Stare Dzieje aka Kto / Gdzie / Kiedy / Jaki rodzaj muzy gral

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
emerfau
Elite User
Posty: 687
Rejestracja: 24 lis 2004, 11:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Stare Dzieje aka Kto / Gdzie / Kiedy / Jaki rodzaj muzy gral

Post autor: emerfau » 22 gru 2007, 19:56

Tak mi przyszlo do glowy dzisiaj (to pewnie przez tego nowego Radioheada tak mi sie sentymentalnie robi) ze fajnie byloby sie podzielic przeszloscia muzyczna na forum. Moze nie sa to az tak stare dzieje, bo moj sklad rozpadl sie raptem 2 lata temu, jednakze mi sie lezka w oku kreci jak sobie wspomne te czasy. Duzo sie od tamtej poryt zdarzylo, i kazdy jakos poszedl w swoja strone ale nadal jestesmy w scislym kontakcie..

no nic.
zaczne ja:

Sklad: THE BITE
Styl: rock / blues
Inspiracje: The Stone Roses, Oasis, Muse, troche funk i duzo bluesa

Ludzie:
Neil Peters (UK): gitara i wokal
Harry Szovik (Madagascar / Wegry): gitara i wokal
Sandor "Ecset" Kiss (Wegry): perkusja
no i ja (Polska): gitara i bass

Download:
:arrow: Visionary: http://www.zajlik.hu/main/mp3zona.php?d ... 0ea82e66ba
:arrow: Let Her Go: http://www.zajlik.hu/main/mp3zona.php?d ... 76004cc9dd
:arrow: Easily: http://www.zajlik.hu/main/mp3zona.php?d ... 0e4a6c503d
:arrow: Save Us: http://www.zajlik.hu/main/mp3zona.php?d ... 0e89382f17

ciekawe kto jeszcze sie udzielal muzycznie w przeszlosci.

wielki COME OUT! :D

Awatar użytkownika
Psy Si Tec
Elite User
Posty: 324
Rejestracja: 11 wrz 2007, 20:50
Lokalizacja: gronicki - moje kochane! -żywiec
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

hm

Post autor: Psy Si Tec » 22 gru 2007, 20:36

ja organizowalem pare cyklow imprez u mnie w miescie z serii ``i love psytrance`` ale frekfencja byla tak duza ze postanowilem uswiadomic ludzi od podstaw co i jak:

w porozumieniu z kapelami metalowymi i rockowymi mialem lokal i brakowalo tylko ludzi do zabawy iiiii:

byl cykl advenced electronics -tec/deep house - dawno temu

potem cykl lessons -minimal/deep/tribal techno -niedawno temu

zaglebienie sie w deep/tec/electro/minimal otworzyla kolejne zworki w glowie ale frekfencja byla tak duza ze dalem sobie spokoj na jakis czas z muzyka

...........miejsc do organizacji opena jest troche....kto wie.......
....jak ktos powiedzial kiedys:ONE MAN CAN CHANGE EVERYTHING

Awatar użytkownika
appendix
Elite User
Posty: 592
Rejestracja: 05 lut 2006, 13:16
Lokalizacja: brzuch
Kontaktowanie:

Post autor: appendix » 22 gru 2007, 20:48

całkiem przyjemna muza mrv i fajny wokal :)

Awatar użytkownika
emerfau
Elite User
Posty: 687
Rejestracja: 24 lis 2004, 11:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: emerfau » 22 gru 2007, 21:35

dzieki stary! :oops:

Awatar użytkownika
appendix
Elite User
Posty: 592
Rejestracja: 05 lut 2006, 13:16
Lokalizacja: brzuch
Kontaktowanie:

Post autor: appendix » 22 gru 2007, 23:42

spoko :) gdyby jeszcze dorzucić kilka kawałków to myśle że spokojnie moglibyście wydać jakiegoś longpleja...a może wydaliście? szukałem was na discogs ale nic nie było...;- ) w sumie szkoda że zespół już nie istnieje

a co do tematu to też się udzielałem muzycznie jako nadzieja psytransu nie tylko polskiego ale także i światowego :arrow: http://www.psytrance.daap.net/forum2/vi ... php?t=1343

entschuldigung :D

Awatar użytkownika
emerfau
Elite User
Posty: 687
Rejestracja: 24 lis 2004, 11:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: emerfau » 29 gru 2007, 18:17

hehe... niestety nic nie wydalismy. Zespol mial zywot krotki ale burzliwy :)
Te kawalki pochodza z naszej pierwszej EP'ki. Na druga nagralismy wiecej utworow ale, jakims cudem jakosc nagrania pozostawila wiele do zyczenia (abstrahujac od faktu ze pierwsza epke nagralismy praktycznie w domu, i sami ja zmiksowali, a druga byla nagrana w studio).

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Jatab » 13 sty 2008, 16:24

nazwa:PLUTON
styl: amatorski punk (z cyklu 3 akordy darcie mordy :wink: )
skład: żUMEK/GLUT-vocal
CYRYL/MAZAK-git.
KICAJ-bas
PITA-perk.
Zespół miał również krótki i burzliwy los: mieliśmy kilka swoich kawałków, zagraliśmy parę koncertów w okolicznych miasteczkach-Malbork, Nowy Staw, Sztum, Nowy Dwór Gd., Prabuty-nic wielkiego. Nie chodziło o wyjątkowy przekaz, a przede wszystkim, by coś robić i wyrażać siebie(``gówniarski`` bunt). Zespół rozpadł się po ukończeniu szkoły średniej-każdy poszedł inną drogą-brak czasu na próby i granie (studia, praca, armia itd.)

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 13 sty 2008, 23:52

3 akordy darcie mordy to najlepszy gatunek !

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Jatab » 14 sty 2008, 15:37

owszem-było ostro (na 1-szym koncercie z okazji W.O.Ś.P. kazali nam zejść po 2 kawałku-zbyt wulgarne teksty, zeszliśmy po 4 :wink: )

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 14 sty 2008, 17:07

to jest granie ! a nie jakieś tam smuty dla niespełnionych artystow w rozciągnietych koszulach o fryzurach pazia...

Awatar użytkownika
Palmer Eldritch
Bombay TV Crew
Posty: 174
Rejestracja: 15 wrz 2007, 20:50
Lokalizacja: zza kredensu
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Palmer Eldritch » 17 sty 2008, 12:26

jatab pisze:owszem-było ostro (na 1-szym koncercie z okazji W.O.Ś.P. kazali nam zejść po 2 kawałku-zbyt wulgarne teksty, zeszliśmy po 4 :wink: )
Mam nadzieję, że narobiliście niewąskiej boruty po tym jak zeszliście ze sceny? Jak przystało na prawdziwych punków... :)
""Moja dupa jest ciasna jak po praniu, a Twoja matka to chuj!""
( Kapitan Bomba )

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Jatab » 17 sty 2008, 14:47

[quote="Palmer Eldritch
Mam nadzieję, że narobiliście niewąskiej boruty po tym jak zeszliście ze sceny? Jak przystało na prawdziwych punków... :)[/quote]
hehe-było zamieszanie i przepychanki z miejscowymi hooligans, którym nie spodobały się nasze teksty(anti nazi) :twisted:

Awatar użytkownika
asphodel
MoonUnity
Posty: 460
Rejestracja: 28 sty 2004, 22:27
Lokalizacja: elblag
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: asphodel » 21 sty 2008, 19:03

najstarszy (zapewne) dziad na forum bedzie mowil, wiec szykujcie sie na dluzsze medzenie:

1985 - 1989 imprezy dyskotekowe w szkole podstawowej i sredniej. italo disko, euro disko i najbardziej chamskie taneczne hity .... slodko bylo ;)

1989 - 1992 imprezy z muzyka rockowa

1992 - 1997 imprezy z muzyka techno, psytrans (w tym poniekad spirit zone w elbalgu)


legenda obrosly (glownie dla czlonkow tego skladu) wstrzasajace nagrania grupy THE CHłOPAKI ( ja na basie i czasami perkusji oraz dwaj koledzy z ogolniaka jeden na gitarze drugi na wokalu - czytal prognoze pogody z gazet albo inne wiadomosci ). niestety nic sie nie zachowalo... byla to odmiana poezji spiewanej inaczej, czyli nasz bunt przeciwko tego typu muzyce.

potem byl projekt rodzinny, ja i kuzyn, grupa bez nazwy inspirowana Sisters of Mercy (chyba dlatego ze mielismy prymitywny automat perkusyjny podobnie jak oni ;). ja na basie, on na gitarze. byl to generalnie zrytmizowany, melodyjny halas :)

byl tez moj solowy projekt basowy w akademiku na studiach. projekt polegal na tym, ze gralem wspolmieszkancom pokoju 234 (bodajze) w akademiku nr 2 codziennie do snu ;)

dodam ze tak naprawde nie potrafie za bardzo na basie grac ;)

w akademiku robilem tez imprezy, spotkania bardziej, z muzyka powazna. glownie wspolczesna :)



:)
czym jest, co nie jest?

dzwieki aszpena:

www.soundcloud.com/aszpen
http://www.chomikuj.pl/asphodel

Awatar użytkownika
4m
Elite User
Posty: 444
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:52
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: 4m » 22 sty 2008, 07:57

asphodel pisze: 1989 - 1992 imprezy z muzyka rockowa
- Jakie sa najtrudniejsze cztery lata w zyciu basisty?
- Ósma klasa podstawówki!
asphodel pisze:dodam ze tak naprawde nie potrafie za bardzo na basie grac ;)
Na urodziny ojciec kupił synowi gitarę basową i zapisał go na lekcje basu. Gdy syn wraca ze swej pierwszej lekcji, ojciec pyta:
- Czego się dziś nauczyłeś?
- Poznałem piec pierwszych dźwięków na strunie E.
Dzień później, syn wraca z kolejnej lekcji a ojciec znów pyta o postępy:
- Tym razem poznałem piec pierwszych dźwięków na strunie A.
Trzeciego dnia syn wraca do domu późno, czuć od niego papierosami i piwem. Ojciec pyta:
- Co było na dzisiejszej lekcji??
- Przepraszam, tato. Nie mogłem dziś pójść na lekcje. Grałem koncert!
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 25 sty 2008, 11:37

Ja stary nie jestem, ale moje pierwsze sensowne zetkniecie sie z produkcja byly jak mialem 12lat.
Wiec po kolei (daty sa umowne bo mam przeryta pamiec):
Podstawowka (od 2 klasy do chyba 6): nagrywki przy uzyciu syntezatora mc-7 (komunijny prezent wart teraz chyba 20zl) potem yamaha psr-ilestam. to wszystko razem z moim ziomem (na tym forum jako NesH;P)

1997: najpierw zaczynalem od pro-trackera i komputera amiga (bylem niezly, potrafilem w jednym kawalku zmiescic 4x4, breakbeat a na koncu hc :D )

2000: dostalem PC i szybko wychaczylem FruityLoops w ktoryms numerze techno party. wtedy sprobowalem robic psychedelic ale jakos mi nie szlo :) . zczalem wtedy uczyc sie wszystkiego co z produkcja zwiazane (synteza dzwieku i takie tam). Kolejny okres bez sukcesow.

2002: stworzylem transowy remix kawalka roxette - listen to your heart, i jakos tak wyszlo ze zostalem skontaktowany z popularnym wtedy (w kuj-pom) DJem Vario. gral moje numery i jakos szybko zyskalem ogromne grono "przyjaciol" na osiedlu i w okolicach.

Kolejne lata przyniosly mi mozliwosc pracy nad sciezka dzwiekowa do filmu z duzej imprezy "Terminal Summer Beat" i jeszcze paru rzeczy na ktorych udalo mi sie nawet zarobic. Wraz z Dj Vario jako Unknown Force wykrecilismy pare "hiciorow dyskotekowych" (trance i house :shock: ). Tzn. ja robilem, a on mowil czy moze byc, czy nie, czy cos zmienic [oczywiscie wszystko i tak bylo mu przypisywane (nie to ze on sobie przypisywal, tylko ludzie tak sobie przypisywali), o mnie jakos nikt nie chcial pamietac]
Zdarzylo mi sie zagrac na kilku wioskach.
Z czasem Vario zakonczyl kariere z powodow osobistych i zostalem sam na tej komeryjnej dyskotekowo-bamberskiej scenie.

2007 (dokladnie lato): postanowilem olac to wszystko i ponownie sprobowac sil w psychedelic trance. walilo mnie czy ktos bedzie tego sluchal czy nie, chcialem robic po prostu to co kocham. okazalo sie ze praktyka sie oplacila i ze potrafie wykrecac psychodeliczne potwory :) .

Obecnie zamierzam kontynuowac prace przy tej muzie (w koncu slucham jej nie przerwanie od 10 lat, wiec chyba jest to muzyka najblizsza memu zgnilemu sercu :wink: )

Linki:
Pixel (komercyjny trance):
http://blue.jamendo.com/pl/album/7131/

Freaky Frequencies (obecne wypociny):
http://www.myspace.com/freakyfrequencies

Ogolnie zmontowalem gruuuubo ponad 100 kawalkow (trance, house i wiele innych nieokreslonych dziwadel :wink: ), ale czesci z nich bym sie wstydzil zamiescic, a inne mam gdzies na plytach i nie wrzucalem bo nie bylo takowej potrzeby

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 25 sty 2008, 13:05

Ja w podstawówce grałem "Lulajże Jezuniu" na flecie na muzyce. Ponadto potrafię wystukać "Kurki 3" na tonach komórki.
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
double miu
Elite User
Posty: 940
Rejestracja: 02 kwie 2004, 12:25
Lokalizacja: Twierdza glogau
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: double miu » 25 sty 2008, 13:52

ja z kolei po odsluchaniu mega hitu GORZKIE ZALE duetu CRUCIFICATION OF MANKIND lubie se przyrznac na moim midi kibordzie nute BLOOOOOOOOOOOOOOGOSLAWONYYYYYYYYYYYYYYY KTO SIE BOI PAAAAAAAAAAAAANa kto byl kiedys na oazie wie o jaki klasyk chodzi
::SUMMER SOUND OF POLAND coalition::8 ZL DROZEJ USER::

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Post autor: damon » 06 mar 2008, 18:18

1990-1996

- cale mnustfo kapel thrash metalowych

1999 - ????

Uplifting/acid/hard trance->acid techno-> nu/hard nrg->progressive/tribal trance/house->progressive/nu skool breaks->asian massive/bhangra->goa/neo goa/power trance

+ rownolegle ambient/psychill/psybreaks/ethno/downtempo/dub/dub step/glitch/psydm

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Post autor: Gamma » 06 mar 2008, 18:35

damon pisze:1990-1996

- cale mnustfo kapel thrash metalowych

1999 - ????

Uplifting/acid/hard trance->acid techno-> nu/hard nrg->progressive/tribal trance/house->progressive/nu skool breaks->asian massive/bhangra->goa/neo goa/power trance

+ rownolegle ambient/psychill/psybreaks/ethno/downtempo/dub/dub step/glitch/psydm
I Ty to wszystko grales/grasz? No niezle. :P

Popatrz jeszcze raz dobrze na tytul tematu. :wink:
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Post autor: damon » 06 mar 2008, 20:36

Gamma pisze:
I Ty to wszystko grales/grasz? No niezle. :P
Yhy :oops:
Gamma pisze:

Popatrz jeszcze raz dobrze na tytul tematu. :wink:

Jeszcze czytac w jezyku polskim potrafie :P

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości