Mam demko i co dalej...

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
magnatec
Stellar Magnitude / MAE
Posty: 499
Rejestracja: 14 lip 2004, 22:41
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Mam demko i co dalej...

Post autor: magnatec » 16 lip 2004, 11:07

no wlasnie jak w temacie. jesli ktos z was ma jakiekolwiek blado-rozowe pojecie czy w polsce da sie wydac plyte z gat. trance niech da znac. jesli natomiast ktos mial juz jakies doswiadczenia z polskimi wytworniami to niech sie podzieli prosze swoimi doswiadczeniami.
a moze ktos podpowie jak to wyglada za granicami naszego pozal sie boze kraju
peace

Awatar użytkownika
psimon
Remote Access
Posty: 57
Rejestracja: 16 kwie 2003, 20:59
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: psimon » 16 lip 2004, 21:17

simka

jesli chcialbys pogadac na ten temat to podbij na moje gg 2904414 albo ewentualnie mail phatofpotion1@o2.pl

ps. wydawanie takiej muzyki w polsce to moim zdaniem sredni pomysl ale to tylko moj punkt widzenia...

pozdrawiam, pokoj !
gg: 3663779

peace ! :)

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości