Muzyka by Alien vs Jetman

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Muzyka by Alien vs Jetman

Post autor: Alien » 14 kwie 2005, 00:56

GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Post autor: *JetMan* » 14 kwie 2005, 00:57

I zapraszamy do zapoznania się z materiałem kolaboracji. :-)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: Just-Mike » 14 kwie 2005, 01:26

Sama kompozycja poprostu zajebista!! 5:40 ten motyw co wchodzi skads znam... Mozna by czasami wygasic wszystkie leady, pady i zostawic jeden jako przejscie... Kick+bass praktycznie nieegzystuje... Jak to poprawicie, to bedzie naprawde DOBRY NUMER! Separacje w poszczegolnych dzwiekach basu mozna uzyskac przez dodanie srednich i wysokich tonow. Troche jeszcze mi brakuje srednio niskich tonow. Jak to poprawicie, to bedzie super!!

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 14 kwie 2005, 02:17

Just-Mike pisze: Troche jeszcze mi brakuje srednio niskich tonow. Jak to poprawicie, to bedzie super!!
Heh - ale to Ich utwór , i im widocznie odpowiadały takie tony, które Tobie już nie musiały, a prośba o poprawianie numeru z poziomu gustu jest conajmniej nie na miejscu ...

:-)

a utwór cieplutki , leżący bliżej Etnici za dobrych ich czasów ... :P

Gratuluje Alien & Jetman :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Delix
LiquidSoundDivision
Posty: 116
Rejestracja: 11 sie 2004, 17:42
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Delix » 14 kwie 2005, 08:54

Lot ducha...Aż mi się łezka oku zakręciła z tęsknoty za "starymi czasami" wypełnionymi radością, szczęściem i tym czymś, czego teraz tak niewiele w transie. Piękna melodia i wogóle -BRAWO!! Panowie zakładam fan klub :D
...at the end of the tunnel I saw the Light, it was the most beautiful light i've ever seen...

Awatar użytkownika
magnatec
Stellar Magnitude / MAE
Posty: 499
Rejestracja: 14 lip 2004, 22:41
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: magnatec » 14 kwie 2005, 11:43

oldskuLL ale fajniuchny, mnie też ruszyło
http://www.morenoise.eu
Wujek Jurgen 10.08.2006 - 23:58
to lump jeden ! łysy buc ! łachudrzyna ! wódki się ochlał i lans za dj-ką? :D

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: Just-Mike » 14 kwie 2005, 11:46

>"Heh - ale to Ich utwór , i im widocznie odpowiadały takie tony, które Tobie już nie >musiały, a prośba o poprawianie numeru z poziomu gustu jest conajmniej nie na >miejscu ... "

Tribo oulus: ja to stwierdzilem, po analizie spektrum... Oczywiscie nie jest to zaden mus, ale warto by bylo tak skonstruowac brzmienie instrumentow, zeby to spektrum bylo pelne prawda? Samo brzmienie jest fajne i mi sie podoba!

Awatar użytkownika
Bust
Respected User
Posty: 130
Rejestracja: 30 lis 2004, 13:14
Lokalizacja: outer space
Kontaktowanie:

Post autor: Bust » 14 kwie 2005, 11:53

o w morde!! pięknie!! jak za starych miodem i goa płynących czasów :) młodzi mówią na to oldskul! nie powiem zeby mnie ten kawałek nie klepnoł! na tym forum jest coraz wiecej takiego dobrego materiału moze wypuscie jakąs składanke psytrance.pl compilation :) bo naprawde dajecie rade. pozdrawiam autorów i czekam na nowe produkcje!
zbyt zakręcony by żyć, zbyt rzadki bu umrzeć
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
.::Goa Will Never Die! Listen 2 Psy And Fly!::.

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Post autor: dragon » 14 kwie 2005, 11:53

tak jak Mike pisze.

Aleeeeeeee piękny kawałek :)
piękny piękny. Dusza. :*
Essencja.
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: Just-Mike » 14 kwie 2005, 12:51

pozwolilem sobie w 15 min zmiksowac to tak jak ja bym to slyszal, oczywiscie nie musicie sie z tym zgadzac, ale tak wydaje mi sie ze by bylo (kick+bass) ok:


http://hades.ds1.agh.edu.pl/~psytrance/ ... master.mp3

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 14 kwie 2005, 12:53

ha
zaiste, słodki jak lukier na pączkach :P
brak mi słów...

RESPECT
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 14 kwie 2005, 13:06

Just-Mike - w remasterze bas jest dla mnie zdecydowanie za głośny i przeszkadza. Beat mógłby zostać, chociaż w oryginale brzmiał cicho ale klimatycznie.
Obrazek
Obrazek

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 14 kwie 2005, 13:40

thx za opinie :D
Just-Mike pisze:Kick+bass praktycznie nieegzystuje
heh, nie jest to jeszcze ostateczna wersja, ale napewno nie będzie tak, jak w Twoim remasterze, to nie fullon :P
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Post autor: *JetMan* » 14 kwie 2005, 14:03

Oj tak- to nie full on tylko "goła pełną gębą" -takie było zamierzenie.
Dzięki wszystkim za opinie :-)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
reminiscenter
Syndromm
Posty: 481
Rejestracja: 09 maja 2004, 23:39
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: reminiscenter » 14 kwie 2005, 14:17

Alien pisze:thx za opinie :D
heh, nie jest to jeszcze ostateczna wersja, ale napewno nie będzie tak, jak w Twoim remasterze, to nie fullon :P
mam wrazenie ze na tym forum utworzyl sie jakis anty fullon front :P troche podbity kick nie czyni z tego kawalka fullonu:] moim zdaniem wcale nie taki najgorszy pomysl ale wiadomo ze to wasza produkcja i nie mam zamiaru sie do niej wtracac:]

a sam numer ma ciekawy klimat ktorego, szczerze mowiac, chyba nie mialem okazji nigdy slyszec (nie chodzi mi o sam styl goa oczywiscie):] taki taki ze tylko zamknac oczy i wymyslac sobie przerozne historie z kosmosu i w ogole zajebiscie sie tego slucha;p slyszalem ze istnieje taka produkcja jak alien mi o niej wspomnial ale nie myslalem ze tak mi sie spodoba bo w koncu chyba nie zajmujecie sie raczej tworzeniem muzyki a bardziej wizualna strona sceny heh;p pozdro:]
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2005, 14:24 przez reminiscenter, łącznie zmieniany 1 raz.
rzeczywistość to tylko punkt widzenia ------> 1928209

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 14 kwie 2005, 14:23

Goa jest jak muzyka akustyczna

Ona nie jest perfekcyjna , ale uduchowiona i wszystkie niedociągnięcia fizyczne są wliczone w atmosferę jej kosmicznej konstrukcji .

Ileż stracił by np taki Eric Clapton, gdybyśmy nie słyszeli jak palce "skrzypią" po strunach ...
Oczywiście, że w goa można wyeliminować wszystko, co powoduje posmak warsztatu , ale przecież to nie jest najwazniejsze ..i właściwie nawet nie potrzebne, bowiem powstał by wtedy process wyścigów na jakośc brzmienia, które sa zarezerwowane na inne klimaty, nie koniecznie na goa .Uważam ze w goa liczy się bardziej pomysł i rozbudowa jego , ale bez przesłodzonej kolorystyki, która by zabrała nam surowość, która właśnie tak kochamy w goa, a która tak naprawdę trzyma nas w tej muzyce

A ja właśnie ciesze się, że nie ma zdecydowanych kick -basów , nie pasowały by do podmiotu utworu :wink:

Oryginał zdecydowanie Oryginalny :wink:

Awatar użytkownika
emerfau
Elite User
Posty: 687
Rejestracja: 24 lis 2004, 11:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: emerfau » 14 kwie 2005, 15:10

mniam! :D

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: Just-Mike » 14 kwie 2005, 15:30

Jak juz napisalem, KOMPOZYCJA jak dla mnie zajebista. Co do stylu to kazdy moze miec swoje wyobrazenie i faktycznie, moja propozycja z basem i kick-iem nie musi byc akceptowana, bo liczy sie to co jest w oryginale. To byla taka moja propozycja tylko, zeby ktos nie pomyslal sobie, ze "o, odezwal sie i juz po swojemu robi". A co do full on-u to faktycznie niektorzy tu maja uprzedzenia... szkoda.
"Goa jest jak muzyka akustyczna
Ona nie jest perfekcyjna , ale uduchowiona i wszystkie niedociągnięcia fizyczne są wliczone w atmosferę jej kosmicznej konstrukcji . "

Nie zgadzam sie. Jak juz sie stosuje czysta elektronike w muzyce, to musi to byc dopracowane. Posluchaj sobie starych utworkow MWNN czy TRANSWAVE, jaki tam jest bass i kick? Nie musze chyba mowic, ze teraz mamy technologie na znacznie wyzszym poziomie, wiec dlaczego nie korzystac z tego? JAKOSC BRZMIENIA ZAWSZE bedzie miec znaczenie i jest skladowa dobrego nagrania.

Awatar użytkownika
emerfau
Elite User
Posty: 687
Rejestracja: 24 lis 2004, 11:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: emerfau » 14 kwie 2005, 15:32

nie zgodze sie, ale nie chce mi sie klocic bo mi dzisiaj bardzo wesolo :D
jedno slowo:
:arrow: sterylnosc

brrr! :wink:

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Post autor: *JetMan* » 14 kwie 2005, 15:47

Oj Mike -ja uwielbiam full on - trzeba patrzeć jak szaleję na parkiecie przy dobrych numerach z tego gatunku :)

Jako kontrę podam choćby stare numery Chi A.D. z 'Earth Crossing' - bas często jest w tle. Ale to tak jak Alien napisał- będzie remaster ... :)

Hehe wizualna strona sceny - chodzi o moje deko i Aliena fotografie? :-)

No cóż, gdzieś te inspiracje wszystkie muszą znaleźć ujście a takie wypowiedzi jak Wasze tylko mobilizują do dalszej pracy- za to wielkie dzięki. :-)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości