Panda On The Bamboo Tree

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
PandaOnTheBambooTree
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:59
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Panda On The Bamboo Tree

Post autor: PandaOnTheBambooTree » 22 cze 2016, 13:08

Witam,

Jestem tu nowy. Prawdę mówiąc na psytrance.pl wpadłem dopiero niedawno, ale te klimaty znane mi są od połowy lat 90. Ale ja nie o tym. W dłubaniu muzy jestem już prawie 20 lat, z tym, że przede wszystkim poruszam się do tej pory w świecie uk garage/house/2step/speed garage i tam mam jakieś już sukcesy, oficjalne rilisy itp. Ale moim alter ego odkąd pamiętam był psychedelic/goa/psybient/chill, i w tym klimacie też produkuję od iluś tam lat. Efektem jest kilka numerów wrzuconych na soundclouda: https://soundcloud.com/panda-on-the-bamboo-tree

Nie są to co prawda najnowsze tracki, bo z racji pewnej umowy nie wrzucam już tych najnowszych, ale kieruję pytanie do znawców tematu, czy to coś warte i gdzie ewentualnie można wysłać demo? Zaznaczam, że kilka labeli już "odwiedziłem", z marnym skutkiem niestety. Odpowiedziało jedynie Ultimae Records, ale że to jednak nie ich "area" w stosunku do obecnych rilisów. Any help?

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Panda On The Bamboo Tree

Post autor: Psysutra » 18 paź 2016, 13:03

Materiał masz ciekawy, muszę to przyznać (momentami sprawia wrażenie jednorodnego, jeśli chodzi o tonacje, ale to już moja prywatna opinia :P ).
Jeśli chodzi o labele, to skrobnij np. do rodzimej wytwórni Mamomam Records :)

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości