demko by reminiscenter:]

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
reminiscenter
Syndromm
Posty: 481
Rejestracja: 09 maja 2004, 23:39
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

demko by reminiscenter:]

Post autor: reminiscenter » 17 kwie 2005, 14:09

http://www.republika.pl/psytime/00fyfy.mp3

taka raczej wczesna wersja kawalka tzn pare motywow nie poukladanych jeszcze do konca w calosc, troche malo tla i brzmienie pewnie tez jeszcze nie do konca dobre ale czekam na opinie i z gory dzieki:]
rzeczywistość to tylko punkt widzenia ------> 1928209

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 17 kwie 2005, 14:23

link nie dziala....

Awatar użytkownika
reminiscenter
Syndromm
Posty: 481
Rejestracja: 09 maja 2004, 23:39
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: reminiscenter » 17 kwie 2005, 14:48

"Przykro nam, strona chwilowo nie działa z powodu przekroczenia godzinnego limitu transferu."

nic nie poradze:/
rzeczywistość to tylko punkt widzenia ------> 1928209

Awatar użytkownika
Ernest
Medulla Oblongata
Posty: 697
Rejestracja: 20 lis 2004, 03:37
Lokalizacja: Valhalla
Kontaktowanie:

Post autor: Ernest » 17 kwie 2005, 15:32

ja sobie sciagnalem i zaraz przeslucham to edit bedzie;)

mscr
User
Posty: 64
Rejestracja: 12 kwie 2005, 09:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: mscr » 17 kwie 2005, 18:05

1:45 - swietny motyw, do konca leci. Bardzo mi sei podoba :D
0:40 - na moich glosniczkach zaczyna trzeszczec az do 1:07

Spoko lead od 1:05. A wlasciwie melodia.
And your personality fades away
Your features evaporate, your body decomposes
And your last thought is that you have become a noise
A thin, nameless noise among all the others
Howling in the empty dark room

Awatar użytkownika
[ATL]
User
Posty: 89
Rejestracja: 02 wrz 2004, 13:41
Lokalizacja: Trójmiasto, czy jak mu tam
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: [ATL] » 18 kwie 2005, 20:54

Jeśli to jakoś zmobilizuje Cię do dalszej pracy nad tym kawałkiem - to co już jest bardzo mi się podoba :) Może tylko linia basu na początku trochę mi nie "podchodzi" ale po pierwszej minucie przestaje to mieć znaczenie, bo mój słuch koncentruje się na ciekawszych dźwiękach... ;)
Czekam na więcej. 8)

Awatar użytkownika
reminiscenter
Syndromm
Posty: 481
Rejestracja: 09 maja 2004, 23:39
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: reminiscenter » 19 kwie 2005, 00:45

jak sie zabralem za robienie tego kawalka to powiedzialem sobie zeby nie porownywac tego z profesjonalnymi produkcjami brzmieniowo i w ogole. niestety porownalem... i teraz brzmi mi to jak jakas podroba transu albo cos:| kazdy kto sie tu udziela ma takie problemy?:D
rzeczywistość to tylko punkt widzenia ------> 1928209

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 19 kwie 2005, 01:01

Sluchaj na dzien dzisiejszy .... liczy sie glownie brzmienie. Technika tak poszla do przodu ze psytrance nabral krysztalu. Wiekszosc wykonawcow jedzie obecnie na wartych wielka kupe kasy Virusach C itp. Do tego maja bardzo dobry mastering kawalkow.

Postaraj sie skupic na szukaniu mocnego brzmienia, najlepiej czegos oryginalnego ale i z wielkim powerem. Sam kiedys robilem goa i walilem jakosc. Teraz zmienilem podejscie. Spojrz nawet na tak popularna sieczke fullonowa takiego astrixa. W jego muzie nie ma nic az tak specjalnego oprocz czystego, glebokiego i milego brzmienia. :- ) ... a reszta to schemat robienia przejsc oraz kawalkow. Tak samo jest z wiekszoscia łupanek ... :- ))))

Szukaj mocy w brzmieniu :- ) i efektach oraz niebanalnych motywach! :- )
Ale jesli kogos jara oldshool to powinien walic jakosc i skupic sie jedynie na klimacie muzy :)

cya

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 19 kwie 2005, 02:05

mescarajah - gratuluję poczucia humoru :lol:
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 19 kwie 2005, 02:42

reminiscenter - czekam na efekt końcowy ;]
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Post autor: *JetMan* » 19 kwie 2005, 11:42

Brzmienie nie tworzy klimatu.
Muzyka to nie samo brzmienie.

Oczywiscie, ze jest wazne.
Naturalnie, ze Astrix jest znany - ale czy to dlatego, ze naprawde chodzi tylko o to, co powyżej?

Odnosze wrazenie, jakby istnialo tylko 'old school highly melodic goa' pózniej czarna dziura a pozniej 'brzmienowo-rąbankowy full on'. A co z czysta psychedelią w rodzaju Hallucinogena? Gdzie np. to umiescisz? Czesto jest i wykop, i melodie, i spora dawka transu heh - a brzmieniowo równie perfekcyjne.

Aha - samo goa [to ktore teraz sie wydaje rowniez a moze przede wszystkim] juz od pewnego czasu brzmieniowo jest rownie 'krysztalowe' jak full on...
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 19 kwie 2005, 19:34

Piszac o brzmieniu, mialem przedewszystkim na uwadze nie jakosc dzwieku ale wlasnie same dzwieki. Ich barwe, oryginalonosc oraz urok. Hallucinogen (jego tworczosc) to klasyk perfekcyjny :- ) ... z niesamowitymi motywami i dzwiekami, nawet dzis mnie cieszy jego muzyka, chodz czasami jest zbyt twarda :- ). A astrix - pierwszy album mial zarabisty klimat i brzmienia ( dzwieki itd). Wszystko slicznie dopasowane i dynamiczne. Nowy album - jakos moze i lepsza, ale muza cos stracila - stala sie prostsza i bardziej łupankowa (dlatego tak pisalem powzyej ) . Wole sobie odpalic IM niz sluchac kawalkow ktore mozna przewidziec z dokladnoscia do paru minut.

Co do brzmienia:
Nie chodzi mi o to aby dazyc do zrobienia syper czystego krystalicznego brzmienia, tylko aby wygenerowac cos co przyciagnie sluchacza. Znam wiele utworow co szumia, trzeszcza ale maja w sobie moc! Sam jestem milosnikiem CHIP TUNE :D ehehehe rozwala mnie muza z c64 jak malo co:)

Co do psytrance, ktory slucham juz naprawde b.dlugo:
Nudza mnie nowe kawalki jesli slysze w nich totalnie oklepane dzwieki... czesto meczy mnie sucha perkusja itd. Moze dlatego napisalem text widniejacy w poprzedniej odpowiedzi.

Zgadzam sie ze muzyka to nie brzmienie,... :- ) , ale jesli robi sie np taki fullon to lepiej zblizyc sie do jakosci pro, aby pozniej nie wydawaloby sie nam to gorsze i bez uroku.

To tylko moja wlasna opinia.

Wczesniej walilem totalnie jakosc. Siedzialem miechami w dosie i pisalem XMy. Jaralo mnie to jak nie wiem co! Dzis mnie to troche odpycha i patrze troszke inaczej ... Liczy sie dla mnie - oryginalny klimat + kompozycja :- ) no i takze niesuche dzwieki.

cya :- )

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 19 kwie 2005, 19:58

Chi A.D. - Earth Crossing
idealny przykład dobrego brzmienia i zawartości
liczy się wszystko :!:
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2005, 20:06 przez Alien, łącznie zmieniany 1 raz.
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 19 kwie 2005, 20:05

Hmmm A jak ja chce sobie maxymalnie odleciec to odpalam płyte PINK FLOYD :- ) ...

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 19 kwie 2005, 23:28

reminiscenter
ja bardzo lubic acid dlatego ten krociutki utworek bardzo mi sie podobac.
motyw wchodzacy w 1.20 min WYMIATAC :P

mescarajah
"Hmmm A jak ja chce sobie maxymalnie odleciec to odpalam płyte PINK FLOYD :- ) ..."

ja wolę The Orb :P
Obrazek
Obrazek

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 19 kwie 2005, 23:55

Saafi Brothers - Midnight's Children
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2005, 00:00 przez Alien, łącznie zmieniany 1 raz.
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 20 kwie 2005, 00:00

Hehehehe ;- ) Wg mnie to troche inny kierunek :- ) niz np PINK FLOYD:P - bo to rock jest w koncu :- ) ale jaki! ...

Btw mysle ze sie robi tutaj dosc - OFF TOPIKowo :D bueheheh

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 20 kwie 2005, 00:01

heheh, znowu skróciłem posta :P
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości