ManieQ- 303 Machines

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
manieQdoniu
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2013, 13:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ManieQ- 303 Machines

Post autor: manieQdoniu » 24 mar 2014, 20:48

Hej jestem nowy na forum działam we Fruity loops 10 mniej więcej od roku czasu dalej nie wiem jaki rodzaj muzyki chce tworzyc i narazie tworze to na co mam ochotę. nie wiem czemu ale jak zacząłem swoją przygode z muzyka to gusta muzyczne odwróciły mi się od 180 stopni.Słucham raczej większości gatunków muzycznych ale wcześniej słuchałem dużo electro house, Hardstyle, Hip hopu ,teraz na okrągło słucham praktycznie Trance,psytrance,minimal house i właśnie chyba w tych gatunkach będe głównie się obracac ;d zapodaje cos swojego do odsłuchu pozdrowienia . Porady,opinie mile widziane

https://soundcloud.com/manieq-2/303-machines

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: ManieQ- 303 Machines

Post autor: *JetMan* » 25 mar 2014, 13:03

nie takie zle.. kwasy troche za bardzo chrobocza momentami. [EQ]

ogolnie to za krotkie by cokolwiek wiecej napisac, brzmi bardziej jak intro do kawalka niz pelna produkcja.

perkusja fajna, ale chyba troche za wysoko - again, sprawdz ustawienia EQ.

nie no, w sumie calkiem przyjemnie mi sie sluchalo. ma to potencjal.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

manieQdoniu
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2013, 13:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ManieQ- 303 Machines

Post autor: manieQdoniu » 25 mar 2014, 14:41

dzięki za opinie i wskazówki pozdro

Awatar użytkownika
JaraLuca
User
Posty: 60
Rejestracja: 21 gru 2013, 23:44
Lokalizacja: Myslowice
Kontaktowanie:

Re: ManieQ- 303 Machines

Post autor: JaraLuca » 29 mar 2014, 09:54

mi sie tam podoba. najwazniejsze ze jest klimat . To jest cos strony psybientu

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości