Virtual MIDI cable dla reasonwcow

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
double miu
Elite User
Posty: 940
Rejestracja: 02 kwie 2004, 12:25
Lokalizacja: Twierdza glogau
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Virtual MIDI cable dla reasonwcow

Post autor: double miu » 17 kwie 2005, 15:58

no wiec chlopaki reasonowcy tutaj podaje linka do wirualnych kabli midi ktore sciagnalem i zainstalowalem teraz tylko jeszcze wirtualna klawiaturka i po wszystkim :)

so sciagajcie potem w ustawieniach midi to wybierzcie i gra...tylko jeszcze ta klawierka ale to juz kazdy znajdzie albo podrzuce linka w nastepnym poscie

http://chude.fm.interia.pl/MapleVMCv352.zip

milej zabawy mam nadzieje ze do czegos komus sie to przyda:)
a przede wszystkim oszczedzamy pieniazki ale jednak co klawierka to klawierka :/
::SUMMER SOUND OF POLAND coalition::8 ZL DROZEJ USER::

Awatar użytkownika
double miu
Elite User
Posty: 940
Rejestracja: 02 kwie 2004, 12:25
Lokalizacja: Twierdza glogau
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: double miu » 17 kwie 2005, 16:04

a tutaj macie linka do klawiaturki :) dziala tylko pod Win XP

http://www.hitsquad.com/smm/programs/VM ... load.shtml

milej zabawy acha zapomnialemn dodac ze zaruwno MArple jak klawiaturka sa freeware :)
::SUMMER SOUND OF POLAND coalition::8 ZL DROZEJ USER::

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 20 kwie 2005, 23:56

ha
a ja znalazlem taka:

chrapek.whad.pl\rozne\reasonmdb_setup.exe

nie chce mi sie opisywac jak to zainstalowac i ustawic bo wszystko jest ladnie po angielsku opisane co krok po kroku robic
po zainstalowaniu i uruchomieniu programu ustawiamy MIDI device na Yoke NT1 i w Reasonie MIDI tak samo (czyli tez na Midi Yoke NT1)
i juz powinno grac

osobiscie bardzo przypadla mi do gustu

pozdrowinka psychodeliczonka
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 21 kwie 2005, 00:05

http://www.chrapek.whad.pl/rozne/reasonmdb_setup.exe

jakos dziwnie mi sie tamten link wkleil i mogl nie dzialac
ten jest juz ok
sorki za klopot
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
double miu
Elite User
Posty: 940
Rejestracja: 02 kwie 2004, 12:25
Lokalizacja: Twierdza glogau
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: double miu » 03 maja 2005, 14:23

ok masakrator wszystko jest pieknie i cudownie zainstalowalem yokiego ktorego juz kiedys mialem jest good tylko ta klawierka jest jakas dziwna bo u mnie nie dziala w trybie qwerty co objawia sie tym iz w miejsce nutki A ktora powinna byc pod literka Y wkakuje nutka C ktora powinna byc pod Z a pod Z jest nutka A :) Co sprawia ze mi sie nie milosiernie ciezko gra :( da rade cos z tym zrobic ?? myslalem juz zeby instalowac niemiecki uklad klawaturki ale niestety nie mam teraz napedu cd-rom wiec nie zabardzi wiem jak to bez plytki zrobic :( da rade cos z tym zaradzic??
::SUMMER SOUND OF POLAND coalition::8 ZL DROZEJ USER::

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 03 maja 2005, 17:32

nie wiem.
ja mam klawiature Polski(programisty) i dziala tak jak trzeba, tzn pod klawiszem Z jest nutka C
nie mam pojecia co u Ciebie moze byc nie tak.
Obrazek
Obrazek

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości