MAV

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
MAV
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2015, 18:57
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

MAV

Post autor: MAV » 31 mar 2015, 18:36

Czesc wrzucam moj najnowszy kawalek psytranceowy (wsumie jego koncowka jest malo psytranceowa ) ale taka mialem koncepcje w glowie

jak oceniacie utwor pod wzgledem technicznym? nie wiem czemu ale jak perkusja wchodzi na ful to bass i kick traca troche dynamike probowalem to ogarnac i po czesci udalo mi sie bo wczesniej bylo jeszcze gorzej ale i tak mozna to odczuc

myslicie ze moglbym to wyslac do jakis labelow?jak sie podoba to milego sluchania zycze


tutaj utwor https://soundcloud.com/manieq-2/sets/psytrance
Ostatnio zmieniony 30 sie 2015, 16:15 przez MAV, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: MAV-This Is Madness

Post autor: *JetMan* » 31 mar 2015, 22:00

zdecydowanie cos z ustawieniami perkusji jest nie tak [za bardzo z przodu] - nakladales na to jakies limitery? Jakie dales EQ?
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

MAV
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2015, 18:57
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: MAV-This Is Madness

Post autor: MAV » 31 mar 2015, 23:03

siemka dzieki za odpowiedz nie nie nakladalem na perke zadnego kompresora ani limitera. Na innym forum poradzono mi zalozyc kompresje sidechain na perke co o tym myslisz? perkusji nie wysowalem na przod w panoramie, wrecz wlasnie cofnelem ja troche w tyl. Na wszystkich instrumentach perkusyjnych mam uciete niskie czestotliwosci, na snare mam jedynie troche wiecej nizszych.Zadnych czestotliwosci tez nie podbijalem bo nigdy tego nie robie jak juz to ucinam , byc moze przyczyna jest cos innego. poszperam jeszcze w tym projekcie

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: MAV-This Is Madness

Post autor: bubblegum » 01 kwie 2015, 16:57

ok numer, zrobiony poprawnie.

Brzmienie nie najgorzej, aranżacja typowa (na plus), od 2.34 całkiem fajny motyw w tle. Perkusja faktycznie trochę razi po uszach i jest mało różnorodna.

Po 4 minucie kawałek w ogóle mi się nie podoba, trochę taki euro trance się zrobił.


Czy wysyłać do lebeli? Zależy czy jesteś z tego na tyle zadowolony by wysłać :)

MAV
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2015, 18:57
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: MAV-This Is Madness

Post autor: MAV » 01 kwie 2015, 19:21

Hej Dzieki za opinie Bubble gum no koncowke utworu nie jest juz zbyt psajowa .d narazie nigdzie tego nie wysylam zreszta mam za malo utworow skonczonych mysle ze warto sie wstrzymac jeszcze i szlifowac technike :d

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: MAV-This Is Madness

Post autor: bubblegum » 01 kwie 2015, 20:49

też tak myśle :) powodzenia

MAV
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2015, 18:57
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: MAV-This Is Madness

Post autor: MAV » 21 cze 2015, 16:06

siemanko aktualnie pracuje nad nowym projektem co o tym myslicie?

https://soundcloud.com/manieq-2/berlin1

MAV
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2015, 18:57
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: MAV-This Is Madness

Post autor: MAV » 29 sie 2015, 20:12

cos nowego ode mnie. Jak wam sie podoba?
https://soundcloud.com/manieq-2/mav-liquid-soul

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: MAV-This Is Madness

Post autor: *JetMan* » 30 sie 2015, 11:24

no lepiej niz poprzednio ;)

ta melodia w 2:30min, sprawdz nuty czy wszystkie graja rowno i zgodnie.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

MAV
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2015, 18:57
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: MAV

Post autor: MAV » 13 lis 2016, 18:14

siemka dawno mnie nie bylo ale zrobilem kolejny kawalek w klimatach psytrance majstersztyk to to nie jest ale chyb daje rade jak sadzicie?

https://soundcloud.com/manieq-2/signal-lost

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości