CO - Trip to Cybertron 2 mix /psybreaks,goa,hi-tech/

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
noico
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2015, 02:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

CO - Trip to Cybertron 2 mix /psybreaks,goa,hi-tech/

Post autor: noico » 14 maja 2016, 03:57

Elo.Naszło mnie na nagranie seta (w sumie to kilku ale nie wszystko na raz), więc postanowiłem tego nie spierdolić i nagrać coś zanim mi się odechce.Pierwsze wpadły mi w ręce płyty z ostatniej imprezy psy-transowej na której grałem (+ kilka 'nieużywanych'), kliknąłem record, no i jest.Nie lubię jak jest nudno więc w te 58 minut upchnąłem mniej więcej przekrój mojej transowej odsłony, w kolejności jak następuje w mixie - psybreaks,goa,hi-tech(czyli najpierw wykręcone transformersy, potem kwaśne klawesyny, a na koniec pociąg transsyberyjski w wersji TGV) - czyli zaczynamy w 145bpm, kończymy na 175.Mixowe 'kartofelki' mogą się jakieś małe zdarzyć, jakoś jeszcze czasem nie mogę znaleźć recepty na te przeskakujące frazy w goatransowych kawałkach :wink: .Ale że na moje ucho źle nie jest oraz mam doktorat w lenistwie i nie chce mi się powtarzać, wrzucam od razu po pierwszej nagrywce.
Miłego odsłuchu życzę.

https://soundcloud.com/conugen/trip-to-cybertron-2

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości