POiSON CODE - 8lat tworzenia. Dnb, Ambient,acid trance

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Muza Poison Code to:

Czas głosowania minął 31 sie 2004, 17:38

wypas
1
100%
moze byc
0
Brak głosów
co za shit, przecz z tym
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 1

Awatar użytkownika
psycode
Posty: 22
Rejestracja: 10 sie 2004, 16:33
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

POiSON CODE - 8lat tworzenia. Dnb, Ambient,acid trance

Post autor: psycode » 10 sie 2004, 17:38

wtiam zapraszam bardzo do przesluchania mojej muzy. Szczegolnie polecam kawalek drum&bass'owy "PROBLEMY" <-- zaraza! Jak i 2 ambienciki z dziekami natury (sniegu) i ulicznego gwaru! czyli Poison Code - timesphere (part one i part two)

kazda uwaga jest dla mnie cenna!

http://poisoncode.prv.pl
milego sluchania
" 'cause, music is the soundtrack of your life" ;)

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 11 sie 2004, 10:03

Chciałbym zauważyć że od dłuższego czasu domeny na prv nie działaja prawidłowo. Czy mógłbyś podać linki niemaskowane?

Awatar użytkownika
psycode
Posty: 22
Rejestracja: 10 sie 2004, 16:33
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: psycode » 11 sie 2004, 13:59

hmm u mnie dzialaja normalnie: ale jak wolisz:)


http://poisoncode.tk


ps. dzieki ze pomimo iz link nie dzialal, nie straciles checi sprawdzenia mej muzy :)
pozdr
" 'cause, music is the soundtrack of your life" ;)

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 11 sie 2004, 15:44

No cóż, juz wcześniej pociągnałem co nieco z wp.mp3.pl (najgorszy serwis mp3 na świecie btw), więc wiem że warto. Szczególnie "Desire to survive" mnie po prostu zmiażdżył - fenomenalna produkcja i mastering, świetna separacja linii basu od stopy (to jest trudne do osiągnięcia), melodia która dosłownie wżera się w pamięć... jeden z niewielu utworów, które puszczałem sobie kilka razy z rzędu. To jest mix, a czyj oryginał?

W tym momencie ciągnę wszystkie pozostałe kawałki (psy- i poisoncode).

PS. Dziwne to, ale okazało się że linki do prv nie działają na Operze (nie używam IE). Na IE jest w porządku.

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 11 sie 2004, 15:47

"Znacie moja tworczosc juz od dawna i wiecie ze stoi na wysokim poziomie. Niech 8 lat mojego doswiatczenia bedzie zacheta " - http://mp3.wp.pl/p/strefa/artysta/2778, ... tml#226527

Cóż za skromność... :)

Awatar użytkownika
psycode
Posty: 22
Rejestracja: 10 sie 2004, 16:33
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: psycode » 11 sie 2004, 16:44

KRIZZ: ehehhe ta skormnosc to proba bycia nieskromnym - znajomi juz mnie bluzgali ze caly czas jestem za bardzo krytyczny dla siebie wiec to byla proba w inna strone :)

co do desire to sruvive to odpowiem ci na drugim temacie bo tu mowa tylko o Poison Code, a Psycode jest o temat wyzej. wiec zapraszam.

btw. dzieki za przesluchanie!!
" 'cause, music is the soundtrack of your life" ;)

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 12 sie 2004, 08:07

Zawsze uważałem, że dobrym artystą (nie tylko muzykiem) może być tylko osoba o wysokim poziomie samokrytyki.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości