Papermoon -- moja muza

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: Just-Mike » 06 gru 2005, 20:55

Stary gratulacje, kawalek ma swietny klimat i jest bardzo dobry. To co teraz napisze to juz tylko patrzac okiem producentra a nie odbiorcy - mastering jest taki sobie, mozna niektore instrumenty i miks poprawic. Jak to sie zrobi to kawalek bedzie wymiatac, zyska jeszcze wiecej chociaz i tak jest swietny :-)

Awatar użytkownika
morswin
Respected User
Posty: 146
Rejestracja: 14 paź 2005, 20:44
Lokalizacja: Morze Bałtyckie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: morswin » 06 gru 2005, 22:18

:o no i kawałek się spodobał :) cieszy mnie to.. ogólnie ostatnio pracuje dużo nad brzmieniem, wiec powinno być lepiej z kawałka na kawałek..

zapraszam do "podwodnego miasta":)

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 07 gru 2005, 20:49

no stary nie spodziewalem sie. bardzo przyjemnie sie slucha. tak trzymac, tylko nie spieprz czegos ;>
pozdrawiam
:)
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Awatar użytkownika
morswin
Respected User
Posty: 146
Rejestracja: 14 paź 2005, 20:44
Lokalizacja: Morze Bałtyckie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: morswin » 11 gru 2005, 14:51

jakby kogoś jeszcze interesował kawałek "inderwater city" to mozna sciągac pod tym linkiem, bo tamten już nie działa

http://members.lycos.co.uk/morswin19/plug/

pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: seismic » 11 gru 2005, 20:29

Moonforest jest poprostu troche nudnawy. Melodia sie gubi, nie jest konkretna.Jakies rozwinięcia by sie przydały.Miks leży.
Wokal jest ok ale narazie do jedynego leadu tonacyjnie to on troszke odbiega.
A tak nawiasem niemoge sobie przypomnieć skąd go kojarze (?)
Underwater jest świetny.Klimatem przypomina mi Aural Planet.
Bardzo przyjemny.W taki klimat inwestuj.

hejka
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 12 gru 2005, 15:42

morswin pisze:jakby kogoś jeszcze interesował kawałek "inderwater city" to mozna sciągac pod tym linkiem, bo tamten już nie działa

http://members.lycos.co.uk/morswin19/plug/

pozdrawiam :)

No panie ksiezycowy papierze ....... bardzo fajny kawalek !! Wspaniale dobrany tytul do utworu. Muzyka doskonale opisuje taka podroz w otchlani morskiej. Klimatem przypomina mi to starsze kawalki aural planet albo FSOL. Technicznie jest o wiele lepiej niz bylo ostatnio co mnie cieszy. Duzy postep w aspekcie brzmienia jak i mixu. Oczywiscie wciaz sa pewne niedociagniecia, ale z czasem i lepszym sprzetem jesli zainwestujesz - znikna. Powodzenia i dawaj wiecej takiej klimatycznej muzyki. Fakt nie jest to psytrance, anie pod niego nie podchodzi ale milo sie tego naprawde slucha. Lezka sie w oku kreci - to jest takie demoscenowe. Jak muzyka z przed lat robiona z czystej pasji robienia muzyki :- ) Fajnieby bylo jakbys pozostal przy tym klimacie (chill) i poszedl troszke w psychodele. :D fajna muza by wyszla ......

p.s. CO do twoich brzmien to sa takie hmmm accesoowo wirusowe - przypominaja mi te presety co slyszalem :- ) ... fajnie graja.

peace! moze niedlugo (za okolo miech) tez wrzuce na forum cos mojego (skonczonego) ...

Awatar użytkownika
morswin
Respected User
Posty: 146
Rejestracja: 14 paź 2005, 20:44
Lokalizacja: Morze Bałtyckie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: morswin » 30 gru 2005, 21:18

dzieki Mescarajah za wnikliwą ocenke:)

zrobiłem nowy kawałek..

Papermoon-Reversal Evolution Of Life

waży 8,51 mb, trwa 6:12min..

zapraszam :)

link: http://members.lycos.co.uk/morswin19/life/

:roll:

Awatar użytkownika
morswin
Respected User
Posty: 146
Rejestracja: 14 paź 2005, 20:44
Lokalizacja: Morze Bałtyckie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: morswin » 01 sty 2006, 20:08

chyba nie spodobał sie kawałek :?

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 01 sty 2006, 21:44

morswin pisze:chyba nie spodobał sie kawałek :?
Myslisz ze odrazu po umieszczeniu linka, zaraz wszyscy to sciagna i zaczna komentowac? Niestety tak nie jest. Ja wrzuclame nie raz plik jakis i czekalem i czekalem i nic i nic ... hehehe, Nawet teraz chyba nikt tego (z nowych nie sciaga), a jak sciagna to nic nie napisza. Pozatym byl sylwek. Malo kto tu zagladal itd.... Ja zassalem wczoraj ten plik. Kawalek fajny, ale poprzedni podobal mi sie o wiele mocniej. Ten jest totalnie chillowy i bezdynamiki. Hehehe .. przypomina FSOL jak nic. Co do brzmienia , mixu itd - podobnie jak z underwaterem, tylko ze ten utor jest jakis cichszy. Wystarczy luknac nawet na winampowy visual i widac ze slabo z glosnoscia. Kompresja by sie przydala - najlepiej wielopasmowa, albo jakis domowej roboty mastering.

Jest za cicho!!!! hehehe ... :- ) i srodek gra zbyt lagodnie (srodkowe pasmo ).
Kawalek ogolnie wpadl mi w ucho, ale zbyt lagodny i malo psychodeliczny jak na moj gust. Szkoda ze nie ma szybszego motywu jak w poprzednim kawalku, w kotym byl taki zajebisty bassline :D

Peace! Pozatym :D zlukaj muze innych ludzi na forum. :D Jest co posluchac. Narazie i szczesliwego nowego roku.

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 01 sty 2006, 22:49

mescarajah pisze:... przypomina FSOL jak nic.
Raczej eksperymenty Autechre :)

No panie Papierowy Ksiezycu, kawalek "Reversal Evolution Of Life" bardzo mi sie spodobal. Spokojny chillout czyli taki jak lubie. Mesca napisal ze jest za cichy, owszem. I dorzucilbym jakies kwestie mowione, sample z filmu jakiegos mrocznego, czy cos w tym stylu zeby nabral klimatu mimo tego, ze utwor juz jest bardzo klimatyczny. Super kawalek jak dla mnie :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
morswin
Respected User
Posty: 146
Rejestracja: 14 paź 2005, 20:44
Lokalizacja: Morze Bałtyckie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: morswin » 21 sty 2006, 19:38

witam.. nowy kawałek:) :

http://members.lycos.co.uk/morswin19/river/

papermoon - the river

napiszcie jakie macie odczucia:)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 21 sty 2006, 19:48

morswin pisze:witam.. nowy kawałek:) :

http://members.lycos.co.uk/morswin19/river/

papermoon - the river

napiszcie jakie macie odczucia:)
Mi się podoba - dobry przed zaśnięciem.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
morswin
Respected User
Posty: 146
Rejestracja: 14 paź 2005, 20:44
Lokalizacja: Morze Bałtyckie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: morswin » 23 sty 2006, 17:02

dzieki za kilka słów, Styropian :) hmm..moze cos wiecej powiem o kawałku:) plik zajmuje 9,36 mb, trwa ponad 6 min, klimat jakis taki chilloutowo-industrialno-psychodeliczny.. troche mocniejszy od poprzednich kawałków.. jak ktoś chce to proszę bardzo:)

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 23 sty 2006, 18:11

morswin pisze:witam.. na początku dzięki wszystkim za ocenki i za rady..
oto coś co robię od niedzieli..:

http://members.lycos.co.uk/morswin19/demko/

co o tym myslicie?:)
The page cannot be found

>> It may no longer exist.
>> It may have moved to another web address.
>> It may be a restricted area.

:roll: :roll: :roll:

Awatar użytkownika
morswin
Respected User
Posty: 146
Rejestracja: 14 paź 2005, 20:44
Lokalizacja: Morze Bałtyckie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: morswin » 24 sty 2006, 18:22

hehe działają już linki:).. także śmiało możesz sciągać, mescarajah :)

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: Just-Mike » 25 sty 2006, 17:13

Dooobry numer!!

Awatar użytkownika
morswin
Respected User
Posty: 146
Rejestracja: 14 paź 2005, 20:44
Lokalizacja: Morze Bałtyckie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: morswin » 23 lut 2006, 22:39

hehe zagląda tu ktoś? :wink:

narazie mam skrawki kawałków, więc jeszcze nie ma co wrzucać.. ale po sesji trzeba wrócić do zapomnianego fachu "producenta" muzycznego.. (albo utworów o charakterze muzycznym) :wink: może ktoś chce ocenić stare kawałki?:) zapraszam jak ktos chce..

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 23 lut 2006, 22:42

Sciagne i cos napisze, pozatym ....... meczy troche fakt ze wszyscy tu dfaja muze a malo kto z nowych opisuje inna muzyke. Ludzi co tu dali utwory jest masa .... ale tylko paru cos komentuje i pomaga. Szkoda :- / ...... pozdro :) .... Nie mysl ze uwagi byly odrazu do Ciebie :- ) - mowie ogolnie :D

peace!

Awatar użytkownika
morswin
Respected User
Posty: 146
Rejestracja: 14 paź 2005, 20:44
Lokalizacja: Morze Bałtyckie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: morswin » 23 lut 2006, 22:50

no własnie dlaczego tak mało nowych odpisuje na muzyke :?:

:roll:

wrzuć coś nowego to skomentuję ;).. (chyba że probujesz cos wydawać).. a z resztą z produkcjami na forum jakiś zastój (okres sesji itd..).. ale pogawędzić można :D ..

ps. nie pomyślałem że to do mnie ;-]

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 23 lut 2006, 22:57

morswin pisze:no własnie dlaczego tak mało nowych odpisuje na muzyke :?:
Ogolne malo kto odpisuje. Paczka udzielajaca sie tu jest dosc stala i to chyba jakies 10 osob. hehehe .....
morswin pisze: wrzuć coś nowego to skomentuję ;).. (chyba że probujesz cos wydawać).. a z resztą z produkcjami na forum jakiś zastój (okres sesji itd..).. ale pogawędzić można :D ..
Mam troche nowych probel - tak od 3 min do 5minut. Pelnych utworow niestety nie zrobilem od jakiegos czasu :- ( Zastoj tez mam jakis w sumie - dziwne :/ ale oby minelo. A z wydaniem zcegos to sam nie wiem. Pierw chce skompletowac kilka numerow niz slac 1 do labela, chciaz w sumie mialem juz propozycje. Moze skorzystam jednak ...... jesli wciaz jest aktualna :- )

Pozdro. Probki moge dac, ale wolalbym skonczony utwor - najlpeiej prywatnie niz na forum (kwestia wydawania). Probki tez moge w sumie dac prywatnie jak ktos chce cos napisac co sadzi. Pozdro

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości