Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Psysutra » 31 sie 2010, 12:27

Fakt, szpilka się może dziebko wygiąć. Spróbuj igłą do szycia. Ale też żeby nie była średnicy szpilki bo wtedy dupaaaaa zbita.

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Pixel » 04 paź 2010, 22:37

Instalacja Win XP na laptopie bez napędu CD/DVD

Wie ktoś ja kto zrobić? Próbowałem kilku sposobów żeby uczynić pendrive bootowalnym ale kicha, lapek i tak i tak go nie widzi co bym nie zrobil.
Moj lap to Sony Vaio VGN-A517B
Tak się cieszyłem z zakupu hdd i z tego ze w koncu zagram live ze swojego kompa a tu taki kutas :/

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Psysutra » 04 paź 2010, 23:00

Nie ma wyjścia, tutaj zadziała tylko zewnętrzny CD. Ewentualnie spróbuj za pomocą drugiego kompa przegrać partycję systemową z dysiora na dysior (chyba to powinno być, skoro lap nie ma CD :!: :?:)

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Pixel » 05 paź 2010, 01:57

Jesteś geniuszem! :mrgreen: :*
Centralnie nie wpadłem na to że mogę podłączyć dysk pod stacjonarnego :) Starych PATA chyba nie można było, ale SATA bezproblemowo podłączyłem przez te same złącza co zwykłego 3,5".
Uratowałeś mój liveact w Krakowie w sobotę. Dzięki! :)

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Psysutra » 14 paź 2010, 12:08

Zna ktoś jeszcze wykonawców pod ten deseń?

Przykłady:

http://www.youtube.com/watch?v=UdotTF9MvLk

http://www.youtube.com/watch?v=yrQXAAsl ... re=related

niestety tak się składa, że jest to jednorazowa odskocznia Vogela od typowych nu schooli i nieczęsto takie wydawnictwa od niego będą wychodzić.

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Masakrator » 15 paź 2010, 14:21

Czy jest ktoś w posiadaniu filmu pt: "Film animowany" w reżyserii Aleksandra Sroczyńskiego?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Psysutra » 31 paź 2010, 14:31

Bawił się ktoś w rozkręcanie laptopa :?: Chciałbym oczyścić go z kurzu (tak porządnie) i naoliwić wiatraczek, bo momentami wyje jak Bieber :mrgreen:

Tyle że nie wiem czy się za to zabrać- nie mam ochoty lecieć wkurwiony do serwisu by mi go poskładali :lol:

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: *JetMan* » 31 paź 2010, 16:32

Sutra,
1.bierzesz srubokret
2.odkrecasz srubki
3.sciagasz obudowe
4.czyscisz wiatraczek
5.zakladasz obudowe
6.wkrecasz srubki
7.odkladasz srubokret

ps nie zapomnij wczesniej odlaczyc komputer od gniazdka
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Psysutra » 31 paź 2010, 16:50

Zabawnyś... Szkoda tylko, że w laptopach trzeba jeszcze wyjąć baterię... :]

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Pixel » 31 paź 2010, 19:44

*JetMan* pisze:Sutra,
1.bierzesz srubokret
2.odkrecasz srubki
3.sciagasz obudowe
4.czyscisz wiatraczek
5.zakladasz obudowe
6.wkrecasz srubki
7.odkladasz srubokret

ps nie zapomnij wczesniej odlaczyc komputer od gniazdka
zależ yjeszcze jaki model lapka. w moim pod słowme "obudowa" kryje się milion części tak przytwierdzonych do siebie że najpierw trzeba je wszystkie odkręcić po czym ma się w pip śrubek oraz innych elementów. ja potrzebowałem prawie rok żeby zebrać się do złożenia lapka z powrotem w całość :mrgreen:

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Psysutra » 31 paź 2010, 20:59

Model lapa to HP 530

I właśnie najbardziej się boję, że jak go rozłożę to potem nie poskładam :mrgreen: Ale jak się spytałem w pierwszym lepszym sklepie komputerowym czy byliby mi w stanie coś takiego zrobić to się na mnie popatrzyli jak na idiotę- prawda, lepiej, żebym kupił od nich lapka, który mi posłuży z jednym wiatrakiem dwa lata i z tej kuli kupię kolejny.

Czekam na dzień, w którym będzie można składać sobie samemu lapki jak obecnie się to robi z tradycyjnymi blaszakami.

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Styropian » 01 lis 2010, 00:44

Widzisz Psysutra i tu jest Twój problem...wystarczyło użyć wyszukiwarki i już 3 link przenosi nas do: http://www.insidemylaptop.com/disassemb ... top-cover/

Wszystko się da! Tylko trzeba chcieć. No ale lepiej popisać na forum :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Masakrator » 01 lis 2010, 23:30

Psysutra pisze:Zna ktoś jeszcze wykonawców pod ten deseń?

Przykłady:

http://www.youtube.com/watch?v=UdotTF9MvLk

http://www.youtube.com/watch?v=yrQXAAsl ... re=related

niestety tak się składa, że jest to jednorazowa odskocznia Vogela od typowych nu schooli i nieczęsto takie wydawnictwa od niego będą wychodzić.
Jeff Mills, Juan Atkins
detroit techno
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Psysutra » 02 lis 2010, 19:34

Powiem Ci, że Atkinsa i Millsa słuchiwałem dużo swojego czasu... Ale takich połamańców to w ich wykonaniu nie słyszałem.

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Psysutra » 10 lis 2010, 17:07

Pytanie do Abletonowców:

sytuacja wygląda tak:

chcę wyrenderować numery w 4 czy 5 ścieżkach na jeden kawałek i tu się pojawia pytanie- czy można objąć warpem więcej niż jedną ścieżkę dźwiękową?

Awatar użytkownika
darxe
Elite User
Posty: 260
Rejestracja: 16 lis 2006, 15:35
Lokalizacja: Tempehlandia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: darxe » 11 lis 2010, 10:26

Czy o taki warping chodzi?

''Multi-Clip Warping
When clips of equal length are multi-selected, adding or changing Warp Markers for one clip will apply identical Warp Markers to all. This is convenient in any situation where several tracks have the same rhythm, and you wish to alter the timing of each recording in the same way.''
don't worry be trippy

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Psysutra » 11 lis 2010, 13:03

Najprawdopodobniej o taki :) Trzeba będzie sprawdzić czy to się da zrobić na chłopski rozum czyli pozaznaczać te klipy i tylko je wyłarpować czy coś innego ;)

Dzięki

Awatar użytkownika
Gizmex
Elite User
Posty: 331
Rejestracja: 13 cze 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Gizmex » 14 lis 2010, 21:22

Pytanie nieaktualne :)

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: Gamma » 18 lis 2010, 21:57

Edit: Sprawa rozwiazana. :wink:


ale w sumie przy okazji moze zapytam o cos innego.

Sprawa pierwsza.

Ile mniej wiecej wazy zwykly singiel (nie 180g, tylko zwykly) w normalnym cienkim kartoniku, a ile na przyklad taki 2 x lp - 180g w grubym kartonie?

Sprawa druga.

Zamawialm z usa w zyciu okolo 10 razy i zawsze bylo cacy, ale ostatnim razem dowalili mi po raz pierwszy clo i vat na 30%. Cena przedmiotow z wysylka wynosila 155 dolcow. Slyszalem, ze clo jest dopiero jak wartosc przekroczy 150 euro - czyli jeszcze troche brakowalo. Ktos wiec cos na ten temat? Chetnie bym sie odwolal bo stowka droga nie chodzi.


Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 18 lis 2010, 23:02 przez Gamma, łącznie zmieniany 5 razy.
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Pomocy [Pytania, Prośby itp ]

Post autor: damon » 18 lis 2010, 22:00

^Mala uwaga - nie zdziw sie, jak na swoim koncie ujrzysz tylko jakies 75% oryginalnej kwoty :wink:

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości