tylko i wylocznie pozytywne wibracje

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 23 lut 2006, 16:18

Styropian pisze:Tak...jestem wybitnym studentem.
Ostatni egzamin podczas 5 w życiu sesji. Do tej pory wszystko pozdawane - przy odrobinie szczęścia mozna by było ubiegać się o stypendium. No ale dziś egzamin z sieci zaawansowanych - wydawało mi się ,że to jest kosmos - zresztą wczoraj nikt nic nie umiał.
Przyjechałem na uczelnie, a tam wszsycy już cosik wiedzą...normalnie szok :!: Ale najbardziej mnie zdenerwował koleś który wczoraj jak z nim wracałem i mówił ,że sieci to dla niego magia i ,że daje sobie z nimi spokój. No, a dziś po egzaminie mi mówi, że roziązał 4 z 5 zadań :!:
Jeszcze nie wspomniałem gdzie moja "wybitność".
Egzamin rozpoczęty, koleś rozdał kartki z pytaniami i każdy rozpoczął pisanie. Jako, że przez pierwsze 10 minut koleś siedział i można było zgapiać - więc to uczyniłem i na pierwsze zadanie odpowiedziałem. Później już ściągi nie były potrzebne - bowiem zadania były do rozwiązania...więc co sił zabrałem się za rozwiązywanie. No i szło mi dobrze :) - tylko jak się później okazało miałem obliczać koszta trasy z rutera E (bowiem w treści było F(E) ),a ja obliczyłem dla rutera F :!: Niby mam dobrze, tylko nie zgodnie z treścią zadania :( No nic trzeba było sto razy zerknąć na treść i rozwiązane zadanie :!:
Ściągi....porzuciłem tak, że spadły na ziemie :!: No i koleś gdy przechadzał się po sali to zauważył (chyba) podchodzi do mnie i prosi o index (no to myślę sobie - pięknie teraz to mnie wydupi z audytorium), no ale tylko zobaczył i mi go oddał - uff. W sumie to chyba wszyscy zgapiali - więc musiałby wydupić wszystkich, a nie tylko mnie :) A ja poraz kolejny udowodniłem sobie, że ściągac nie potrafię . Muszę się nauczyć i wtedy jest spokój. No, ale wracam do egzaminu. Tak siedze i nic nie robie, bo nie mam pojęcia co trzeba z resztą zadań zrobić. Ale nagle kolesie przedemna pokazują sobie zadanie 4 i okazało się ,że mają to samo co ja :!: Kurde pięknie pomyślałem i sobie spisałem od nich.
Dodam tylko, że obok mnie siedziała jedna z najlepszych studentek na naszym roku, która zawsze gdy prosiłem mi pomagała. No, ale ona robiła swoje to nie chciałem jej przeszkadzać:!: Tylko jak się później okazało nie było grup :!: Wszyscy mieli takie same zadania :!: A ja myślałem ,że jak kolo rozdaje każdemu osobno zadania na kartce to każdy ma inny zestaw, bowiem w ubiegłym roku tak było. I w ten oto sposób zadupiłem sobie egzamin. Mogłem przecież od kolezanki ściągnąc bo ona miała 4z5 zadań i napewno 3 były dobre :!: Totalnie załamanie :!: Poprostu trzeba być wybitnym, by do takiego czegoś doprowadzić :!: No i teraz pewnie na poprawce będzie o wiele trudniej :!: I zadania innego typu :( Oj przewalone - a tak fajnie ta sesja leciała :(
No, ale co w tym wszystkim pozytywnego :?:

Hmmm chyba tylko to, że w drodze na i z uczelni odkryłem moc płyty PRODIGAL SUN "Do Not Panic!",a utwór "Life Mission" jest poprostu rewelacyjny :)
Dzięki Pedro ,że ją chciałeś sprzedać, bowiem kilka z tych kawałków trzeba będzie w najbliższym secie umieścić.
Dziś jest jeden z piękniejszych dni w moim życiu.
Przychodzę do domu, zerkam na stronę prowadzącego, a tam wyniki. No to kapa - myśle sobie. Szukam nazwiska....a tu dup TRÓJECZKA :!:
Jest poprostu pięknie. Tym samym dnia 23 lutego 2006 stałem się studentem 6 semestru :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Pedro
Elite User
Posty: 346
Rejestracja: 30 cze 2005, 18:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Pedro » 23 lut 2006, 18:27

Teraz pora na mnie... Oczywiście sesja poprawkowa dziś była ale nie o niej będę mówił.

Bo jutro, w piątek 23 lutego 2006 roku, NAJPRAWDOPODOBNIEJ, dotrze do mnie po prsotu tak genialna w treść paczka, że chce mi się płakać jak po wczorajszym gola Samuela Eto'o :D

Shpongle - "Tales Of Inexpressible"
MFG - "Project Genesis"
Hallucinogen - "Twisted"
Celtic Cross - "Hicksville"
Astral Projection - "Trust In Trance"
Astral Projection - "In The Mix"

Eh......... Niech mi ktoś nadal wmawia, że trzeba iść z czasem i słuchać full-onów. :D Jest jeszcze tyle absolutnie genialnych albumów z psytrance'u, że swego zdania o full-onie nie zmienie, bo po co słuchać czegoś, od czego ma się jeszcze lepsze - i to o ile - płyty.

Dobrze, że sobie postanowiłem niemal rok temu nie słuchać już Astral Projection, i czekać aż nadejdzie do mnie ich album... "People Can Fly" nie słyszałem chyba nawet z 1.5 roku, czekają mnie po prostu orgazmy w najbliższych godzinach - już odliczam czas :twisted:

Czasem jest tak, że marzenia się spełniają. życie jest takie cudowne!!!!! I jeśli to połączyć z tym, że prawdopodobnie sesje zalicze i tym, ze na swym drugim semestrze będę miał absolutnie totalnie wolne czwartki(!!!!!!!!!!!!!!) to :lol:

Awatar użytkownika
double miu
Elite User
Posty: 940
Rejestracja: 02 kwie 2004, 12:25
Lokalizacja: Twierdza glogau
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: double miu » 23 lut 2006, 18:43

rowzniez lacze sie ze wszystkimi ktorym powiodlo sie na studeskach....po dzisiejszym dniu 4 semestrzyk sie dla mnie zaczyna...podobno najgorszy :) ale o to bede sie martwil dopiero za 4 miesiace :twisted:
::SUMMER SOUND OF POLAND coalition::8 ZL DROZEJ USER::

Awatar użytkownika
FraKte
Respected User
Posty: 124
Rejestracja: 18 lis 2005, 11:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: FraKte » 23 lut 2006, 19:51

sesja zaliczona poza historio sztuki, ktoro zalicze niebawem, dobre oceny w indeksie i wszystko do przodu :)


jea
jestem oazą spokoju-------------------pierdolonym, kurwa, zajebiście wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 23 lut 2006, 21:16

hehe.. pale chmura, maluje sobie nowa dekoracje. jestem spokojny, zrelaksowany, zadowolony.. sciagam kolejnego chmura jest ok. zaraz jeszcze zjawi sie pej i zapalimy kolejnego chmura. ale pozytywnie :!: :wink:
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 23 lut 2006, 21:31

Wyjątkowo udany dzień. Za mną dobrze przeprowadzona prezentacja z okresu The Roaring Twenties na zajęciach z historii literatury amerykańskiej, obok leży nowy numer komiksu "Wilq" (jak zwykle wymiata). Obecnie w powietrzu sączą się na przemian przyjemne brzmienia Barry'ego White'a na przemian z Backroom Beats, co sprzyja pisaniu - właśnie skończyłem recenzje "Shpongle - Remixed" i "Son Kite - Colours Remixes", w przygotowaniu "Shpongle - Tales Of Inexpressible" i parę innych. Dopełnieniem dnia będzie kolejny odcinek "Rodziny Soprano" na TVN.

A już za tydzień lot na imprezę Twisted Records... 8)
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 26 lut 2006, 22:55

Pedro pisze: Shpongle - "Tales Of Inexpressible"
MFG - "Project Genesis"
Hallucinogen - "Twisted"
Celtic Cross - "Hicksville"
Astral Projection - "Trust In Trance"
Astral Projection - "In The Mix"
No no...ciekawe zakupy Pedro.
Aukcje :?: Wymiana :?: Kupno w sklepie :?:

Mi toż ostatnio udało się zakupić S.U.N. Project "Guitar Trax" z Hong Kongu :)
A dzisiaj w nocy robię polowanie na Ebayu :) Jestem ciekaw ile płyt ustrzele :)
Szkoda, że koleś wystawił płytki z takim odstępem czasowym :)
Bowiem musze wstawać 3 razy, by śledzić zakończenie aukcji i mieć nad nimi kontrolę :)
Choć jedną płyte chyba poświęcę, i tym samym będę musiał wstać tylko 2 razy :)
No, ale zobaczymy jak to będzie :)
Trzymajcie kciuki, bym dobrze "strzelał"

EDIT: dupa blada :( nie będę strzelał, bowiem koleś ustawił cenę minimalną, więc pewnie to minimum jest około 30zł na polskie to przy zamówieniu tych wszystkich płyt bym się nie wypłacił. No, a ja głupi liczyłem, że on te nowe płyty chce tak tanio sprzedać :(

EDIT 2) rany jaki ze mnie ciula, pomyliłem się i jako maksymalną oferte jednej płyty wstawiłem 786 $ , ciulów sto bleee...powyższy edit nie jest aktualny - to mój błąd :)
Ostatnio zmieniony 27 lut 2006, 00:03 przez Styropian, łącznie zmieniany 2 razy.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
mola-x
Elite User
Posty: 332
Rejestracja: 25 lis 2005, 18:14
Lokalizacja: kwaśne łąki
Kontaktowanie:

Post autor: mola-x » 26 lut 2006, 23:48

Znów cos zajebiscie pozytywnego mi się przytrafiło- zamiast iść do roboty
siedze piaty tydzień pod rząd w domu, i czekam z niecierpliwością
na kolejne party... :x

MoStosTaL ForEVer!!! :twisted:
_ <2219405> _

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 27 lut 2006, 00:26

nie cwaniakuj-pewnie do konca marca każą ci zaległy urlop wykorzystywać

NesH
Respected User
Posty: 136
Rejestracja: 05 sty 2006, 19:50
Lokalizacja: BDG Sajko Siti
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: NesH » 27 lut 2006, 06:47

mola-x pisze:Znów cos zajebiscie pozytywnego mi się przytrafiło- zamiast iść do roboty
siedze piaty tydzień pod rząd w domu, i czekam z niecierpliwością
na kolejne party... :x

MoStosTaL ForEVer!!! :twisted:

No ja też się op...dalam :twisted: 3 tydzien wolne od pracy.Jakieś 20 minut temu wróciłem z bardzo pozytywnej "zielonej imprezy",i idę zaraz regenerować swoje siły(tzn. spać)
When You dream there are no rules people can fly anything can happen sometimes there is a moment as you waking and you become aware of the real world around you but you are still dreaming... ::GG 7342381::

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 27 lut 2006, 14:50

Ha piękna to była noc na Ebayu :) Oczywiście nie wstawałem 3 razy - bowiem nastawiłem sobie maksimum i musiałem tylko trzymać kciuki by nikt nie dał więcej :)
No i się udało :) , choć nie obyło sie bez stresu, bowiem w trakcie licytacji chciałem wpisać 7 dolarów 68 centów , no i wpisałem 7,68 ,i okazało się ,że zostało to przyjęte jako 768 dolarów :) No to niezłe maksimum jak na kompilacje "Sattelite" z Oxygen Records.
Naszczęście nie było takiego szajbusa który by, aż tak wysoko podbił cene płyty i skończyło się na 8 dolarach :)
No, a na moje pozytywne nastawienie wpływa to ,że wygrałem nówki:

Electric Universe - Devine Design
Space Tribe - Collaborations
Blanka - Satisfaction
Fractal Glider - Parasite
VA - Sattelite

Troszkę żałuję ,że nie dałem większego maxa na Filterie i VA "Apsara" ;) które później mógłbym opchnąć maniakom Goa na naszym forum hehehe :)
No, ale może innym razem
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
mola-x
Elite User
Posty: 332
Rejestracja: 25 lis 2005, 18:14
Lokalizacja: kwaśne łąki
Kontaktowanie:

Post autor: mola-x » 27 lut 2006, 20:28

nie cwaniakuj-pewnie do konca marca każą ci zaległy urlop wykorzystywać
Taa... zajebyscie by było, tylko że robie dopiero pół roku, a juz 2 miesiące przesiedziałem w domu... i chyba jeszcze troche postoju będzie- mi to na ręke :)

Poza tym, szykuje się w Gdańsku jakaś delegacja, ale nie jade- bym się tam zapił, choć z pewnością by było ciekawie... :twisted: :twisted: :twisted:
_ <2219405> _

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 03 mar 2006, 09:13

1. Zaliczony semestr (inżynieria oprogramowania na UZ) -> najwyższa średnia na roku = stypendium naukowe :)
2. W końcu stałe łącze w domu :D
3. Skończone dwie stronki www, a dokładnie rzecz biorąc, własny system CMS, który pisałem równocześnie podczas tworzenia owych stronek. Już tylko czekam na kasę... sporo kasy :D:D

Aż powinienem sam siebie nagrodzić jakimś wyjazdem na psyimprę... gdzie jakaś najbliżej?? :)

Awatar użytkownika
double miu
Elite User
Posty: 940
Rejestracja: 02 kwie 2004, 12:25
Lokalizacja: Twierdza glogau
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: double miu » 03 mar 2006, 11:41

hehe kolega z UZ widze :) jednak ten swiat jest skonczenie maly ;)
tam to same sukcesy widze panuja :) kurde co do psyparty to posucha hehe :) najblizej chyba nam do gdanska :) albo do wro :) jakby co trza by sie ustawic !! :) na kolejowe party hehe ;)

a jakiez to kgb od ciebie bierze tego CMS'a ze tak ise cieszysz ;)
::SUMMER SOUND OF POLAND coalition::8 ZL DROZEJ USER::

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 03 mar 2006, 12:59

double miu: to kieruj sie do wrocka :wink:
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 03 mar 2006, 18:23

double miu pisze:hehe kolega z UZ widze :) jednak ten swiat jest skonczenie maly ;)
Ha, ty też? Co studiujesz? Dziennie czy zaocznie?
double miu pisze:albo do wro :) jakby co trza by sie ustawic !! :) na kolejowe party hehe ;)
Do wro jest najoptymalniej. A leci tam coś w niedługim czasie?
double miu pisze:a jakiez to kgb od ciebie bierze tego CMS'a ze tak ise cieszysz ;)
Oh, klienci instytucjonalni :)

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 03 mar 2006, 20:27

Krizz pisze: Do wro jest najoptymalniej. A leci tam coś w niedługim czasie?

tak. nawet jutro. transform w wagonie.
no co ty krizz.. na dzial imprezy nie wchodzisz??

"zbieraj zada no i wpadaj" :wink:
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
double miu
Elite User
Posty: 940
Rejestracja: 02 kwie 2004, 12:25
Lokalizacja: Twierdza glogau
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: double miu » 03 mar 2006, 21:52

@ Krizz :
ja sobie studiuje filozofie na 2 roczku ,a wiec na wyspie wiec calkiem rozne rejony :) kawal tego dziwnego miasta ;p hehe

@ kodda :
co do wrocka...to w sumie calkiem blisko i przyjemna trasa pociagiem...ale nie da rady w tym terminie :( moze nastepnym razem sie wpadnie...pozdro obtacie sie milo bawili !!
::SUMMER SOUND OF POLAND coalition::8 ZL DROZEJ USER::

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 03 mar 2006, 22:56

kodda pisze:
Krizz pisze: Do wro jest najoptymalniej. A leci tam coś w niedługim czasie?

tak. nawet jutro. transform w wagonie.
no co ty krizz.. na dzial imprezy nie wchodzisz??
No właśnie nie :P
kodda pisze:"zbieraj zada no i wpadaj" :wink:
Do stu piorunów!
Jutro byłoby wręcz nieprzyzwoicie na rękę bo i tak muszę jechać do Zielonej (nie ma to jak jechać 150km na 30 minutowe zajęcia - seminarium dyplomowe), więc powrót przez Wrocław nie byłby problemem, lecz na jutro już mam zaplanowaną imprezkę... o ile wypali. Jak nie wypali to się wkurzę że straciłem okazję.

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 28 mar 2006, 22:10

Wiosna atakuje :) Przynajmiej dziś do 13:00 było cudnie :!:
Tylko ,że z topniejącym śniegiem odsłania się obraz nędzy i rozpaczy :!:
Pół osiedla jest obsrane :!: Wystrzelałbym wszystkich właścicieli psów :!:
To tyle w tym pozytywnie nastawionym temacie :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości