Stare Dzieje aka Kto / Gdzie / Kiedy / Jaki rodzaj muzy gral

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Post autor: Gamma » 06 mar 2008, 21:03

przepraszam w takim razie. myslalem, ze wymieniasz preferencje muzyczne. ;-)
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Psysutra » 26 mar 2008, 23:26

1998-2003: pierwszy klawisz Yamaha PSR (widzę, że nie tylko ja na nich śmigałem :P) i nauka na prywatnym kursie (który de fakto niewiele mi pozostawił- nie grywam już żadnych dziadowskich polek czy walcy :]), po czym robiłem pierwsze kompozycje z elementami ambientu i covery różnego badziewia
2003-2006: burzliwy okres mieszania się nagrywek rapowych i szaleństw na software do miksowania technicznych ścieżek (w pewnym momencie z deckami i winylami); tworzyło się wtedy dosłownie wszystko- od rapu przez elektronikę do drumm n bass
2006- połowa 2007: jeszcze burzliwszy okres, gdy poznałem Psychedelic Trance dzięki kumplowi, z którym zresztą zaczęliśmy chadzać na śląskie imprezy Psylesii, bajzel się powiększał poprzez naleciałość Minimalu, Nu Skuli i Rapu
połowa 2007- teraz: Rap porzucony w niepamięć, czasami wracam do Minimali po to, by się przy nich wyszaleć na imprezce, generalnie od roku Tworzę Psy Trance na FLS i innych różnych programach (Audacity- funkcja importu "czystych danych"- btw powgrywajcie logi z Windowsa- fajne dźwięki wykręca :P), a także bawię się sprzężeniem zwrotnym

krótka historia mojej przygody z muzyką

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości