swiatowy eksperyment psychodeliczny

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Oliwia » 20 sty 2006, 12:35

cthd pisze: czemu odrzucacie naukowe podejście do świata lub wybieracie sobie tylko te teorie, kóre potwierdzają Wasze doświadczenia? Czy nauka i psychodeliki muszą się wzajemnie wykluczać?
Na miłośc boską...;) Nie odrzucamy! Podkreślam tylko kolejny raz, ze podejście naukowe to jedna z dróg- nie lepsza i nie bardziej pomocna w rozumieniu Wszechświata od szamanizmu czy medytacji....Mi osobiscie szamanizm jest najbliższy poniewaz daje mi dodatkowo wgląd w moją osobowość, pomaga w zrozumieniu własnego miejsca tu i teraz, odpowiada na pytania o sens mojego istnienia.....Podobnie jest z medytacją- to sposób na rozwój własnej świadomości i kształtowanie ego...
Nauka skupia się na zewnętrznych zjawiskach, tworzy definicje, teorie- jednak czytanie ich, zgłebianie nie pomaga mi tak dotrzeć do SIEBIE jak porządne doświadczenie psychodeliczne raz na jakiś czas i nowy sposób patrzenia......Po prostu korzystam z tych akurat DARÓW NATURY i czerpie z tego korzyści...To mój punkt widzenia.
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 20 sty 2006, 12:57

Dyskusja jest bardzo ciekawa, jednak mam wrażenie że wypiliśmy ten wywar do dna i zaczynamy zlizywac krople :)
BRAHMAchild pisze:to pozostaje nam WSZYSTKIM sie spotkac i o tym pogadac przy browarku
No, w końcu jakas konkretna propozycja. Jestem 'za' nie tylko browarkiem, ale też czymś jeszcze, co pozwoli nam lepiej zrozumieć. I to nie jest sarkazm :D

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 20 sty 2006, 13:02

to ja chcialbym w tej rozmowie uczestniczyc... mysle ze bylaby dla mnie bardzo inspirujaca i budujaca.
lubie sluchac madrych wywodow i ciekawych rzeczach.
wasza dyskusja niewatpliwie jest ciekawa lecz mimo mojego pojedynczego kontaktu z lsd nie potrafie wypowiedziec sie glebiej na ten temat.

pozdrawiam was "mozgi" :P
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Oliwia » 20 sty 2006, 13:13

Racja, propozycja jest rozsądna....Stanowimy zespół "rządnych poznania" nie można tego tak zostawić......

Ale: forum to forum nic nam nie grozi a w "rzeczywistości" mogłoby nas bardziej ponieść..... :lol:
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
Psy-Tom
Respected User
Posty: 153
Rejestracja: 01 lip 2004, 23:10
Lokalizacja: Tychy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Psy-Tom » 20 sty 2006, 13:18

Krizz pisze:Dyskusja jest bardzo ciekawa, jednak mam wrażenie że wypiliśmy ten wywar do dna i zaczynamy zlizywac krople :)
BRAHMAchild pisze:to pozostaje nam WSZYSTKIM sie spotkac i o tym pogadac przy browarku
No, w końcu jakas konkretna propozycja. Jestem 'za' nie tylko browarkiem, ale też czymś jeszcze, co pozwoli nam lepiej zrozumieć. I to nie jest sarkazm :D
Ja juz dobrze wiem co masz na mysli, http://alejka.pl/fizyka_w_pigulce.html - "fizyka w pigulce" daje niezllego kopa ;)
Tu jest miejsce na twoja reklame, kontakt gg: 4388567 ;)

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 20 sty 2006, 13:20

Oliwia pisze: forum to forum nic nam nie grozi a w "rzeczywistości" mogłoby nas bardziej ponieść..... :lol:
Nie znam Cię, Oliwiu, jak i innych uczestników rozmowy osobiście, ale akurat w rzeczywistości ja jestem bardzo łagodny :D
Ja juz dobrze wiem co masz na mysli, http://alejka.pl/fizyka_w_pigulce.html - "fizyka w pigulce" daje niezllego kopa
No... powiedzmy ze o to mi chodziło :D

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Oliwia » 20 sty 2006, 13:38

No więc to by wyglądało mniej więcej tak:

Krizz z książka "fizyka w pigułce" i Masakrator wyprowadzający dodatkowo wzór matematyczny układu Mandelbrota....

Ja , Brahmachild i Psy-tom i paru innych na kwasie przyglądający się z uwagą fraktalom na zakończeniach każdej cyferki wzoru Masakratora przenikającym kratkowany papier....

Medytujący w skupieniu cthd....

Paru innych wedle upodobań....
No i mielibysmy wspolna rzeczywistość..... :lol:

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Zarty żartami a tymczasem nie jest to wszystko takie łatwe....
Ale warto rozmawiać....
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 20 sty 2006, 23:13

Narysowalbym Wam raczej trojkat, ktory ma wszystkie katy proste. Iteracje Mandelbrota sa za proste ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Oliwia » 21 sty 2006, 20:47

Ciekawostka:

http://wiadomosci.o2.pl/?s=514&t=5548

;)

Ja również nie trace nadziei.....:)
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 24 sty 2006, 09:24

Oj... aż bym sobie łyknął...

Awatar użytkownika
FraKte
Respected User
Posty: 124
Rejestracja: 18 lis 2005, 11:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: FraKte » 24 sty 2006, 12:49

artykol spoko...gdzie pozyskac ten "przedmiot" bo w kiosku go nie widzialem ostatnio?
jestem oazą spokoju-------------------pierdolonym, kurwa, zajebiście wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Oliwia » 25 sty 2006, 09:51

Jeśłi miałabym cos szczerze doradzać w związku z wynalazkiem Hoffmana to przede wszystkim cierpliwość w wyborze odpowiedniej chwili....
Nie ma się co spieszyć a to napewno zaporcentuje nieziemskimi wrażeniami....
Jeśłi lubicie trance to radze wyskoczyć na jakiś dobry open air- najlepiej festiwal i tam z kims kto już wie co i jak...
Kluby odradzam - ja mam zawsze efekt klaustrofibiczny-brakuje przestrzni- a takie doświadczenia jesli sa mocne to wymagają czasu i przestrzeni.....i ładnego otoczenia, pozytywnych ludzi-dlatego festiwale są ku temu idealne.

W Polsce "bida" ostatnio jeśli chodzi o tą substancje....Mam wrażenie, ze mimo mocy to nie do końca to....Ale na niejednym festiwalu w Niemczech się nie rozczarowałam- to było "TO" i nie mam co do tego żadnych wątpliwości......
The truth can not be said...
gg 5343579

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 25 sty 2006, 19:56

kilka przykladow (najczesciej spotykanych)

1)
http://www.erowid.org/chemicals/show_im ... fmann3.jpg
http://www.erowid.org/chemicals/show_im ... lowers.jpg

2)
http://www.erowid.org/chemicals/show_im ... re_cat.jpg
http://www.erowid.org/chemicals/show_im ... ondoms.jpg

w przypadku 1) mamy doczynienia z dobrymi kwasami (przynajmniej tak bylo)
w przypadku 2) mamy doczynienia z podobnie do LSD dzialajaca substancja, jednak trip jest jakis 'zamulony' i nie gwarantuje pelni doznan niezaleznie od ilosci spozytego kwasa. przypuszczalnie papierki te zawieraja inna pochodna kwasu lisergowego lub dodatki, ktore maja znaczacy wplyw na dzialanie. niejednokrotnie mozna sie spokac z dzialaniem synergicznym - nawet niewielka domieszka niektorych zwiazkow chemicznych nie dzialajacych osobno moze w polaczeniu z wlasciwym psychedelikiem wplynac na dzialanie. trudno powiedziec, co dokladnie moze miec wplyw na nieco inne dzialanie niektorych papierkow (wiadomo, ze bardzo niewiele substancji dziala w tak niewielkich ilosciach jak LSD).

p.s. wnioski maja charakter statystyczny. niestety coraz rzadziej mozna dostac dobrego kwasa, byc moze nawet obecnie produkowane hoffmany juz roznia sie zawartoscia w niektorych przypadkach.
GG: <9205344>
to fall in hell or soar angelic, you'll need a pinch of psychedelic

Awatar użytkownika
double miu
Elite User
Posty: 940
Rejestracja: 02 kwie 2004, 12:25
Lokalizacja: Twierdza glogau
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: double miu » 29 sty 2006, 00:32

widze ze ten topic z world psychedelic experiment zamienia sie w polish psychedelic experiment ;) to mnie tez cieszy :) moze tak moondalla 2006 ??

spotkamy sie pogadamy...tylko od razu zalatwiajcie izolatke dla mnie ;p
::SUMMER SOUND OF POLAND coalition::8 ZL DROZEJ USER::

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 30 sty 2006, 12:10

qrde.. ludzie!! ja nie wyobrazam sobie ze na moondalli 2006 nie spotkalibysmy sie cala forumowa ekipa. :twisted:
boje sie tylko ze zabraknie tam brahmy i oliwii a bez nich to juz nie byloby to samo, nie ten sam experyment.
hej telepatimowcy. jak to w koncu? bo zrobie wielkie halo i was nie puszcze na inne festy :wink:
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 30 sty 2006, 16:11

Ja tam chyba przyjadę...

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: swiatowy eksperyment psychodeliczny

Post autor: *JetMan* » 06 maja 2009, 23:10

Oj stary temat, starusienki... pociagnijmy ;]

Krotko: w momencie, gdy konczy sie Magia zaczyna sie nauka [niekoniecznie z duzej litery]

i to wszystko.

dla kazdego cos milego
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: swiatowy eksperyment psychodeliczny

Post autor: Psysutra » 07 maja 2009, 07:54

A nie na odwrót przypadkiem? ;>

Przy magii bym dopisał religię (dla naiwnych wierzących)

c3k
User
Posty: 54
Rejestracja: 14 lip 2008, 14:35
Lokalizacja: wawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: swiatowy eksperyment psychodeliczny

Post autor: c3k » 07 maja 2009, 10:06

mh_aka_psysutra pisze:A nie na odwrót przypadkiem? ;>
Zależy z której strony patrzysz :)
mh_aka_psysutra pisze:Przy magii bym dopisał religię (dla naiwnych wierzących)
Osobiście nie widzę związku religii z magią a już z nauką to nihuhu...

BTW bardzo ciekawy temat... :]

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości