Electro Ambient

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Smog
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2014, 11:17
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Electro Ambient

Post autor: Smog » 29 lip 2014, 15:43

Co o tym sadzicie? Bardziej przed snem ;p
https://soundcloud.com/smogbeatz/surviv ... ro_ambient

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Electro Ambient

Post autor: *JetMan* » 29 lip 2014, 17:57

melodia fajna, beat i perkusja troche mnie drazni. nie wiem czemu. beat kojarzy mi sie z electro/EBM moze dlatego, perkusja za malo zroznicowana i brzmienie jakby nie to. aha no nawet nazwales 'electro ambient' hehe zdecyduj sie, czy electro czy ambient bo do snu tego raczej sie sluchac nie da- nie usniesz ;)

melodia na glownym synthu bardzo na plus. bas ciekawy.

reszta do przemyslenia.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
fraxi
Elite User
Posty: 210
Rejestracja: 29 maja 2012, 14:29
Lokalizacja: Wrocław
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Electro Ambient

Post autor: fraxi » 29 lip 2014, 18:32

Dla mnie to nudne jak flaki z olejem.

Albo zrób z tego typowy ambient, najlepiej bez sekcji rytmicznej i dużo wolniej albo popracuj trochę nad aranżem bo po drugiej minucie staje się to naprawdę męczące

Smog
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2014, 11:17
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Electro Ambient

Post autor: Smog » 30 lip 2014, 01:13

Ok. Dzieki no rzeczywiscie jak na 6 min troche monotonne. Na pewno bede nad tym pracowal. Zaczynalem od rapu i dopiero odkrywam niektore obszary. Mam nadzieje ze kolejny track bedzie lepszy

Awatar użytkownika
JaraLuca
User
Posty: 60
Rejestracja: 21 gru 2013, 23:44
Lokalizacja: Myslowice
Kontaktowanie:

Re: Electro Ambient

Post autor: JaraLuca » 30 lip 2014, 09:51

Jesli ma to byc ambient to na pewno nie z takim jebitnim ,napierdzielajacym snarem. W muzyce ambient musi byc ta subtelnosc. Albo chociaz wypadalo by nalozyc na to reverb . Zbyt agresywny bit do melodi i reszty. No i tak jak chlopaki napisali , zbyt monotonne

mendelejew
Respected User
Posty: 107
Rejestracja: 13 lut 2010, 14:44
Kontaktowanie:

Re: Electro Ambient

Post autor: mendelejew » 31 lip 2014, 18:27

To prawda, przydałoby się więcej urozmaicenia. Np. praktycznie przez 4 minuty leci dokładnie ten sam hi hat, bez żadnej modulacji czy wariacji.
Powodzenia w dalszych próbach!

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości