u barracudy w chacie sie dłubie czasami

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
GraPhic
Pulsar TranceFormation / Synapsy
Posty: 265
Rejestracja: 07 paź 2005, 09:27
Lokalizacja: Poznan
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

u barracudy w chacie sie dłubie czasami

Post autor: GraPhic » 05 maja 2013, 14:24

macie 2 numery do przesluchania nie skonczone nie zmasterowane bo czasu jak na lekarstwo zeby porzadnie przysiasc ale cos tam cos tam:)
https://dl.dropboxusercontent.com/u/231 ... 26S_81.mp3
szybszy darkowy i standartowa psychodelka
https://dl.dropboxusercontent.com/u/231 ... 285mp3.mp3
Dbaj o swoje uszy (-_-) drugich nie dostaniesz.

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: u barracudy w chacie sie dłubie czasami

Post autor: seismic » 05 maja 2013, 21:51

Styl który mi nie podchodzi więc nie ocenię za bardzo.
Jak na power-darki jedyne czego mi brakuje to porządnego zgrania kicka z basem - osobiście tego nie potrafię, albo to sprawa masteringu, nie wiem. Wg mnie jednak jeśli na mainie jest tylko aura / otoczka to fundament musi śmigać.
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
fraxi
Elite User
Posty: 210
Rejestracja: 29 maja 2012, 14:29
Lokalizacja: Wrocław
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: u barracudy w chacie sie dłubie czasami

Post autor: fraxi » 05 maja 2013, 22:08

Z tego co zauważyłem to sprawa miksu - korekcji i kompresji. Jeśli nie robi się własnego kicka tylko używa gotowego sampla to warto spróbować zgrania ich tonacji, czyli jeśli bas gra na F to sprawdzić na ucho/melodyne czy cokolwiek innego jak gra kick i go odpowiednio przenieść. Ale są tu lepsi specjaliści, ja się mogę mylić :)

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości