Netlabels

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Netlabels

Post autor: user_friendly » 29 mar 2014, 12:27

Ślę materiał do Omnitropic. http://omnitropic.com/contact/
gdyby nie zechcieli się zająć tym,co stworzyłem,to gdzie można słać,aby muza trafiła do większego grona odbiorców ?

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Netlabels

Post autor: *JetMan* » 29 mar 2014, 13:13

napisz do Ektoplazm

http://www.ektoplazm.com/
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Netlabels

Post autor: user_friendly » 29 mar 2014, 13:18

zastanawiałem się właśnie jak do nich dotrzeć. Trzeba wypełniać całą tą aplikację ? https://docs.google.com/forms/d/1w1bpby ... o/viewform

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Netlabels

Post autor: *JetMan* » 29 mar 2014, 15:03

nie, no cos Ty. Musisz tylko mrugnac a wlasciciel Ektoplazm sam sie pofatyguje albo przysle swojego asystenta i zrobi wszystko za Ciebie (w tym wypelni ten przydlugi formularz- przeciez nikt by nie obciazal artystow czyms takim.. w dodatku trzeba znac obcy jezyk. Kto ma dzisiaj na to czas?) a na koncu wyplaci czek w wysokosci $10.000 USD.

...trzeba.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
fraxi
Elite User
Posty: 210
Rejestracja: 29 maja 2012, 14:29
Lokalizacja: Wrocław
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Netlabels

Post autor: fraxi » 29 mar 2014, 15:33

user_friendly pisze:zastanawiałem się właśnie jak do nich dotrzeć. Trzeba wypełniać całą tą aplikację ? https://docs.google.com/forms/d/1w1bpby ... o/viewform
Dlaczego w dzisiejszych czasach coraz mniej osób zadaje sobie trud przemyślenia swojego problemu oraz przeczytania stworzonego tekstu przed kliknięciem "wyślij"?

Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Netlabels

Post autor: user_friendly » 27 cze 2014, 17:16

Fraxi :lol: ja tylko jawnie prezentuje moje lenistwo :) Do aplikacji rzecz jasna usiadłem,wypełniłem,wysłałem,odpowiedź otrzymałem.
Co do muzyki na ektoplaźmie,to ma ona swój jakiś taki specyficzny wspólny mianownik i moje kompozycje niezbyt pasują do klimatu na Ekto. Stwierdzam to ja oraz ziomek z owego portalu po odsłuchaniu moich kawałków,stwierdzając jednak że muzyka którą podesłałem jest interesująca i zjawiskowa.

Ponawiam prośbę - jeżeli znacie jakieś netlabele, pod które można by podpiąć moją muzykę to podsyłajcie,z góry wam za to dziękuję.
Link do soundclouda mam w podpisie. Sam szukam w wolnych chwilach.

.. a że jest to forum psytrance, z chęcią poznam również inne netwydawnictwa prócz Ektoplazm,Omnitropik , otwarte na psychedelic trance/Goa .

Awatar użytkownika
JaraLuca
User
Posty: 60
Rejestracja: 21 gru 2013, 23:44
Lokalizacja: Myslowice
Kontaktowanie:

Re: Netlabels

Post autor: JaraLuca » 28 cze 2014, 15:01

neogoa , neurotrance, psy-dance-global records

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości