Talamasca - Remix

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
skipp604
Andromeda
Posty: 29
Rejestracja: 21 mar 2003, 17:01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Talamasca - Remix

Post autor: skipp604 » 13 gru 2004, 23:25

Hello, mam pytanie. Zżera mnie ciekawość i zastanawiam się kto z polskich twórców psyT weźmie udział w konkursie na remiks "The Awakening" Talamaski? Wiem na pewno, że Remote Acces i ja, a kto jeszcze? :)
Digital Rage / Ultrageek / Andromeda / Urban Pulse

http://listn.to/UrbanPulse
http://andromeda.mp3.wp.pl
GG # 806944

Awatar użytkownika
tracer
Prophets Of Orion / Uridium
Posty: 315
Rejestracja: 12 maja 2004, 09:41
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Post autor: tracer » 14 gru 2004, 00:01

w przerwie X-mass'owej czyli świątecznej ja zasiąde :)

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: Just-Mike » 16 gru 2004, 21:04

Ja jeszcze nie wiem, nie moge sie zdecydowac, bo ten utwor mi nie lezy... nie przepadam za Talamasca po za utworkiem "Fifth Revelation" z 13-stu czach :-) Ciekawe do kiedy trwa konkurs, moze ktos wie?

Awatar użytkownika
skipp604
Andromeda
Posty: 29
Rejestracja: 21 mar 2003, 17:01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Post autor: skipp604 » 16 gru 2004, 23:08

Do kiedy, to niestety oni sami chyba nie wiedzą... przynajmniej nie informują o tym na stronie :/ Szkoda byłoby się namęczyć a potem nie zdążyć na deadline :(
Digital Rage / Ultrageek / Andromeda / Urban Pulse

http://listn.to/UrbanPulse
http://andromeda.mp3.wp.pl
GG # 806944

KeyG
Aural Planet
Posty: 41
Rejestracja: 04 gru 2004, 04:01
Kontaktowanie:

Post autor: KeyG » 16 gru 2004, 23:54

experiencing analog beauty in Mersenne Twister pseudo-random sequences...

Awatar użytkownika
NethroN
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 17 kwie 2004, 15:00
Lokalizacja: Hrubieszów/Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: NethroN » 27 sty 2005, 21:43

z tego co wiem to konkurs ma trwac do czasu az dostana jakis ciekawy kasek. Oni nie chca czegos podobnego do oryginalu, ale cos zupelnie innego. w sumie to sami chyba nie wiedza czego chca :) Sam sie wzialem za remix, ale raczej wyszlo mi podobnie do oryginalu.

Awatar użytkownika
Artha
Cronomi Records / The Tribe
Posty: 937
Rejestracja: 25 mar 2003, 12:19
Lokalizacja: malbork
Kontaktowanie:

remix

Post autor: Artha » 31 sty 2005, 12:19

yo:)

ja się raz wziąłem i sobie tak to leży...ja jeszcze z dwa razy zasiądę to się go skończy. powiem,że jest podobny do oryginału, narazie :)

pozdrawiam:

- all from psytrance.pl
- skipp (andromeda)
- psimon (remote access)
- rebelzer (dark life rec.)
- ginn
- all forgotten

Awatar użytkownika
Bust
Respected User
Posty: 130
Rejestracja: 30 lis 2004, 13:14
Lokalizacja: outer space
Kontaktowanie:

Post autor: Bust » 04 lut 2005, 22:40

a właśnie jakto z tym jest... remix powinien byc lepszy od oryginału, czy może oryginał powinien zostac tym debeściakiem ?
wiem ze to pytanie w stylu co było pierwsze jajko czy kura, ale może znajdzie sie ktoś kto wie :)
zbyt zakręcony by żyć, zbyt rzadki bu umrzeć
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
.::Goa Will Never Die! Listen 2 Psy And Fly!::.

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 05 lut 2005, 11:50

Bust - według mnie to kwestia remixu. Czasem zdarza się przecież, o czym napewno wiesz, że remix przerasta oryginał w sym technicznym wykonaniu lecz pozbawia go pierwotnej duszy Choć nierzadko nijakie oryginały nabierają kolorów właśnie po remixach :wink:

Ale są również sytuacje, gdy utytułowany autor oryginału poddaje swoje dzieło godnemu twórcy remixu i mamy do czynienia z świetną produkcją np : shakta - lepton head (deedrah remix) :wink:

Awatar użytkownika
skipp604
Andromeda
Posty: 29
Rejestracja: 21 mar 2003, 17:01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Post autor: skipp604 » 07 lut 2005, 10:18

Dobry remiks? To ja dodam jeszcze: Eat Static - Bony Incus (Man With No Name Remix). Mistrzowsko wykonany i o dwa nieba lepszy od oryginału.
Digital Rage / Ultrageek / Andromeda / Urban Pulse

http://listn.to/UrbanPulse
http://andromeda.mp3.wp.pl
GG # 806944

Awatar użytkownika
Artha
Cronomi Records / The Tribe
Posty: 937
Rejestracja: 25 mar 2003, 12:19
Lokalizacja: malbork
Kontaktowanie:

remix

Post autor: Artha » 20 lut 2005, 12:39

ja dodam tylko tyle,ze w moim remixie pojawily sie nowe linie solo, z ktorych jestem zadowolony i jakos mi sie lepiej widza niz te w oryginale :P ale to jest moja wizja. w tej chwili w sumie juz nie mam w remixie oryginalnych linii solo z tej stronki,przepisalem je :)
nie lubie uzywac oryginalnych linii wygenerowanych przez kogos,wole przepisac i nimi manipulowac w "środku" :)

pozdrawiam i czekajcie cierpliwie na moj remix!

/artha (go_artha@wp.pl)

Awatar użytkownika
Bust
Respected User
Posty: 130
Rejestracja: 30 lis 2004, 13:14
Lokalizacja: outer space
Kontaktowanie:

Post autor: Bust » 20 lut 2005, 13:37

hmm... a może remix nie powinien byc ani lepszy ani gorszy od oryginału tylko po prostu powinien byc inny.
a co do Talamaski to orygianł bardzo mi sie podoba szczególnie końcowa "halucynacja" zresztą to typowe dla tego pana iż na koniec zostawia najlepsze :)
Przesłuchałem jeden remix remote acces i bardzo dobrze to wygląda, brak troche świerzości ale myśle ze w wersji finalnej bedzie lepiej:) trzymam kciuki!
zbyt zakręcony by żyć, zbyt rzadki bu umrzeć
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
.::Goa Will Never Die! Listen 2 Psy And Fly!::.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości