tylko i wylocznie pozytywne wibracje

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 19 gru 2005, 19:40

Styro - wyrazy wspolczucia
teraz ja:

jest 19 grudzien, przychodze do pracy, luzik, dzis mam imieniny, jako ze w biurze jest nas tylko 3 Darkow wiec jest atmosfera typowo imieninowa ;)
i tak mija sobie dzionek milo (zyczenia i wogole...od szefostwa) az do godz 14.50 gdy wpada konstruktor i mowi ze mam napisac obrobke... kurwa w 5 minut, chyba oszalal!!! no ale co tam nie opoddaje sie, szybko odpalam brylke, wyciagam geometrie, ustawiam parametry, narzedzie i harat... policzyly sie sciezki... gitara... ale na darmo sie spieszylem bo okazalo sie ze jutro tez to moge zrobic... i godz. 14.55 wpada dyro i mowi ze jutro do Nakla na szkolenie mam jechac... no super, normalnie pieknie, lepiej byc nie moglo...do tej pory nie wiem czy na serio mam jechac czy nie, jutro sie dowiem
jest maxymalnie pozytywnie ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sloug
Elite User
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2005, 13:42
Lokalizacja: AbsurdSquad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Sloug » 19 gru 2005, 20:52

Wszystkim Dariuszom w takim razie wszystkiego pozytywnego z okazji imienin :D
NIECH BĘDZIE POCHWALONY OJCIEC DYREKTOR I RENATA BEGER ZAWSZE DZIEWICA !!! ----- CHWDPiSiOR

------------------------------------------------

WWW.ABSURDVINYL.PL WWW.ABSURDSQUAD.PL

Awatar użytkownika
Bonn
Syndromm
Posty: 232
Rejestracja: 07 lut 2005, 08:59
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

może spacerek??>

Post autor: Bonn » 19 gru 2005, 20:59

A co do mnie?? Dochodzi 21, za oknem już ciemno, na ulicach puściutko. Więc ja zaraz wychodzę na muzyczny spacerek :]. Fajnie się po tym usypia :] Dobranoc, pchły na noc :D
Syndromm Mielec
GG: 1308085

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: może spacerek??>

Post autor: Styropian » 19 gru 2005, 21:01

Bonn pisze:A co do mnie?? Dochodzi 21, za oknem już ciemno, na ulicach puściutko. Więc ja zaraz wychodzę na muzyczny spacerek :]. Fajnie się po tym usypia :] Dobranoc, pchły na noc :D
Tylko nie słuchaj zbyt głośno muzyki...bo znów nie usłyszysz nadlatującego kamienia ;) :twisted: i juz nie będzie tak pozytywnie [big joke] 8)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Bonn
Syndromm
Posty: 232
Rejestracja: 07 lut 2005, 08:59
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Bonn » 19 gru 2005, 21:02

Styropian pisze:Godzina 14:25 wracam z pracy - netu nie ma : kabel sieciowy odłączony :!: Patrze ,a tu na klatce jakiś debil mi się wbił do puszki, ale nic, nie mam czasu - jade do biblioteki śląskiej. JEST POZYTYWNIE :!:
Godzina 15:30 jestem w Bibliotece Śląskiej, aby móc kserować trzeba wykupić karte za 7zł + następnie impulsy [ 1 impuls = a strona = 40gr ] - JEST POZYTYWNIE :!:
Miejsce akcji: CZYTELNIA
Razem z koleżanką wzieliśmy książkę i idziemy do stolika, liczymy ile stron mamy do kserowania - podchodzi do mnie babka i mi mówi ,że zakłucam spokój i przeszkadzam innym :!: A ja qrna starałem się nie oddychać, by innym nie przeszkadzać - no,ale przy jednym krześle/stoliku może być tylko jedna osoba. Najbardziej mnie rozjebało jak mi powiedziała ,że przeszkadzam koluś z tyłu :!: Ale luz...jest POZYTYWNIE :!:
Lece do bankomatu , by wybrać kase na ksero [wziąłem 10zł, bo myślałem ,że tam ksero góra 20gr za strone]. Najbliżej miałem do PKO - wkładam karte do bankomatu wybieram ilość kasy - chce 30zł, ale w tym bankomacie chyba takich sum nie można i mi proponuje 40zł - no dobra niech będzie. Wyskakuje ,że podałem błędny pin :!: Kurna jaki ja mam pin do karty z Inteligo :?: No nic, JEST POZYTYWNIE - musze zadupiać do Banku Śląskiego - w nim naszczęście wszystko śmiga :!:
Kupuje karte i doładowywuję ją mam na koncie 53impulsów. Ale kupuje też karte koleżance i ona miała 50. Idąc do niej karty mi sie pomieszały, no to by się dowiedzieć , która karta jest moja, chcę ją sprawdzić w czytniku w głownym holu , wkładam karte - error :!: Chce ją wyciągnąć - nie da się :!: ....zajebiście ale JEST POZYTYWNIE. Idę do informacji, w tym samym czasie , jakaś kobitka wkłada swoją karte do czytnika i już blokuje go na amen :!: No to fajnie.
Koleś z informacji walczył z czytnikiem 5 minut i na szczęście udało mu się karty odzyskać.
Czyli....JEST POZYTYWNIE :!:
Pora zacząć kserować:
Kseruje, ale na papierze mam odbicie tylko 3/4 strony - qrna jak tu się układa tą książkę :?: Kilka prób i kapa ....ale nadal jest POZYTYWNIE :!:
Się zdenerwowałem i wybrałem opcje kseruj na A3 [ale wówczas zrzera mi 2impulsy :!:] o drukuje się :) wypasik ;]
No, ale chciałem raz jeszcze porządnie wydrukować rodział 8. Więc lecę doładować karte .
W między czasie koleżanka zaczeła drukować i ...poporsiła babke ,a ta jej zmiejszyła skale i się jej wszystko na A4 drukowało - jest po prostu POZYTYWNIE :!:
Pora na mnie....no to kseruje na A4 już wszystko ładnie śmiga.....nagle patrze,a tu znowu mi strony się nie kserują w całości :!: Jak się zmieniło ze skali 87% na 100% tego nie wiem :!: Ale jako ,że jest POZYTYWNIE kseruje dalej.
Przypominam ,że kseruje rozdział 8 :!:
Tak go kseruje , i nagle zerkam na książke...a tam rozdział 7 :!: Qrwa mać co jest :?: Strony mi tak szybko przeleciały :?:
No, ale patrze i w ksiażce jest tak Rozdział 7, Rozdział 8....Rozdział 7,Rodział8 :!:
Qrwa mają książkę tak wydrukowaną jak ja kseruje ;) :!: Czyli w połowie 8 rodziału,rozpoczyna sie raz jeszcze rozdział 7 :!: Czyli FULL POZITIV :!:
No,ale później raz jeszcze jest rozdział 8, tym razem już w pełnej wersji :!:
Ale ile się nastałem przy ksero i ile kasy straciłem to juz historia godna Faktu ;)
I tak zakończyła się moja pierwsza wizyta w Bibliotece Śląskiej - coś czuję ,że długo mnie tam nie zobaczą :) :!: Straciłem 30zł :!: na drukowanie :( Jeszcze 20zł i miałbym nówke :!: a nie 2 rozdziały :!:
Wróciłem do domu :!: Pora się zabrać za puszke z netem. Oczywiście to co sie spodziewałem, ktoś wyciągnął mi kabel z gniazdka :!: I tym ktoś jest sąsiad (na 99%) który niby też ma pociągniętego neta :!: Ale nie widziałem tam miejsca, by miał się gdzie podłączyć ze swoim kablem, więc podczas mojej nieobecności on-lub jego synalek wyciągneli mój kabel,a swój podłączyli :!: Oczywiście zmieniłem ustawienie :!: :)
I jutro dzwonie do dostawcy i się pytam , jak to jest z netem na moim piętrze, ile osób ma go mieć. Czy tylko ja, czy może też sąsiad(nazywam go sąsiadem , bo mieszka na tym samym piętrze) do którego instalacja jest już pociągnięta - ale może mu jeszcze nie podłączyli :!: A co...nie będzie cham jeden jechał na mój koszt - nie ma lekko.
Ja jestem człowiek wsyrozumiały, ale złodziejstwa nie toleruje :!: A jak kiedyś dorwe go, lub typa który to zrobil to zawiśnie na czubku mej choinki :!:

Ogólnie jest POZYTYWNIE :twisted: ;)
A ja na to powiem - bardzo dziwny dzień, ale pozytywny <lol> :D :roll:
Syndromm Mielec
GG: 1308085

Awatar użytkownika
Bonn
Syndromm
Posty: 232
Rejestracja: 07 lut 2005, 08:59
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: może spacerek??>

Post autor: Bonn » 19 gru 2005, 22:20

Styropian pisze: Tylko nie słuchaj zbyt głośno muzyki...bo znów nie usłyszysz nadlatującego kamienia ;) :twisted: i juz nie będzie tak pozytywnie [big joke] 8)
To w cale nie jest śmieszne :P:P:P ;)))

Poza tym dotarłem cało do domu. :] Kamienie nie latały, a na ulicach pustki. I zaraz udaję się w kimono. Słodkich snów życzę :] :D
Syndromm Mielec
GG: 1308085

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 20 gru 2005, 20:11

Dzis było fest pozytywnie :)
Spotkałem się z kumplami,a że obficie padał śnieg udaliśmy się do bloku.
Lokalizacja to pół piętro.
I tak sobie siedzimy...i najpierw kumpel tak się bawił maślanką ,że opakowanie "wybuchło" mu w rękach :) i był cały "ufifrany" ;)
Ale i tak najciekawiej było po chwili.
Kiedy wyglądałem przez okno i zauważyłem w moim bloku na 4 piętrze, panią...która własnie wyszła z łazienki i była w ręczniku,a chwilę później ga zrzuciła i przez 3 minuty mogliśmy podziwiać cuda natury :) Było naprawdę pozytywnie :) :!:
Muszę poznać tą sąsiadeczkę....jedyny minus ,że ma męża :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
FraKte
Respected User
Posty: 124
Rejestracja: 18 lis 2005, 11:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: FraKte » 20 gru 2005, 21:32

ojciec powiedzial dzis ze od stycznia przestaje mi placic za studia:) kto przyjmie do pracy "artyste-plastyla"? duzo umiem, szybko sie ucze:)

no i jestem pozytywny
jestem oazą spokoju-------------------pierdolonym, kurwa, zajebiście wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 21 gru 2005, 00:22

byłem dziś w pracy...w pracy fajnie jest...można pospać...

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

:-)

Post autor: spinny » 21 gru 2005, 08:20

JEDYNY POZYTYW DZISIEJSZEGO DNIA: (moze dlatego, ze dzien dopiero sie zaczal)-> dzis mam tylko 1ne cwiczenia i ide do szkoly dopiero w 2006 roku:D
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Gythia
User
Posty: 44
Rejestracja: 08 gru 2005, 12:51
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Gythia » 21 gru 2005, 09:40

hm...poranna kawka bardzo przyjemnie mi szumi w głowie..hm..
zajebiście pozytytwny sen miałam...jakies zamki,płonący krzyż i biegające dookoła mohery...

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 21 gru 2005, 17:40

Gythia pisze:hm...poranna kawka bardzo przyjemnie mi szumi w głowie..hm..
zajebiście pozytytwny sen miałam...jakies zamki,płonący krzyż i biegające dookoła mohery...
to straszne bzdury Ci się snią...bo mi to tylko gołe baby albo katastrofy lotnicze...

Awatar użytkownika
Sloug
Elite User
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2005, 13:42
Lokalizacja: AbsurdSquad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Sloug » 21 gru 2005, 17:59

jutro dziekanki od samego rana :D POZYTYWNIE :D gołe baby tez mi się dziś sniły, tez były pozytywne :D
NIECH BĘDZIE POCHWALONY OJCIEC DYREKTOR I RENATA BEGER ZAWSZE DZIEWICA !!! ----- CHWDPiSiOR

------------------------------------------------

WWW.ABSURDVINYL.PL WWW.ABSURDSQUAD.PL

Awatar użytkownika
Gythia
User
Posty: 44
Rejestracja: 08 gru 2005, 12:51
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Gythia » 22 gru 2005, 12:28

Wujek--> gołe baby jednym sie snią, a mi sie snic nie muszą...goła babe to mam jak pizamke zrzuce :P
moje bzdury mi sie podobają:P

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 23 gru 2005, 00:31

Gole baby ROCKS!!!! nie ma to jak porzadny sen ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

:-)

Post autor: spinny » 23 gru 2005, 12:15

no to jako dobra wibracje mam dla Was linka: http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2000.swf
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
double miu
Elite User
Posty: 940
Rejestracja: 02 kwie 2004, 12:25
Lokalizacja: Twierdza glogau
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: double miu » 23 gru 2005, 12:24

pozytywne bylo to jak mi dzisiaj w wannie karp sam odszedl z tego swiata i nie potrzebowal pomocy mlotka i siekiery :)
::SUMMER SOUND OF POLAND coalition::8 ZL DROZEJ USER::

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 23 gru 2005, 12:58

double miu pisze:pozytywne bylo to jak mi dzisiaj w wannie karp sam odszedl z tego swiata i nie potrzebowal pomocy mlotka i siekiery :)
Mlotka i siekiery? Co to byl za karp? Karp hiperkolos? ;)
Dla mnie z regoly wystarcza kawalek ostrego noza.
Obrazek
Obrazek

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 23 gru 2005, 15:58

a jak nie ma karpia kot moze byc ? w ostatecznosci mlodszy brat bo starszy moglby sie za bardzo bronic, choc jak go zajsc z tylu i ciach nozem to poszloby gladko. :wink:
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Awatar użytkownika
double miu
Elite User
Posty: 940
Rejestracja: 02 kwie 2004, 12:25
Lokalizacja: Twierdza glogau
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: double miu » 23 gru 2005, 16:44

swiateczny kot to jest pomysl :)

wsadzic jego uszka do barszczyku a oczka do kompotu :)
a z miesiwa zrobic krokiety a z futerka stroik :)
wielofunkcyjne to stworzenie :)

@ masakrator:
to byl szczupak...koles od ktorego go kupywano byl troszeczke po spozyciu polskiej i nie rozroznia za bardzo gatunkow ;)
::SUMMER SOUND OF POLAND coalition::8 ZL DROZEJ USER::

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości