest to napewno godne zakonczenie calego tego wystepu...

Podsumowujac wrazenia z spedzenia 1,5 h czasu w otoczeniu twojej muzyki sam na sam...chcialem napisac ze ta muzyka na pewno ma w sobie mase oryginalnosci, zdecydowanie masz swoj styl ktorego sie trzymasz i ktory bez problemu kreujesz w kolejnych produkcjach za to mega plus :) kolejny plus to sposob zmiksowania kawalkow widac ze sie do tego przylozylesz tak zeby nie dalo sie latwo wylapac przejsc, chwala ci za to :) teraz o minusach? wydaje mi sie ze sposob ulozenia kawalkow, a raczej klimatu serwowanego w tej 1,5h podrozy, jest troszke zbyt skaczacy...wydaje mi sie ze przy ilosci twoich produkcji moglbys dobrac bardziej jednostajny klimat (np numery neutralne z slodziakami lub tylko z mroczkami :P) ale tak naprawde ciezko tu pisac o minusach, tak samo jak z tym twoim wlasnie stylem produkcji, ktoremu, w moim odczuciu, mimo wszystko w wiekszosci numerow brakuje odpowiedniego parkietowego powera i motoryki przez co moga byc problemy z czuciem takiej muzyki na parkietach w klubach itd...w domu to co innego jest to dla mnie niezla tripujaca muzyka, ktora wrecz wymaga dobrego osluchania sie z nia, nie da sie tego posluchac tak na "chybcika", szczegolnie te co mocniej zakrecone i mroczne kawalki:), jednak w klubie moze sprawiac niestety problemy co mniej "czujacym" taki rodzaj muzy...brakuje tez po prostu dobrze zrobionych dołów i soczystego brzmienia tzn robisz to tak jak robili kiedys tworcy goa :P czyli zaniedbujacac ten skladowy element kazdego numeru....a szkoda bo jest to glowna z przyczyn czemu nie czuc kopa :P to jest kwestia gustu wiem dlatego pisze ze to nie wada czy tam minus a raczej moje spostrzezenia (i gust) jak odbieram twoj mjuzik patrzac od strony zwyklego sluchacza jak i kogos kto jednak ma stycznosc z graniem w klubach...aha no i do tego twoje ciagotki do grania old schoolowo i laczenia goa/psy klimatu z IDM :) da sie to wyczuc i powiem ci ze chociaz polaczenie ciekawe i oryginalne to ciezko z niego zrobic wlasnie parkietowe torpedy :) jednak jezeli nie jest to twoim celem to nie ma problemu :) aczkolwiek skoro wystepujesz Live to warto takie uwagi napisac mysle...

Teraz czekam jeszcze na wrzucenie twojego psychillowego oblicza w formie zgranego lajfa :) mysle ze tak najlepiej mi sie cos ocenia bo nie musze sie dokladnie rozdrabniac na tysiacach tematow o twojej muzie :P a znam twoje mozliwosci co do takiego "spamowania" wrecz :P

Bylo milo posluchac tego materialu i oby nastepne twoje produkcje (a to jest pewne ze bedzie tego sporo w przyszlosci :P) byly tylko lepsze :)

P.S.1 nie wiem czy dobrze oznaczylem nazwy numerow z minutami ich grania bo moglem sie gdzies w tym pomylic :P najlepiej jakbys sam rozpisal co kiedy gra :P

P.S. 2 staralem sie opisac wrazenia obiektywnie patrzac tylko i wylacznie na sama w sobie twoja muzyke tzn bez laczenia jej z twoja osobowoscia, ktora jest tak samo oryginalna jak muzyka :P tylko w tym wypadku nie wiem czy to na plus jest do konca : P: P :twisted:"

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Psysutra- Oldschool Goa Youngblood

Post autor: *JetMan* » 10 lip 2011, 19:56

Od dawna uwazam, ze set ktory zagral na Carycy jest conajmniej bardzo dobry...
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Psysutra- Oldschool Goa Youngblood

Post autor: Psysutra » 10 lip 2011, 20:25

Goooooosh- takiej recy się nie spodziewałem :o

Wiesz Primal, mam ciągotki ku starociom, które z pewnością kształtują moją twórczość, a także, nie ukrywam, charakter. Oldschool poznaję systematycznie coraz głębiej z każdym dniem, zatem z każdym dniem w tym klimacie czuję się jeszcze bardziej za pan brat. Może to być wadą i przeszkodą w odbiorze, nie przeczę, ale muzę w pierwszej kolejności robię dla siebie i twory (w moim przekonaniu) powinny dawać największą satysfakcję i radochę samemu twórcy. Wiem, te toporne stopy i basiory z wczesnych lat 90-ych rodem są już przestarzałe, brzmienia śmierdzą kurzem i stęchlizną... Ale jasna cholera, ja to kocham!

Dziękuję Ci bardzo Sagi za obfitą reckę. A najlepszy numer przez Ciebie opisywany to jest chyba Semper Fi (z tą zakręconą wstawką wokalną)- uważam to za jeden z koronnych swoich wykonań, tworzony był jakieś 2 miesiące, wysiłek jak widzę się opłacił :). Bo Hemoglobine wchodzi jakoś 1:22. Wcześniej jest właśnie Sutranonlogic (inspired by Power Gen) :)

Doceniam wysiłek włożony w przesłuchanie całości oraz wypisanie tak obszernej recenzji. Jeszcze niejednokrotnie będę do niej wracał by może tam poszukać wskazówek w przypadku zabrnięcia w ślepą uliczkę.

Dzięki dzięki i jeszcze raz dzięki. Do zoba na Kalaczakrze!

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości