: Obce Formy życia :

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 09 lut 2007, 15:29

no ale nie rozumie, jak/czym jest wg Ciebie kierowany nieznany obiekt? Na zdalne sterowanie jak zabawki jakieś ? :D

Awatar użytkownika
Norbi
Respected User
Posty: 116
Rejestracja: 11 sty 2007, 15:35
Lokalizacja: Okolice Rybnika :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Norbi » 09 lut 2007, 16:37

No chyba tak coś jak w grze :lol: takie real GTA zielone ludziki biora patrzai myslą :
HAHA ale ryj weź go laserem usmaż :lol: nienie to już było a moze mała obdukcja ?? OK

I tak zleksza można widzieć obca inteligencję

A tak na serio w.g mnie to poprostu nie ma żadnego UFo tylko jakiś zwykły zielony szlam który jest jednokomórkowecem a to i tak coś ale nie wykluczam ze jakieś "" bydlaki " moga żyć na innych planetach w końcu porównam to do naszej planety na której gdybyśmy wylądowali z ok 250.000.000 lat temu to tez byśmy zobaczyli obcych ( dinozaury ) a jeszcze wcześniej żyjątka w ocenie to tez niebyły niczego sobie 8)

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 09 lut 2007, 22:19

Wyłowili ufoludka i go zjedli hehe
www.tiny.pl/w36t

Awatar użytkownika
Chudzio
Elite User
Posty: 211
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:28
Lokalizacja: Świnoujście/Szczecin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Chudzio » 10 lut 2007, 11:18

no ale nie rozumie, jak/czym jest wg Ciebie kierowany nieznany obiekt? Na zdalne sterowanie jak zabawki jakieś ?
kierowany jest np. przez człowieka?

A ja mam rownie fascynujaca informacje o UFO ;)

Kod: Zaznacz cały

Naukowcy rozwiązali tajemnicę UFO 

ÂŹródło: zagadki-wrozby.blog.onet.pl 

Naukowcy z Wielkiej Brytanii rozwiązali tajemnicę UFO. Z opracowanego przez nich raportu wynika, iż większość osób, które twierdzą, że widziały latające spodki, padło ofiarą fenomenu atmosferycznego - informuje "The Sunday Times". Gazeta pisze, że naukowcy odkryli, że wyładowania elektryczne tworzą świecące plazmy gazowe. Prądy powietrza nadają im z kolei różne kształty i sprawiają, że przesuwają się one po niebie z ogromną szybkością. 

Raport naukowców podkreśla, że osoby, które twierdzą, że widziały UFO, nie miały przywidzeń. Pole elektromagnetyczne może bowiem oddziaływać na płaty skroniowe mózgu.Twórcy raportu są przekonani, że ich odkrycie może zostać wykorzystane w wojskowości. Ich zdaniem, nad taką bronią pracują już Rosjanie. 
;o

Awatar użytkownika
Kryst
Elite User
Posty: 216
Rejestracja: 09 gru 2004, 02:05
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kryst » 13 mar 2007, 00:39

Masakrator pisze: Spotkamy obce formy zycia, kiedys. to jest nieuknione. Prawdopodobienstwo zwiekszy sie gdy sami rozpoczniemy ekspansje kosmosu na duza skale :)
Niestety.
Ludzie w typowy dla siebie sposob zaczna kolonizowac, zasmiecac, grabic i niszczyc.
Po pierwszych zachwytach i fascynacji obcymi kulturami przyjdzie czas na kolonie, handel i polityke.
Jezeli jakas planete zamieszkuja humanoidy pokroju neandertalczyka szybko dojdzie do niewolnictwa/ wojen/ eksterminacji.

i tym Obcym:
Masakrator pisze: I wszystko pieknie ladnie gdy zakladamy ze Obcy przyleca pokojowo nastawieni... A co jak nadejda z inwazja? Z checia ekspansji swojej rasy na nasz Glob?
- bedzie wlasnie czlowiek.

Patrzac na historie czlowieka latwo przewidziec jak ta ekspansja kosmosu bedzie wygladac.
Po astronautach i innych sympatycznych naukowcach, ktorym chodzi o poznanie wielkich tajemnic, przyjda korporacje i george w. bush XXIV.
Tak bylo zawsze.
Rospuda to pryszcz.

Awatar użytkownika
Ernest
Medulla Oblongata
Posty: 697
Rejestracja: 20 lis 2004, 03:37
Lokalizacja: Valhalla
Kontaktowanie:

Post autor: Ernest » 13 mar 2007, 00:51

nie chce mi sie czytac calego tematu a napisze tylko tyle ze skoro my istniejemy i skoro swiat jest tak ogromny ze nie potrafimy nawet sobie tego wyobrazic, nie mowiac juz o jakichkolwiek podrozach miedzy galaktykami ;) to raczej jestem w 100% przekonany ze gdzies tam moze byc cos co zdolalo sie uformowac, tak jak my zdolalismy :)
pzdr

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: war » 13 mar 2007, 10:05

tez uwazam ze zycie w kosmosie jest, mowienie ze jestesmy "sami" jest chyba najwiekszym egoizmem na jaki poważył sie czlowiek. no bo jesli kosmos byłby wielkosci jednegoi miasta (weżmy patriotycznie łDZ:)) to żyucie istnialoby tylko w chlebaku w kuchni mieszkania gdzies na koło Rudzkiej góry (to taka graniczna okolica kto byl w łodzi ten wie;)) inna sprawa jest to czy obcy sa wysoko rozwinieta cywilizacja czy jednokomorkowymi stworkami

the truth ist out there jak mawia agent m.
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 01 sie 2008, 10:46

jak na razie wiele to nie zmienia, ale ... :)

http://www.tvn24.pl/-1,1559349,0,1,jest ... omosc.html

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 01 sie 2008, 11:25

ciekawe ile lat temu "oni" juz o tym wiedzieli :roll:

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 01 sie 2008, 11:44

ja to jestem ciekaw czegoś innego :D kiedy będą organizować pierwsze wycieczki na Marsa dla rozpieszczonych miliarderów :D

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 01 sie 2008, 12:01

kiedys mi sie obilo o uszy ze jakas firma chce od 2010 albo 2012 zaczac robic jakies akcje z turystycznymi lotami w kosmos. ale takimi juz bez wielkiego "halo". ot tak sobie 8) "a co tam!" :D Niby za 20 lat to ma być już tak oczywiste jak loty samolotem :D
żeźnia co nie? hahaha :D

Awatar użytkownika
Chudzio
Elite User
Posty: 211
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:28
Lokalizacja: Świnoujście/Szczecin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Chudzio » 01 sie 2008, 17:06

Jak wysla pierwsza zaloge na marsa, to bedzie rzeznia i postep, bo od lotu na ksiezyc w 1969r. nic bardziej rewelacyjnego(z punktu widzenia lotow zalogowych) sie nie wydarzylo, pomimo ogromnego skoku technologicznego i 40 lat roznicy czasow.
;o

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Post autor: damon » 01 sie 2008, 18:03

Pixel pisze:
kiedys mi sie obilo o uszy ze jakas firma chce od 2010 albo 2012 zaczac robic jakies akcje z turystycznymi lotami w kosmos. ale takimi juz bez wielkiego "halo". ot tak sobie 8) "a co tam!" :D Niby za 20 lat to ma być już tak oczywiste jak loty samolotem :D
żeźnia co nie? hahaha :D
Virgin Galactic ( http://www.virgingalactic.com ) - bilet $200,000.00 - ja mam nadzieje, ze bilety stanieja i sie jeszcze zalapie zanim umre 8)

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: seismic » 02 sie 2008, 00:33

Przypomne że kiedyś gdy pierwszy człowiek wylądował na księżycu, mówiło się z pełnym entuzjazmem o takich lotach. Będą ludzie poznawać wszechświat, najpierw polecą najwięksi astronomowie potem będą latać profesorowie itd ... ale wszystko z czasem ucichło, bo w rzeczywistości energia/paliwo ponosiły ogromne koszty takiej podróży. Podobnie jest i dziś.
Więc ja na te loty patrze z przymróżeniem oka.
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 02 sie 2008, 00:53

ja gdzieś czytałem, że te loty na księżyc to się odbyły, ale... w studiu ;) są podobno dowody na to, że zdjęcia wykonane tam (na księżycu) nie są wiarygodne.

Jak znajdę ten artykuł to zeskanuje

Awatar użytkownika
4m
Elite User
Posty: 444
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:52
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: 4m » 02 sie 2008, 10:17

bubblegum pisze:ja gdzieś czytałem, że te loty na księżyc to się odbyły, ale... w studiu ;) są podobno dowody na to, że zdjęcia wykonane tam (na księżycu) nie są wiarygodne.
Jak znajdę ten artykuł to zeskanuje
Nie ma sensu - stek bzdur ogólnie :) W takich sensacyjnych teoriach spiskowych przodują tzw. paranormalni, czyli badacze zjawisk paran.
http://www.nauka.gildia.pl/news/2006/08 ... _lunarnych
http://www.nauka.gildia.pl/news/2006/08 ... ch_czesc_2
http://science.nasa.gov/headlines/y2004/21jul_llr.htm
Chodzi o to, że Buzz Aldrin i Neil Armstrong trochę rzeczy na Księżycu zostawili, które były po misji i nadal są nie tylko widoczne, ale od tamtego momentu służą nauce ;)

Nie ma się też co podniecać lodem na Marsie:
http://kopalniawiedzy.pl/zycie-kosmos-m ... -5042.html ;)
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Post autor: damon » 02 sie 2008, 10:32

seismic pisze:Przypomne że kiedyś gdy pierwszy człowiek wylądował na księżycu, mówiło się z pełnym entuzjazmem o takich lotach. Będą ludzie poznawać wszechświat, najpierw polecą najwięksi astronomowie potem będą latać profesorowie itd ... ale wszystko z czasem ucichło, bo w rzeczywistości energia/paliwo ponosiły ogromne koszty takiej podróży. Podobnie jest i dziś.
Więc ja na te loty patrze z przymróżeniem oka.
Ciezko mi uwierzyc ze Sir Branson czy Elon Musk robia to dla reklamy....

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 02 sie 2008, 12:31

moze i paliwo i energia potrzebna do tego sa drogie. ale sa ludzie ktorych bez problemu na to stać. czasy sie zmienily. przedtem technologia nie pozwalala na to.
przeciez nie bedziemy ciagle stali w miejscu. technologia od ostatnich 50 lat zapiepsza do przodu jak oszalała :)

Awatar użytkownika
czerwony
Elite User
Posty: 491
Rejestracja: 22 lut 2004, 17:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: czerwony » 02 sie 2008, 20:43

Niby technologia zapieprza ale generalnie rzecz biorac to ledwo oderwalismy sie od ziemi, i do czasu az zostanie wymyslona zupelnie inna metoda podrozowania w kosmosie, w zasadzie wszystko bedzie stalo w miejscu.
I'm feeling very shpongled.

Awatar użytkownika
oscaritta
Elite User
Posty: 704
Rejestracja: 10 sie 2004, 13:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: : Obce Formy życia :

Post autor: oscaritta » 01 paź 2008, 13:02

daawno temu :wink: przeczytałam tą ksiązke
http://www.biblionetka.pl/ks.asp?id=8403
i faktem jest, że wtedy mi się porobiło i starałam się wykryć obcych jakiś czas :) :lol: czujna byłam ewidentnie

tak sobie myślę- nie wydaje mi się, zebyśmy mogli być sami bo po co?
ludzie..też mi atrakcja 8)
najprostsze rozwiązania są zawsze najtrudniejsze, pewnie dlatego jesteśmy ślepi i jeszcze nie widzimy latających talerzy :mrgreen:
Fakt > znaczenie > zachowanie lub akcja > myślenie > uczucie > reakcja

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości