Impossible Rotation by Krizz

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Impossible Rotation by Krizz

Post autor: Krizz » 10 mar 2005, 11:15

Witam wszystkich którzy od czasu do czasu słuchają tez amatorskiej muzy członków tego forum. Impossible Rotation to moja nowa kompozycja. Znajdzie tu cos dla siebie fan cięższego grania jak i fan melodyjek. Miło byłoby usłyszeć jakieś opinie :D

PS. Zmieniłem nazwę wątku, bo jeszcze kogoś odstraszy :P
Ostatnio zmieniony 10 mar 2005, 15:52 przez Krizz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Post autor: *JetMan* » 10 mar 2005, 15:08

Hehe :)
Wyraźnie czuć tutaj Twój osobisty styl, który sobie wypracowałeś [a`la Nitrogene, Suns of NSI] - szczególnie w drugiej połowie- nazwałbym go atmosferyczno-eterycznym i jak już dawno temu pisałem- bardzo mi się podoba.

Pierwsza połowa poprawna, ale - na dzień dzisiejszy nic specjalnego, może dlatego, że mam chwilowo dość fullonowego pukania. :-) Oczywiście technicznie tradycyjnie wysoki poziom. :]
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
[ATL]
User
Posty: 89
Rejestracja: 02 wrz 2004, 13:41
Lokalizacja: Trójmiasto, czy jak mu tam
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Impossible Rotation by Krizz

Post autor: [ATL] » 10 mar 2005, 21:20

Utwor baaardzo fajny.

Ocenil bym wyzej ;) gdyby nie ta troche za ciezka i monotonna, zbyt charakterystyczna linia basu, ktora "przygniata" eterycznosc dzwiekow i nie pozwala mi sie nimi do konca rozkoszowac (przynajmniej w pierwszej czesci, bo potem jest juz lepiej). A jest naprawde czym, bo w Twojej muzyce jest sporo finezyjnych "smaczkow", za ktorymi osobiscie przepadam (np. to, co slysze pod koniec w tle, mocno kojarzy mi sie z dzwiekami z Oxygen 7-13 - to takie moje, zapewne dziwne, skojarzenie ;)).
Jesli wiec sa jakies niedoskonalosci, to calosc wywarla na mnie i tak bardzo pozytywne wrazenie :)

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości