Nect-r

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Awatar użytkownika
Nect-r
User
Posty: 56
Rejestracja: 15 mar 2011, 00:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Nect-r

Post autor: Nect-r » 15 mar 2011, 00:25

Witam forumowiczow i fanow psy.

Chcialem sie podzielic z Wami tym co ostatnio spłodzilem:D Jestem jeszcze poczatkujacym producentem ... a kazda Wasza opinia moze mi pomoc w zdobywaniu skilla:):)

na poczatek wrzucam Butter B!tch
gat. hmm Darkpsy?? ciezko mi to zaszufladkowac jakos.

http://soundcloud.com/nect-r/nect-r-butter-b-tch

zapraszam do odsluchu i chetnie poczytam jakies komentarze, co uważacie, co jest złe i brzydkie, co ładne, co wogle nie pasuje a co sie podoba itp.

Z góry dziekuje za poswiecona chwile.

Z czasem bede dorzucal tu jakies nowe pieśni i śpiewaki.

Awatar użytkownika
Aquilpra
Aquilpra
Posty: 42
Rejestracja: 12 sty 2009, 00:35
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nect-r

Post autor: Aquilpra » 15 mar 2011, 22:12

Naprawdę fajna produkcja, jedyne czego mi tu trochę brakuje, to jakiś fajny pad, który byłby taką kropką nad "i". Podoba mi się też bas i kick, który nie powiela typowego schematu dla tej muzyki.

Awatar użytkownika
Nect-r
User
Posty: 56
Rejestracja: 15 mar 2011, 00:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nect-r

Post autor: Nect-r » 16 mar 2011, 16:22

Wsumie zawsze mozna cos dodac ale niechcialem przesadzic z tłem zeby nie przytloczylo tych ambientow co tam sa powrzucane.

Ostatnio pracowalem sporo czasu nad innym numerem i koniec koncow sie okazalo ze przekombinowalem strasznie pod koniec...

...ach ten zloty srodek... zawsze ucieknie troche w jedna albo w druga strone:D


EDIT
kicka zrobilem na bassism
basior to glassviper i 3osc

Awatar użytkownika
Nect-r
User
Posty: 56
Rejestracja: 15 mar 2011, 00:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nect-r

Post autor: Nect-r » 19 mar 2011, 21:46

Nect-r - Relief (beta)

http://soundcloud.com/nect-r/nect-r-relief-beta

Nowy piosenek, beta, jeszcze do poprawienia i wyszlifowania, nie jest to psy ale i tak chcialbym zapytac o Wasze zdanie - jesli komus sie bedzie chcialo cos napisac to chetnie poczytam opinie.

gat - czill na sofie:D


a i jeszcze jedno, prosilbym kogos kto ma monitorki aby powiedzial czy subow niezaduzo bo robie na sluchawkach pchełkach i na nich nie wiadomo czy zaduzo czyniezaduzo :) Dziekowac.

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: Nect-r

Post autor: bubblegum » 20 mar 2011, 18:51

spoko numer, choć pod koniec słyszałbym jakąś większą puentę ;)
aa - Kick za głośno.

Awatar użytkownika
Nect-r
User
Posty: 56
Rejestracja: 15 mar 2011, 00:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nect-r

Post autor: Nect-r » 20 mar 2011, 19:41

Ten niski subowy co od poczatku jest czy ten wyzszy co wchodzi dopiero potem??

a co do puenty to niechcialem przesadzic... moze potem cos pokombinuje przy nim jeszcze ...ale na koncu chyba nie wiele zdzialam,ewentualnie perke ciekawsza bo ta melodyjka co wchodzi dosc sporo miejsca zabiera.

tutaj zrobilem "wieksza" puente >>> tutaj http://soundcloud.com/nect-r/nect-r-ancient-forest i jak sie okazalo przesadzilem:D

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: Nect-r

Post autor: bubblegum » 20 mar 2011, 20:19

sub kick jest ok, ten drugi zdecydowanie za głośno.
No nie wiem czy przesadziłeś, więcej się dzieje w tym drugim linku. Jest ok ;)

Awatar użytkownika
Nect-r
User
Posty: 56
Rejestracja: 15 mar 2011, 00:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nect-r

Post autor: Nect-r » 20 mar 2011, 22:56

Kulegi mnie mowiły ze przesadzilem:D ... no ale sa gusta i gusciki... ciesze sie ze Tobie sie podoba:)

Awatar użytkownika
Aquilpra
Aquilpra
Posty: 42
Rejestracja: 12 sty 2009, 00:35
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nect-r

Post autor: Aquilpra » 21 mar 2011, 10:00

Relief (beta) - fajny wałek, przypomina mi trochę klimatem niektóre numery The Orb. Ten drugi kick faktycznie trochę za głośno, ale reszta naprawdę spoko.

Ancient Forest - słuchałem go już trochę wcześniej, naprawdę dobrze się tam dzieje i wcale nie za dużo. Z trzech prezentowanych tutaj przez Ciebie numerów ten przypadł mi najbardziej do gustu.

Awatar użytkownika
Nect-r
User
Posty: 56
Rejestracja: 15 mar 2011, 00:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nect-r

Post autor: Nect-r » 02 kwie 2011, 12:34

http://soundcloud.com/nect-r/sourone

Fragment naszej wpolnej pracy - czyli ja oraz sourone

Calosc niebawem. A tymczasem zapraszam do odsluchu i czekam na jakies ZA i PRZECIW:)

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Nect-r

Post autor: *JetMan* » 04 kwie 2011, 01:17

Wiec tak.. brzmi spoko, lecz psytrance to nie tylko kick i linia basu.
Jest [dla mnie, zaznaczam] zwyczajnie nudno. Nic sie nie dzieje.

Zobacz jak robia Sutra czy Artha... rozumiem ,ze to jedynie zajawka numeru lecz... widze tam jakies rozwiniecie a nie jedynie proste 'suniecie' po linii. :)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Nect-r

Post autor: Just-Mike » 04 kwie 2011, 12:11

Jest spoko, tylko basik coś nie wybrzmiewa nutą i perka mogłaby napędzać numer już wcześniej
Obrazek

Awatar użytkownika
Nect-r
User
Posty: 56
Rejestracja: 15 mar 2011, 00:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nect-r

Post autor: Nect-r » 04 kwie 2011, 15:21

@just mike - ma sie powoli rozpedzac:)... "niewybrzmiewa nutą" tzn?

@jetman - Ja tam duzo wiecej slysze niz linie basu i kick. To ze nie ma ciagle padow, atmosow itp to nie znaczy ze jest pusto. poczatek numeru wlasnie ma byc glownie zrobiony z krotkich , rytmicznie ulozonych dzwiekow.

EDIT - pewnie jeszcze sie troche zmieni, cos sie doda cos sie wyrzuci:)... pozatym to poczatek numeru wiec obiecuje Ci Jet ze potem moze bedzie jak dla Ciebie mniej nudno:)

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Nect-r

Post autor: *JetMan* » 04 kwie 2011, 22:07

Spoko stary, chcialem Cie tylko zmotywowac ;) rob muze taka jaka czujesz w sercu i nie przejmuj sie zadnymi opiniami! To jest najwazniejsze :)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: Nect-r

Post autor: bubblegum » 04 kwie 2011, 22:19

IMO nie ma sensu wrzucać demówek. W moim przypadku jest tak, że w wersji roboczej zdążę 100 razy coś zmienić.

A i w skończonych numerach po czasie bym czasem zrobił coś inaczej (rymowanka).

Awatar użytkownika
Nect-r
User
Posty: 56
Rejestracja: 15 mar 2011, 00:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nect-r

Post autor: Nect-r » 04 kwie 2011, 23:13

@ jetman - opinie innych sie liczą, pomagają budowac skilla, wychwycic nie raz bledy ktorych sami niezauwazamy. Nie przejmuje sie nimi lecz je analizuje:) Czasem drobna sugestia sluchacza moze nas "naprowadzic na wlasciwy trop" ze tak to ujme.

Ja sie nie denerwuje ze mi napisales to czy owo, poprostu wydaje mi sie , zepatrzysz na ten kawalek przez pryzmat swoich ulubionych numerow... gdzie cos innego przykuwa Twoja uwage, zainteresowanie inne aspekty Cie fascynacunuja. Ja w tym numerze poczatek probuje zbudowac minimalistycznie (co moim zdaniem jest jedną z najwiekszych sztuk w aranzacji utworu i bede probowal az wychwyce ten zloty srodek:)))) Licze ze z kazdym kawalkiem bedzie coraz lepiej:)

... ma byc nie za gęsto a jednoczesnie ciekawie. Idealnym przykladem podobnego stylu jaki probuje uzyskac jest tutaj np tworczosc Sensienta (ktory BTW jest moim BOGIEM:DDD)... oczywiscie narazie daleko mi do niego jak stad do Uzbekistanu ... ale trzeba probowac, kombinowac i moze cos wyjdzie:)

@bubblegum - z jednej strony nie ma ale z drugiej jakby mi np 5 osob wytknelo ten sam blad w danym kawalku to dalo by mi to do myslenia... bo moze faktycznie cos jest nie tak, cos robie zle i moze powinienem pokombinowac z tym czy tamtym.

pozatym ten preview ktory wrzucilem juz zgrubsza wyglada wlasnie tak jak bym chcial. pojawic sie tu moga jakies krotkie co jakis czas powtarzajace sie motywy perkusyjne/rytmiczne. Chyba ze moj partner (muzyczny oczywiscie:D) wymysli cos ciekawego bo tym poczatkiem glownie ja sie zajmowalem a on sie popisze druga czescia plus pozniej ewentualne wspolne zmiany calosci .
BTW partner ów jest w Zenon Records w ktorym wydal kawalek Parasight na skladance Small Talk. Polecam przesluchac bo naprawde odwalil kawal dobrej roboty.

Awatar użytkownika
Nect-r
User
Posty: 56
Rejestracja: 15 mar 2011, 00:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nect-r

Post autor: Nect-r » 02 cze 2011, 00:14

Poprawiony mix, perka pod koniec i troche kosmetyki. Skonczony:)

Smacznego http://soundcloud.com/nect-r/nect-r-relief

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nect-r

Post autor: Psysutra » 02 cze 2011, 00:36

Na słuchawkach- wyśmienite! Tylko ten psykick trochę zbyt wybiega przed szereg.

Naprawdę dobre downtempo!

Awatar użytkownika
Nect-r
User
Posty: 56
Rejestracja: 15 mar 2011, 00:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nect-r

Post autor: Nect-r » 02 cze 2011, 01:00

Kurde, nadal kick zamocno ? Sciszalem go i na sluchawach jest chyba OK... niestety innego odsluchu nadal brak a moje kolumienki i wszyscy koledzy oddaleni o 200 km wiec niema jak sprawdzic :/

Zostaje tak jak jest i puki co trzeba sie wziac za cos inne projekty ktore czekaja...

ostatnio strasznie olałem tworzenie a to wszystko przez playstation... ehhh... gorsze to to niz heroina jaka czy inne kraki :D:D a zaczelo sie tak niewinnie gdy dostalem pegazusa w pierwszej klasie podstawowki :p

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nect-r

Post autor: Psysutra » 02 cze 2011, 09:47

Dlatego od konsol się trzymam daleko i otaczam się przekonaniem że to gówno (bo de facto nie lubię gier konsolowych- generalnie najwyżej sobie pyknę w jakąś flashówkę na cda a tak to leję na wszelakie gry- oprócz sporadycznego onslaughta na UT 2004 :lol: )

Don't worry. Obadam sprawę na monitorach i napisze co i jak

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość