Jaka to okładka ?

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 15 wrz 2006, 15:38

16:09 kolejna część okładki za 4 pkt
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 15 wrz 2006, 17:05

Hardcore pisze:16:09 kolejna część okładki za 4 pkt
Jest 17:05 i drugiej części okładki nie ma.....
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 15 wrz 2006, 23:52

Styropian pisze:
Hardcore pisze:16:09 kolejna część okładki za 4 pkt
Jest 17:05 i drugiej części okładki nie ma.....
Jemu chodziło o 16.09. Czyli jutro.

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 16 wrz 2006, 00:31

sorry... troche zamelanżowałem :oops: siły wyższe...
oto 2 część:
Obrazek
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 16 wrz 2006, 00:54

wali niby jakims Koxboxem...moze troche singla Life is...przypomina ale nie pokusze sie o szukanie bo tymczasem przy piątku ja melanzuje :D

Awatar użytkownika
amnesia
spiral.active.project
Posty: 1684
Rejestracja: 17 mar 2003, 14:52
Lokalizacja: Wenus / Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: amnesia » 18 wrz 2006, 00:13

ja nie mam pojęcia co to jest...
Dawajcie szybciej te podpowiedzi, albo nową okładkę :-) Przydało by się ustalić wesług zasad, że np. każda kolejna podpowiedź wskakuje w przedziale 1 dnia, albo kilkunastu godzin...

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 18 wrz 2006, 00:34

tak jest ! 24 godziny i kolejny odcinek a jeśli nie to niech nasz katowicki GURU ustali jakiś sensowny regulamin tego jakże ważnego dla naszej SCENY (która nigdy nie istniała) trance konkursu !

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 18 wrz 2006, 00:48

Amnesia i Wujek Jurgen, co ja mogę poradzić na to, że napalony Hardcorde na (fragmenty z jego wypowiedzi) Super zabawę którego Wszystkie płytki mp3 a trochę tego jest zawierają okładki nie przeczytał regulaminu, ale pomimo tego "Myśli, że będzię tu dawał radę".

Jak widać coś mu sie nie udaje. Więc co ja na to mogę :?:
Mam go ukarać odebraniem kolejnej szansy, czy może odrazu ban ;) :?:

Poprostu nie wszyscy potrafią się bawić, i nie interesuje mnie to, że "nie mogłem", jak ja czegoś nie mogę to się w to nie angażuje. Inni forumowicze także....

Jeśli dziś do godziny 16:09 nie wrzuci kolejnej części, to niechaj ktoś zapoda inną okładkę. Ja w tym czasie będę w pracy, więc dopilnujcie tego 8)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 18 wrz 2006, 10:30

Styro już się nie denerwuj! Poprostu jesteś sfrustrowany, że nie wiesz co to jest, a muszę przyznać, że to chyba dość klasyczna płytka...
macie!

Niektórzy mają ciekawsze zajęcia od siedzenia nonstop przy kompie w łikend. Wczoraj późnym wieczorem wróciłem z łodzi z imprezy i już nie chciało mi się nic robić...
Obrazek

a jeśli chcecie to dam kolejną część jeszcze dzisiaj! :evil:
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 18 wrz 2006, 11:04

kurde poddaje sie. dawaj nastepna :P
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 18 wrz 2006, 11:10

Miało być 5 obrazków więc będzie 5. No i ja zadaję znowu :twisted: jakby co to dam coś prostszego (dla Styra to jakieś z rifami gitarowymi) :twisted: ;)

Jak nikt nie zgadnie to będę miał 50 dodatkowych punktów? :)
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 18 wrz 2006, 11:13

Hardcore pisze: Jak nikt nie zgadnie to będę miał 50 dodatkowych punktów? :)
Przeczytaj regulamin, to będziesz wiedział.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 18 wrz 2006, 11:17

Już mnie irytujesz powoli PANIE MODERATORZE!
nie masz się do kogo przyczepić?!
Osoby które umieszczają okładki nie będa otrzymywały punktów ze względu na to, że jak znam życie znajdą się tacy którzy wygrzebią takie okładki, że o ekipie która to nagrała nikt nie słyszał. Starajcie się zamieszczać okładki, które jednak mają w sobie coś charakterystycznego.
Nic nie ma o sytuacji kiedy nikt nie odgadnie! Po drugie projekt nie jest mało znany, a okładka jest oporowo charekterystyczna więc się odp...
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 18 wrz 2006, 11:27

Hardcore pisze:Już mnie irytujesz powoli PANIE MODERATORZE!
nie masz się do kogo przyczepić?!
Ja się nie czepiam, gdybym się czepiał to bym Ci zwrócił uwagę, że kolejne fragmenty okładki mają zawierać także fragmenty które już były umieszczone.
Osoby które umieszczają okładki nie będa otrzymywały punktów ze względu na to, że jak znam życie znajdą się tacy którzy wygrzebią takie okładki, że o ekipie która to nagrała nikt nie słyszał. Starajcie się zamieszczać okładki, które jednak mają w sobie coś charakterystycznego.
Tu chyba jest jasno napisane :!: I nie interesuje mnie to, czy okładka którą umieściłeś należy do znanego artysty, czy do kolesia który nagrywa w garażu @ Tel Aviv.
A jeśli tego nie rozumiesz, to tak jak już wspominałem wcześniej, dychnij sobie od tej zabawy.
Hardcore pisze: Nic nie ma o sytuacje kiedy nikt nie odgadnie! Po drugie projekt nie jest mało znany, a okładka jest oporowa charekterystyczna więc się odp...
4) Nie chcemy nikogo wychowywać, lecz na forum obowiązuje netykieta oraz ogólnie pojęta kultura osobista. Bluzgi są dozwolone, ale bez przesady, więc starajcie się nie bluzgać i nie obrażać innych. Wszelkie próby wszczynania prywatnych wojen będą tępione.

A teraz idź sobie do parku na spacer, bo faktycznie od siedzenia nonstop przy kompie coś się z Tobą dzieje.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 18 wrz 2006, 11:33

obydwaj! dajcie spokoj!
nie ma powodow do klotni a juz przynajmniej nie w tak ljtowym topiku.

a co do tej okladki to jestem swiecie przekonany ze ja gdzies widzialem, mozliwe wogole ze gdzies ja nawet mam na dysku jednak ni w cholere nie wiem co to jest.

pozdro wszystkim
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 18 wrz 2006, 11:38

Albo masz coś z oczami i to Ty za długo w necie siedzisz albo już nie masz o co mi zwracać uwagi i wymyślasz, bo każda z czści ma ze sobą wspólne fragmenty!
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 18 wrz 2006, 11:51

Hardcore pisze:Albo masz coś z oczami i to Ty za długo w necie siedzisz albo już nie masz o co mi zwracać uwagi i wymyślasz, bo każda z czści ma ze sobą wspólne fragmenty!
Widze, że muszę Ci pomóc, bo nadal nie rozumisz o co chodzi.
Oto przykład.
Gdyby okładki którą wystawiłem jako pierwszy nikt nie odgadł po 2 fragmentach, to ta okładka z dodaniem 3 fragmentu wyglądała by tak:

Obrazek

Jak zapewne widzisz, każdy fragment odkrywa nową część okładki, i stanowi całość.
A u Ciebie są 3 fragmenty i na każdym jest kawałek poprzedniego. Co w sumie nie stanowi całości. Zapewne dla większości uzytkowników łatwiej jest odgadnąć styl jaki zaprezentowałem ja, niż to jak TY wklejasz 3 fragment który zaweira kawałek poprzedniego. Takie to trudne do zrobienia ? Chyba nie.

A pozostałych użytkowników przepraszam, no ale sami widzicie, że zawsze musi się znaleźć jakiś 1% osób biorących udział w zabawie, które mają problemy.
Pozdrawiam i już nie mam zamiaru udzielać się w tej sprawie.

Gratuluje wyboru okładki i z ciekawością poznam co to jest.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 18 wrz 2006, 12:05

Spoko, następnym razem tak zrobię. Tylko, że nikt tego dokładnie nie wyjaśnił, a nie sądzisz chyba, że 100% uczestników zabawy odgadnie Twoje myśli i nie znajdzie się ten 1%, który jasnowidzem nie jest.

Wierz mi, że miałem dobre intencje zamieszczając którykolwiek z obrazków. Myślałem zresztą, że ktoś odgadnie to w 10 minut po wrzuceniu pierwszej części. Nie myślałem, że w ogóle będą potrzebne dodatkowe części. Chciałem dobrze, wyszło jak zwykle :/
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 18 wrz 2006, 23:47

dajesz chlopie bo szkoda czasu ! życie stygnie !

Awatar użytkownika
double miu
Elite User
Posty: 940
Rejestracja: 02 kwie 2004, 12:25
Lokalizacja: Twierdza glogau
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: double miu » 19 wrz 2006, 08:45

styro mowil ze jak hardcore nie qwrzuci to zeby ktos wrzucil no to wrzucam..mysle ze ciezko nie bedzie...

Obrazek
::SUMMER SOUND OF POLAND coalition::8 ZL DROZEJ USER::

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości