Thomek H. - Trip On Planet

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
thomek
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2005, 01:51
Lokalizacja: Elbląg
Kontaktowanie:

Thomek H. - Trip On Planet

Post autor: thomek » 28 sty 2005, 12:54

zapraszam do przesluchania i ocenienia mojego kawalka ]
LINK :
http://www.uns.k5.pl/muzyka/Thomek%20H. ... Planet.mp3

pozdrawiam
RAW

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 28 sty 2005, 13:50

Bardzo dobre ! Mi sie podoba,a jak mi już noga podrygiwała to już znacz ,że jest dobrze :)
Utwór brzmi jakby z jakiejś kompilacji Goa vol ...
Ale tak jak napisałem dobry i trzyma poziom !!!!
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
reminiscenter
Syndromm
Posty: 481
Rejestracja: 09 maja 2004, 23:39
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: reminiscenter » 30 sty 2005, 11:25

przy okazji goa:
http://www.republika.pl/psytime/reminis ... moving.mp3
sprzed roku albo i wiecej:]

co do trip on planet: mam tylko jeden (lewy) komputerowy glosniczek wiec ciezko sie na tym czegokolwiek slucha ale jak juz pisze to caly kawalek przelecial na jednej melodyjce:/ mysle ze gdybys ja wstawil tylko w jakichs tam paru miejscach a nie w calym kawalku to byloby ciekawiej:]

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: seismic » 19 lut 2005, 16:07

Trip On Planet - Według mnie prawie wszystko very good. Tło ładnie wkomponowane, jest klimat. Nic nie gryzie w ucho. Komentując wypowiedź reminiscenetera -faktycznie utwór nie jest super ciekawy jak na nasze czasy i możnaby go urozmaicić jednakże jak na 5 minut nic dodać nic wyciąć. Wałek zostaje u mnie na hd.

Travel without Moving - klimat podobny,przypomina mi walki z "trust in trance 3", fajnie sie słucha kilka różnych melodii grających jednoczesnie, a nie gryzących sie ze sobą, ogółem lubie takie oldschoole, chyba zostaną mi w głowie do końca życia...

pozdro
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
reminiscenter
Syndromm
Posty: 481
Rejestracja: 09 maja 2004, 23:39
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: reminiscenter » 21 lut 2005, 23:03

seismic pisze: Travel without Moving - klimat podobny,przypomina mi walki z "trust in trance 3", fajnie sie słucha kilka różnych melodii grających jednoczesnie, a nie gryzących sie ze sobą, ogółem lubie takie oldschoole, chyba zostaną mi w głowie do końca życia...
heh fajnie ze sie podoba:] szkoda ze teraz w calkiem mnie zablokowalo:/ jedyne czym moge sie teraz pochwalic to jakies urywki np http://www.republika.pl/psytime/dwa2.mp3. godzine temu sobie posiedzialem ale jak znam siebie to w zyciu tego nie skoncze;p

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości