Moja Muzyka (Dark Psytrance) Prośba o ocenę.

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
miki11187
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2013, 15:38
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Moja Muzyka (Dark Psytrance) Prośba o ocenę.

Post autor: miki11187 » 16 kwie 2013, 15:54

Na początku chcę się przedstawić i przywitać jako że jestem nowy :D
Witam! Nazywam się Mikołaj i mam 17 lat, Psytrance i Goa słucham już trochę czasu i postanowiłem spróbować swoich sił w tworzeniu Darkpsy. :)
Z tworzeniem muzyki elektronicznej miałem już wcześniej styczność, jednak nie było to Psy ani Goa. Muzykę tworzę w FL Studio 10 z wykorzystaniem różnych wtyczek VST. :)

To tyle, jeśli chodzi o wstęp :D

A teraz do rzeczy:

Utwór nazwałem "Slenderman", oczywiście jest on jeszcze nie dokończony i o żadnym masteringu nie ma mowy :twisted:
Chciałbym abyście ocenili moją pracę, czekam na Wasze opinie (zarówno te pozytywne jak i negatywne :) )
Chciałbym się dowiedzieć co robię dobrze, a co źle oraz co można poprawić/dopracować :D

Oto link do utworu:

http://www13.zippyshare.com/v/21449125/file.html

Radzę pobrać bo player na Zippyshare zaniża mocno jakość :(

Z góry dzięki za opinie!
Pozdrawiam! :D

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Moja Muzyka (Dark Psytrance) Prośba o ocenę.

Post autor: seismic » 16 kwie 2013, 20:39

Ja się nie znam na takich darkach ale powiem ci jak na moje osłuchanie że intro jest niezłe. Mógłbyś jeszcze popracować na basem i stopą + perka aby osiągnąć jeszcze lepszy flow.
Trochę za mało na razie, jak dokończysz numer daj znać. Wiesz, zwykle zacząć utwór jest o wiele wiele łatwiej, jak go skończyć. :wink:
Powodzenia w skończeniu.
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

miki11187
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2013, 15:38
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Moja Muzyka (Dark Psytrance) Prośba o ocenę.

Post autor: miki11187 » 16 kwie 2013, 20:52

seismic pisze:Ja się nie znam na takich darkach ale powiem ci jak na moje osłuchanie że intro jest niezłe. Mógłbyś jeszcze popracować na basem i stopą + perka aby osiągnąć jeszcze lepszy flow.
Trochę za mało na razie, jak dokończysz numer daj znać. Wiesz, zwykle zacząć utwór jest o wiele wiele łatwiej, jak go skończyć. :wink:
Powodzenia w skończeniu.
Dzięki za rady! :)
Tak jak wspominałem, dopiero zaczynam z tworzeniem Psytrance :)
Zdaje sobie sprawę, iż jeszcze dużo przede mną, jednak nie poddam się i dokończę ten utwór :P
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam! :)

Awatar użytkownika
fraxi
Elite User
Posty: 210
Rejestracja: 29 maja 2012, 14:29
Lokalizacja: Wrocław
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Moja Muzyka (Dark Psytrance) Prośba o ocenę.

Post autor: fraxi » 16 kwie 2013, 22:35

Cokolwiek by z tego nie wyszło to się nie poddawaj, bo z każdą kolejną produkcją będzie lepiej :)
Rzeczywiście trochę mało, dokończ to ;p

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości