Najbardziej....

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
es_uomikim
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2004, 22:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Najbardziej....

Post autor: es_uomikim » 18 lut 2004, 11:21

Najbardziej "psychedeliczna" (działająca na wyobraźnie, ukazująca Witkiewiczowską "Dziwność świata" etc) rzecz, jaka widzieliście, przeżyliscie, usłyszeliście...? Obraz, zdjęcie, rysunek, inne dzieła plastyczne, sztuka teatralna, film, zdarzenie z życia codziennego, książka, wiersz, potrawa, wrażenie, dźwięk(i) czy też muzyka, art deco i ogólnie zdobnictwo czy design etc. cokolwiek...... Co to było ?

Aaaa....jeszcze jedno....nie liczą sie wrażenia "pod wpływem" czegokolwiek, nawet alkocholu..... :P (choć niektórzy i tak unikają ;) )

(myśle, że na to forum ten temacik sie nadaje ;) )


ps: swoja drogą to chyba mój pierwszy post tu hihihiih od czegos trzeba zacząć ;)

Awatar użytkownika
robaktp
User
Posty: 68
Rejestracja: 07 lis 2003, 00:14
Lokalizacja: kraków
Kontaktowanie:

Post autor: robaktp » 18 lut 2004, 22:20

jak dla mnie to moja pierwsza plytka z trancem czyli trance - pierwsza plytka z techno party
potem totalny odlot to astral projection - another world
totalne zauroczenie poprostu niemoge tego opisac jak sie wtedy czulem
jak narazie nic mnie do tej pory tak nie rozwalilo
goa i s-ka

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 24 mar 2004, 21:39

naprawde na czysto:

przy infected mushroom - intelligate gdy otworzylem oczy to sciany w moim pokoju byly czerwone
psysex - l.s.dance - jedna z najwiekszych podrozy. snilem slyszac muzyke i gdy sie obudzilem bylem tak jakby w poprzek sciany (wiem ze to glupio brzmi) po przetarciu oczu lezalem jak wczesniej tylko puls mialem szybki.
sandman - album witchcraft po praktyce medytowania ten album byl dla mnie najwieksza mantra.
dj chopice by djdreddy vol 1 - zawsze odplywam
techno party nr 14 - shiva space technology tak jak wyzej

po "czyms":
marichuana+ dj mist - kill you = totalna wykladka z tylu samochodu i muzyczny orgazm po orgazmie. czulem kazdy dzwiek. :wink:
dj sunset - power impulse - zawsze to samo przyjemne uczucie spelnienia i radosci plus totalny odlot pewnego wieczoru.

bylo jeszcze cos ale nie pamietam cvzego sluchalem:
siedzialem u kumpla przed lustrem i to co sie wydarzylo to jest... patrzylem na siebie i po chwili wszystko do okola zaczelo migac jak w stroboskopie po chwili widzialem TYLKO siebie a potem wylacznie swoja twarz ktopra na ktorej zaczely pojawiac wzory. wszystko dookola bylo jakby "fraktalne" totalnie sie skosmosilem. (jakis mocny ten sqn byl)
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości