Moje utworki

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
pokey
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2005, 00:01
Lokalizacja: Włocławek
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Moje utworki

Post autor: pokey » 05 cze 2005, 21:55

Chyba skończyłem dwa utworki, więc czekam na obelgi. A nuż się komuś spodobają. Niestety są w mono, bo mam tylko 20 mega na serwerze, ale jakby ktoś chciał stereo i w kolorze to pokey@satfilm.net.pl.

http://www.satfilm.pl/~pokey/psy/

Okej, teraz zaczynam się bać...
Let the sun shine in Your hearts

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 06 cze 2005, 13:01

omfg ..... ale kiepska jakosc tych mp3 .... :- / az nie da sie prawie skomentowac utworow :- )

ale slychac ze fajny oldshool ....
przypomina sie goa z przed 9 lat :- ) i demoscena.

jak chcesz to wyslij to w lepszej jakosci na qba303"MAłPA"tlen.pl :P

btw - jakiego PC uzywasz skoro siedzisz na madtrakerze? :- /

bye
:-)

Awatar użytkownika
pokey
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2005, 00:01
Lokalizacja: Włocławek
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: pokey » 06 cze 2005, 15:19

To jeszcze raz ja, ponieważ i tak mój komp chodzi praktycznie 24h na dobę, postawiłem ftp, skąd można ściągnąc oba wyżej wymienione utworki w jakości 192 kbps. Jako login podawajcie "psy", hasła nie ma (puste).

ftp://195.136.210.195/

Nara!

Aha, mam słabe łącze (128) więc cierpliwości podczas ewentualnego ściągania ;)
Let the sun shine in Your hearts

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości