Zrobilismy taki numer z kumplem w klimatach ambientowych

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
KOPER
User
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2003, 14:47
Lokalizacja: Świdnica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zrobilismy taki numer z kumplem w klimatach ambientowych

Post autor: KOPER » 29 maja 2005, 01:50

http://www.protomathima.prv.pl/

sluchnijcie jak bedziecie mieli czas i ocenxie jak wyszlo

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ernest
Medulla Oblongata
Posty: 697
Rejestracja: 20 lis 2004, 03:37
Lokalizacja: Valhalla
Kontaktowanie:

Post autor: Ernest » 29 maja 2005, 01:55

wrzuccie to jako mp3 w jakiejs malej kompresji... (192-320bit)
umnie nieda sie sciagnac :/
pzdr

Awatar użytkownika
double miu
Elite User
Posty: 940
Rejestracja: 02 kwie 2004, 12:25
Lokalizacja: Twierdza glogau
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: double miu » 29 maja 2005, 13:52

wlasnie sciagam (calkiem niezle idzie) to przeslucham i walne edita...

no i to jest jest edit :)

ladny przesyl,ladna stronka...ale wracamy do muzy...calkiem mroczny kawalek...
co moge powiedziec,niepodobaja mi sie te wstawki glosow,jakos tak dziwnie sie urywaja,i leza w innej przestrzeni wobec muzyki.pozatym kick jakis taki za cichy i za slaby dla mnie.
ogolnie klimatycznie nie nazwalbym tego ambientem tylko czyms pod on/off ten rodzaj muzy ma swoja nazwe ale jej nie pamietam :) wlasnie se przypomnialem nazywasie gamelan czyjakos tak :)

mroczne swidrujace,dzwieki,sekcja pojechana dileykiem tylko dla mnie ten dileyek troche za krotki jest i moglbys to bardziej poddubowac :) troche musisz jeszcze produkcyjnie to dopracowac no i to zakonczenie...ogolnie wrazenia pozytywne bo calkiem oryginalna jest ta rzecz,ale trza jeszcze poracowac....czekam nanastepne prodki!!! i buziaki
::SUMMER SOUND OF POLAND coalition::8 ZL DROZEJ USER::

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 01 cze 2005, 08:01

Utworek naprawdę interesujący... pod wieloma względami. Ma niby tradycyjną techno stopę i nieco mniej tradycyjne talerzyki, jednakże nie słyszałem niczego podobnego do tej pory. Może przypominać niektórym utwory spod szyldu The Delta, jednak podobieństwo jest według mnie niewielkie, co jest oczywiście jak najbardziej pożądane. Mocno mroczny, niemelodyjny (co oczywiście jest celowym zamierzeniem autorów), dobrze dobrane brzmienia, prawidłowo zrównoważone poziomy pomiędzy ścieżkami. Pod względem aranżacyjnym nie ma się czego przyczepić. Osobiście wymieniłbym tę stopę na coś bardziej pulsującego niż tradycyjnego, bardziej miękkiego lecz równocześnie cięższego. Jak na tak mroczny w zamierzeniu track, stopa jest nieco za słaba i za sucha, nijaka. Dać jej więcej mięcha i mocy, niech schodzi do niższych rejestrów aż będzie miażdżyć bębenki uszne słuchacza! Przydałoby się także dać linii basu więcej charakteru.
Wszechograniający bród bardzo "pozytywnie" wpływa na mrok w utworze. Fraktalne, zachodzące słuchacza z każdej strony ni to szumy, ni charczenia, wywołują stany lękowe, co zapewne było zamierzeniem autorów. Pobawiłbym się jednak tymi samplami wokalnymi - są zbyt... wesołe w stosunku do pozostałej treści utworu.
Ogólnie track jak najbardziej w prawidłowym kierunku. Oby tak dalej!

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 02 cze 2005, 19:18

:- OOOOO

spooooooooooky shittttt !

Ja sie tym utworem totalnie zajaralem. Bardzo lubie ciemna strone muzyki a ten kawalek oddaje ja w pelni. Jakby muza z horroru s-f :D Brzmi oldchoolowo a zarazem totalnie oryginalnie oraz odmiennie niz to co sluchalem wczesniej.

Badrdzo ciekawe dzwieki ... - :D mam nadzieje ze samemu je produkowaliscie.

Jedyne co mnie drazni to kick i prawie brak bassline. Przydaloby sie pozadne kopniecie i jakis szybki swirdujacy umysl bassline.
Hooho - uzupelnijcie ta luke i powstanie koszmarny kawalek ( straszny klimatycznie ) :- ))))))))

Bardzo Fajna muza...
wciaz ciekawia mnie te dzwieki ... , to vsti czy sample ? :D

peace!

Awatar użytkownika
reminiscenter
Syndromm
Posty: 481
Rejestracja: 09 maja 2004, 23:39
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: reminiscenter » 02 cze 2005, 20:29

mescarajah: jezeli lubisz takie mroczne klimaty to zareklamuje swojego kumpla;p
http://www.igennxew.tk
z tym ze nie uslyszysz zadnej stopy czy basu, samo tlo, nie polecam sluchac patrzac sie jak leci czas na winampie bo mozna sie zanudzic;]
rzeczywistość to tylko punkt widzenia ------> 1928209

KOPER
User
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2003, 14:47
Lokalizacja: Świdnica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: KOPER » 04 cze 2005, 12:00

Dziekujemy Wam wszystkim za recki :) Mi tez sie Kick nie podoba :) ...ale to bedzie zmienione na cos miekkiego ..i bardziej basowego tylko ze nie wiemy jeszcze kiedy....;) utwor zrobilismy razem a wiecie jak to czasem jest z tym zeby sie zebrac ...niemniej w planach chcemy zrobic wiecej muzy ...czemu akurat tam jest to zaszufladkowane ambient minimal ? ....bo ja swego czasu zrobilem troche materialu minimalistycznego a kolega z ktorym to zrobilismy gustuje w klimatach ambientowych ...ogolnie rzecz biorac to ta szuflada jest umowna....nie zastanawialismy sie nad tym stad minimal ambient czy dark ambient czy na cokolwiek to wyglada nie bylo swiadome ;)

w utworze nie ma gotowych sampli uzywane byly synthy i wtyczki VST...w sumie nigdy nie korzystamy z saml\pli tak jak i w muzie ktora robimy samiu tak i jak robimy ja razem ...wyjatkiem sa wlasnie wokale i inne tego typu wyciecia z filmow albo z gier :)

pozdrawiam i jeszcze raz tnx :)

Awatar użytkownika
Ernest
Medulla Oblongata
Posty: 697
Rejestracja: 20 lis 2004, 03:37
Lokalizacja: Valhalla
Kontaktowanie:

Post autor: Ernest » 04 cze 2005, 13:29

wrzuc to jako mp3 bo ogg ssie...
DZIEKI pzdr

KOPER
User
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2003, 14:47
Lokalizacja: Świdnica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: KOPER » 04 cze 2005, 22:51

Ok ....jak zarzuce to dam znaka na forumie ..pozdro.

KOPER
User
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2003, 14:47
Lokalizacja: Świdnica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: KOPER » 07 cze 2005, 14:57


Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości