Digital Drink psy trance full-on new project

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Digital Drink psy trance full-on new project

Post autor: *JetMan* » 14 lip 2011, 01:51

^^

w koncu ktos to napisal
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Digital Drink psy trance full-on new project

Post autor: seismic » 14 lip 2011, 09:11

Że tak powiem kozackie produkcje podałeś. Nawet nowe numery Goa nie będą takimi torpedami, ale klimatem zawsze będą wyżej.

Jeden woli atmosferę, a drugi włączy "kawałek z kopnięciem" i już po chwili powie, że on miażdży.
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Digital Drink psy trance full-on new project

Post autor: Psysutra » 14 lip 2011, 12:36

Ja bym się tak nie rozpędzał z tymi torpedami. Filteria czy A303 jest doskonałym przykładem że jednak z Goa można zrobić niezłe torpedy. Mimo, że mi oboje producenci pośrednio podchodzą :P

Digital Drink
User
Posty: 31
Rejestracja: 11 lip 2011, 16:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Digital Drink psy trance full-on new project

Post autor: Digital Drink » 14 lip 2011, 16:32

mam na myśli bardziej nasz kraj
kraina komercją , eską i techniawką płynąca :|

Goa trzyma fason jak najbardziej :D



Jeden woli atmosferę, a drugi włączy "kawałek z kopnięciem" i już po chwili powie, że on miażdży.

i tu powyższy wątek zmierza ku końcowi :D

Awatar użytkownika
Nect-r
User
Posty: 56
Rejestracja: 15 mar 2011, 00:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Digital Drink psy trance full-on new project

Post autor: Nect-r » 16 lip 2011, 04:13

Nie to forum:)
GMS - Tudo Mundo (Digital Drink 2nd Remix) najblizej fulonu.

Slychac odrazu, ze to nie psytrance chcesz robic a zupelnie inna muze... hmm... klubowe potupajki?

@Psysutra - To ze inne, proste, nie znaczy ze złe... W moim odczuciu tandeta ale napewno znajdzie sie wiele osob ktorym sie spodoba.

Wystarczylo by puscic IDM, osobie co lubi i na codzien slucha takich numerow jak tutaj kolega zaprezentował zeby uslyszec "TO JEST MUZYKA?!? JAK MOZNA TEGO SLUCHAC". Ktos taki oczekuje fajnej melodyjki, mocnego kicka i pare gwizdkow i jest zadowolony. IDMowiec oczekuje wysokiego poziomu, techniki, ciekawego aranżu, czegos "innego" nietypowego, nietuzinkowego.


W numerach Twoich Przeważa prostota i "schemat". Skoro robic komere to sadze ze wypadalo by sie czyms wyroznic od "reszty"


...wsumie smiem stwierdzic ze pomimo iz uwazam ten rodzaj muzyki za tandetny to nawet milo sie tego slucha, nic nie gryzie w uszy itp ... ale poprostu nie moj gust. Chetnie bym posluchal tego jakies 8-9 lat temu gdy moje preferencje i wymagania muzyczne byly zupelnie inne.

Ogolnie brzmienie i mix nawet daje rade. Rob dalej taka muzyke jaka lubisz, inspiruj sie muzyką jaką uwazasz za wzór ale pamietaj ze niemozesz polegac na samych gotowych schematach, bo zaczniesz klonowac numery a nie tworzyc wlasne. Przeciez chcesz byc artystą a nie Xerokopiarką:)

probuj i kombinuj na wiele sposobow, szukaj nowych nietypowych rozwiazań i daj cos od siebie a w kazdym kolejnym numerze bedziesz powoli tworzyl swoj wlasny styl.

BTW wklejając takie numery na forum psytrancowe musisz byc przygotowany na dosc nieobiektywna ocene "zwyklych słuchaczy", ktorym kawalek ma sie poprostu podobac a jedynie osoby znajace sie na tworzeniu ocenią Ci technike, aranż, mix itp a nie treść...koledzy juz pare bledow Ci wytkneli tj. loopy, presety itp. Wiec proponuje zorbic kawalek "od zera" bez loopow czy gotowych linii basowych itp.

Digital Drink
User
Posty: 31
Rejestracja: 11 lip 2011, 16:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Digital Drink psy trance full-on new project

Post autor: Digital Drink » 16 lip 2011, 19:26

Nect-r

To kąkretniejsza odpowiedż niż się spodziewałem przeczytać

Dziekuje Nect-r :D

Digital Drink
User
Posty: 31
Rejestracja: 11 lip 2011, 16:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Digital Drink psy trance full-on new project

Post autor: Digital Drink » 16 lip 2011, 19:48

a wiec i odpowiedz z mojej strony :D

Chce łączyć gatunki ale priorytet to psytrance co niedługo udowodnie kolejnymi utworami

prostota raczej wchodzi w grę przez jakiś czas , jestem na poziomie średnim z techniką tworzenia muzyki

troche to śmierdzi komercją bo w takie sample jestem uzbrojony po uszy

Ogolnie brzmienie i mix nawet daje rade. Rob dalej taka muzyke jaka lubisz, inspiruj sie muzyką jaką uwazasz za wzór ale pamietaj ze niemozesz polegac na samych gotowych schematach, bo zaczniesz klonowac numery a nie tworzyc wlasne. Przeciez chcesz byc artystą a nie Xerokopiarką:)

dokładnie tak lopy są gotowe ale reszta to ja bez gotowych basslineów :P

BTW wklejając takie numery na forum psytrancowe musisz byc przygotowany na dosc nieobiektywna ocene "zwyklych słuchaczy", ktorym kawalek ma sie poprostu podobac a jedynie osoby znajace sie na tworzeniu ocenią Ci technike, aranż, mix itp a nie treść...koledzy juz pare bledow Ci wytkneli tj. loopy, presety itp. Wiec proponuje zorbic kawalek "od zera" bez loopow czy gotowych linii basowych itp.

takiej oceny oczekuję bo nie każdemu się może podobać dany kawałek

biorę się za słuchanie Twoich kawałków jestem ciekwaw co tworzysz :D

pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za obiektywną ocene :D

Digital Drink
User
Posty: 31
Rejestracja: 11 lip 2011, 16:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Digital Drink psy trance full-on new project

Post autor: Digital Drink » 17 lip 2011, 07:23

http://soundcloud.com/digital-drink

Digital Drink - Old Wave work in progress :D

Digital Drink
User
Posty: 31
Rejestracja: 11 lip 2011, 16:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Digital Drink psy trance full-on new project

Post autor: Digital Drink » 17 lis 2012, 00:54

http://www.soundcloud.com/digital-drink ... -final-mix
powracam w nowym wydaniu :) Pozdro !!!!

Digital Drink
User
Posty: 31
Rejestracja: 11 lip 2011, 16:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Digital Drink psy trance full-on new project

Post autor: Digital Drink » 03 gru 2012, 21:57

Tak czytajac te wasze posty po tak dlugim czasie to smieszne :-) kick mix loopy schematy ok a reszta ? Gentlemeni na tematy gustu nie rozmawiaja :) nie wiem jakim prawem zamykacie genre psychedelic trance we wlasnym smaku muzycznym :-P nie profesjonalni profesjonalisci :-D
psychedelic trance to mnogosc mozliwosci i kazdy ma swoja wlasna historie do opowiedzenia nie wazne w jakiej wersji :-) to forum ma zamknieta grupe odbiorcow i w zaden sposob nie przyciaga nowej wiekszej grupy ludzi :P
Headlinerzy gatunku szukaja nowych doswiadczen nowych rozwiazan a tu nadal 1999 ! :P

Takie jest moje zdanie :P
Wiem ze to nic nie zmienia :)
Sluchalem muzyki niektorych z was i hm momentami cos tam jest pro
tez nie brakuje schematow
Przeciez to TRANCE !
Pozdro i Peace :) Nasza innosc wcale nie powinna nas dzielic :)

Digital Drink
User
Posty: 31
Rejestracja: 11 lip 2011, 16:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Digital Drink psy trance full-on new project

Post autor: Digital Drink » 03 gru 2013, 17:15

Witam :) Nowe kawalki po dluższym czasie nauki mixu :)
www.soundcloud.com/digital-drink/space-travel
www.soundcloud.com/digital-drink/first-transition
dużo więcej experymentów również jest na soundcloud
Pozdrawiam !!!

Digital Drink
User
Posty: 31
Rejestracja: 11 lip 2011, 16:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Digital Drink psy trance full-on new project

Post autor: Digital Drink » 05 lip 2014, 16:30


Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Digital Drink psy trance full-on new project

Post autor: Psysutra » 07 lip 2014, 09:12

A gdzie się bas podział?

Bo tak to nawet nawet ;)

Awatar użytkownika
JaraLuca
User
Posty: 60
Rejestracja: 21 gru 2013, 23:44
Lokalizacja: Myslowice
Kontaktowanie:

Re: Digital Drink psy trance full-on new project

Post autor: JaraLuca » 08 lip 2014, 00:25

posłuchalem pare twoich numerów i wiekszosc brzmi strasznie housowo choc przy wiekszosci dopisujesz "psytrance" .. to nie jst psytrance stary..no moze pare kawałkow bym zakwalifikował ale wiekszosc brzmi housowo i strasznie komercyjnie co nie pasuje mi do psytrancu.. a na dodatek w nicku na sc masz hi tech psytrance ?:D wtf ?:D gdzie niby ten hi tech ?:D

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Digital Drink psy trance full-on new project

Post autor: *JetMan* » 08 lip 2014, 00:30

teraz psytrance jest komercyjny dosyc wiec moze i dobrze robi ; )
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
JaraLuca
User
Posty: 60
Rejestracja: 21 gru 2013, 23:44
Lokalizacja: Myslowice
Kontaktowanie:

Re: Digital Drink psy trance full-on new project

Post autor: JaraLuca » 08 lip 2014, 00:39

spoko spoko, napewno jest..jak slysze terazniejzy fullon jaki wychodzi to zajezdza komercja ale nie housowo ...z calym szacunkiem. nie mam nic do house'u ale nie pasuje mi to polaczenie at all :)

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości