Dyskusja o patentach na live act

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Dyskusja o patentach na live act

Post autor: Just-Mike » 17 lip 2012, 11:19

seismic no nie płakuniaj, spoko beka :)))
Obrazek

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Dyskusja o patentach na live act

Post autor: mescarajah » 17 lip 2012, 15:02

hej Sei nie spinaj się :D Czemu Ty dzś sztywny jak Michael Jackson w Disneylandzie? :D

heyyeyaaeyaaaeyaeyaa!

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dyskusja o patentach na live act

Post autor: Psysutra » 17 lip 2012, 16:28

Mnie bardziej żenuje eurodansowy cover zajebistego wałka "What's up" :P

Awatar użytkownika
cmbr
Posty: 13
Rejestracja: 13 wrz 2012, 15:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dyskusja o patentach na live act

Post autor: cmbr » 20 wrz 2012, 17:50

Ja nie mam zamiaru grać live, póki co skupiam się na tworzeniu offline ;) ale do grania live przydatne może być coś takiego jak Catanya. Ogólnie to appregiator, czyli ustawiasz sobie pattern, wciskasz trzy klawisze a Catanya robi z tego melodię :) i możesz skupić się na zmienianiu innych parametrów w tym czasie.

http://www.youtube.com/watch?v=09ixxQO5kVk

To oczywiście nie no to samo co wstawiać nuty ręcznie, ale do live pasuje jak ulał, jeśli dobrze się wszystko poustawia :)

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości