Kilka trackow - Groen

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Groen
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2013, 16:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kilka trackow - Groen

Post autor: Groen » 03 cze 2013, 10:20

Siemanko
Podsylam link do mojego soundclouda:

https://soundcloud.com/groenkonrad

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: Psysutra » 03 cze 2013, 10:48

Bardzo mi się podoba ładunek emocjonalny z "Once I saw..."

Cosmic ciekawy- zbudowany na akordzie zmniejszonym, może fajnie poryć beret.

Mindfulness- całkiem dobra warstwa melodyczna (narzuca mi się mocno skojarzenie z detroitowym stylem kompozycji na Rolandach MC-303) została, niestety, skopana, przez dość macosze potraktowanie bitu.

Indole alkaloid- mimo, że oklepany do bólu schemat kick-bass KBBB to brzmi to ciekawie. Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z Cor! GNOTR-a. Nie ma co prawda w Twoim kawałku zawartego ironicznego elementu jak u Green Nunsów, niemniej track przykuwa uwagę w jakiś sposób.

Groen
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2013, 16:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: Groen » 06 cze 2013, 17:33

Dzięki za odpowiedź!

Dorzucam nowy kawałek: Astral Connection

https://soundcloud.com/groenkonrad/astral-connection

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: Psysutra » 06 cze 2013, 17:49

Acid jest przesmaczny. Niestety, bit ssie- jest strasznie statyczny i momentami zajeżdża bananowymi klubami. Jak to mawia mój kumpel, bit jest najważniejszy i z temu zaprzeczyć się nie da.

Kick ma urywać dupę, a snare być jak szlag w papę. Linia basowa też mogła by być ciekawsza.

Groen
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2013, 16:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: Groen » 03 maja 2014, 17:55


Awatar użytkownika
JaraLuca
User
Posty: 60
Rejestracja: 21 gru 2013, 23:44
Lokalizacja: Myslowice
Kontaktowanie:

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: JaraLuca » 07 maja 2014, 23:50

siema. posluchalem twoich paru wałkow i w sumie bardzo fajnie ci to idzie. Tylko po co kupowałes lajki i odsłuchy do kawałka ambient ? ktos kto jest w temacie od razu sie ogarnie o co chodzi...szczerze wyjebał bym to soundclouda i puscil bym normalnie caly ten wał jescze raz bez kupowania lików odsluchu itd. to po prostu chujowo wyglada za przeproszeniem i bardziej moze zaszkodzic niz pomoc tak na prawde.

pozdro


jesli sie myle to sorry . ale nie wydaje mi sie

Groen
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2013, 16:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: Groen » 08 maja 2014, 12:59

Siema, dzięki za odsluchanie ;)

Stary, niczego nie kupowałem :)
Ostatnio zmieniony 08 maja 2014, 14:47 przez Groen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: *JetMan* » 08 maja 2014, 14:39

nie wiedzialem ,ze na Soundcloud mozna kupowac lajki i odsluchy.... pokazcie gdzie sie wybiera taka opcje? W 'ustawieniach konta'? :roll:
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
fraxi
Elite User
Posty: 210
Rejestracja: 29 maja 2012, 14:29
Lokalizacja: Wrocław
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: fraxi » 08 maja 2014, 17:04

3 sek z google...

http://buysoundcloud.com

nie chcę nawet komentować takiego podbijania sobie statystyk, żałosne to (nie piję do Ciebie Groen)

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: *JetMan* » 08 maja 2014, 17:49

idealne poletko do zarabiania kasy za nic bo przeciez nigdzie nie da sie zglosic skargi, jesli pozniej sie okaze, ze caly ten website to jedna wielka sciema ;)


najlepsze sa te 'komentarze zadowolonych klientow'

I feel a lot better now knowing there are some plays in my account. Thanks for the delivering them on time.

The best part about this service is I feel I got more than I paid for, but plays still seem to come in, so I know real people are starting to listen now.

hehe ;) szczerze mowiac, jakby to mialo dzialac od strony logistycznej? 5000 odtworzen czyli co, 5k falszywych kont?
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
JaraLuca
User
Posty: 60
Rejestracja: 21 gru 2013, 23:44
Lokalizacja: Myslowice
Kontaktowanie:

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: JaraLuca » 08 maja 2014, 21:41

groen ;] wystarczyzobaczyc twoj inny track ktory tez wrzuciles rok temu..227 playsow i 7 lajkow. delikatna dysproporcja miedzy 8700?:) a lajki to wiekszosc ludzi typu - user46678889 :)

jetman - dokladnie tak...o tym nawet trabia w telewizji. Nawet na facebooku mozsz kupic lajki i znajomych :)
ile razy mi pisali czy nie chce kupic followerow na sc..

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: *JetMan* » 08 maja 2014, 23:29

do mnie tam nikt nie pisal ;) hehe

nie masz dowodow- jak gosc mowi, ze nie kupil to nie mamy powodow by mu nie wierzyc. 'user46678889' w jego komentach jest tylko jeden ,reszta wyglada 'normalnie'. Poza tym byc moze tag 'ambient' mogl istotnie przyciagnac tyle osob- kto wie?

tak czy inaczej, nie jest to tak oczywiste jak kupowanie lajkow na FB.


zreszta bez znaczenia IMO, muzyka i tak powinna bronic sie sama.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
JaraLuca
User
Posty: 60
Rejestracja: 21 gru 2013, 23:44
Lokalizacja: Myslowice
Kontaktowanie:

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: JaraLuca » 09 maja 2014, 08:26

https://soundcloud.com/groenkonrad/ambient/likes

jetman cudow nie ma pa mietaj.. tu sobie zobacz ile jest falszywch kont ktore polubily ten wal po jednym followerze. z reszta wali mnie to tajk na prawde ale nie lubie jak ktos klamie..ja od dwoch lat jak mam SC totalnego odsluchu mam 4.500 a on jednego walka ma 8777? ni chuja :)z reszta to jego sprawa,nie wtracam sie wiecej :)

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: *JetMan* » 09 maja 2014, 18:07

Jak to cudow nie ma? Sugerujesz, ze to sciema?

http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/jej- ... t_id=17170

;)



Fakt-liczac osoby z 1 lub 0 followers - jest to dokladnie 34 [o ile sie nie rabnalem podczas liczenia]

Na 165 lajkow to mw. 1/5. Duzo to, czy malo? Raczej duzo.

Wyglada troche podejrzanie... ale kto wie. Pamietaj, ze to ile osob Cie 'sledzi' o niczym nie musi swiadczyc. Nie kazdy tam wrzuca muzyke, niektorzy rejestruja sie tylko po to, zeby byc albo moc wysylac wiadomosci do innych.

odbieglismy od tematu, no ale w sumie nadal jest to rozmowa o muzyce Groena. ;]
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
JaraLuca
User
Posty: 60
Rejestracja: 21 gru 2013, 23:44
Lokalizacja: Myslowice
Kontaktowanie:

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: JaraLuca » 09 maja 2014, 20:24

Niby dla ciebie podejrzane ale i tak probujesz uwierzyc ze faktycznie mogl miec 8777 odtworzen kawalka w rok;) w dodatku ten track nie jest dodany do zadnej grupy to juz w ogole stawia kropke nad i ..

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: *JetMan* » 11 maja 2014, 00:50

w nic nie probuje wierzyc bo szkoda mi na to czasu. nie wyciagam tylko pochopnych wnioskow nawet jesli cos wydaje sie oczywiste. dopoki nie masz twardych dowodow to jest to tylko Twoja subiektywna opinia na sprawe. ;)

z drugiej strony wcale bym sie nie zdziwil, mlodzi za autorytet maja teraz Miley Cyrus, wszedzie ped za popularnoscia i kasa - jesli ktos uwierzyl temu, ze goniac za tymi rzeczami osiagnie spelnienie no to coz... mozna mu tylko wspolczuc.

Jesli faktycznie tak zrobil to teraz Mr Groen moze sam ocenic, czy poczucie wstydu i to, jak bardzo to nie wypalilo bylo warte calego zachodu. Ma okazje do nauki ;) wszyscy popelniamy bledy.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: bubblegum » 12 maja 2014, 08:33

też mi się wydaje, że "ambient" został odsłuchany poprzez kupione odsłuchy. Bez problemu można takie coś "załatwić" na allegro czy ebay. Odsłuchy lecą przez jakiś algorytm z fejkowych kont. Generalnie lipa, ale to już normalne w dobie masowego udostęniania wszystkiego na społecznościowe portale.

http://allegro.pl/10-000-odsluchan-twoj ... 27200.html

10.000 odsłuchań Twojego utworu na SoundCloud, możliwość rozbicia na kilka utworów

zresztą kiedyś na FB wkleiłem o tym art

http://www.5chicago.com/features/april2 ... superstar/


Mnie to tam wali na prawdę. Wygląda to słabo na profilu, ale jak ktoś czuje się lepiej z tym? ;) Kto bogatemu zabroni. Tylko mnie by to raczej wkurzało, gdybym dostał komentarz od użytkownika JOHN_8389746190 "WOW great bassline" centralnie w breakdown utowru :P



PS. Ciekawe kiedy będzie można sobie kupić komentarze na endomondo, po przebiegnięciu 3km, 1000 komentarzy.

- WOW great time
- booom! realy fast


:P

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: *JetMan* » 12 maja 2014, 15:17

hahahah pozamiatane :D

do tego jeszcze pigulka kasujaca wspomnienia, wchodzisz pozniej na swoj profil i WOW ludzie mnie kochaja musze byc zajebisty! :D
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Groen
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2013, 16:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: Groen » 12 maja 2014, 21:41

Siemanko
Widze ze topic sie powiekszyl :D Panowie, nie chce wdawac sie w niepotrzebne dyskusje, ale nadal podtrzymuje ze nie wysylalem ani zlotowki w celu podbijania odtworzen! Po co mialbym to robic, tym bardziej do fragmentu trwajacego 1:20?! Bez sensu! Nie za bardzo obchodza mnie cyferki pod trackiem ;)

Podslyłam statystyki odtworzen/koentarzy z okresu kiedy bylo ich najwiecej. Nie chce sie "tlumaczyc" ale chyba nikt nie lubi gdy wmawia mu sie cos czego nie zrobil.
http://zapodaj.net/ae69a5a76e97d.jpg.html
http://zapodaj.net/99cde6d2085af.jpg.html

Odtworzenia i komentarze sa rozciagniete na kilka miesiecy. Nie wiem jak to działa podczas wykupywania z tych stronek ktore wrzucaliscie (?)
Właśnie obczajałem dokoładnie komentarze pod tym "kawałkiem" i są wystawianie przez generalnie normalne osoby(user6353vfdsve jest jeden, a nie "wiekszosc" jak ktos napisal wyzej), z roznych miejsc i i roznymi ilosciami followerow, czesto sporymi. Wiec o co chodzi??

Chill :)

Awatar użytkownika
JaraLuca
User
Posty: 60
Rejestracja: 21 gru 2013, 23:44
Lokalizacja: Myslowice
Kontaktowanie:

Re: Kilka trackow - Groen

Post autor: JaraLuca » 13 maja 2014, 05:16

A jak wytlumaczysz ze przy zrzucie ekranu z 21:32 download wynosil 20 a minute pozniej juz 27 ?:) tak samo w ciagu minuty z 7.6 k zrobilo sie 7.7 k ?:D tu ewidentnie jebie cos i to zdrowo i mysle ze i tak sie nie da z tego wytlumaczyc no ale coz. z reszta mnie juz to nie interesuje:) swojej tezy nie zmieniam. zbyt dlugo siedze na soundcloudzie i obserwuje co sie na nim dzieje zeby ci uwierzyc:)

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości