Płyty 2008

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Post autor: Gamma » 18 mar 2008, 11:17

Autechre ladny wystep w Kato podobno dali kilka dni temu... mi niestety funduszy zabraklo.
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
4m
Elite User
Posty: 444
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:52
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: 4m » 18 mar 2008, 11:27

Krizz pisze:
4m pisze:Autechre - Quaristice
Mi niestety nie podeszła. Moze za jakis czas trzeba będzie dac jej szansę.
No właśnie, teoretycznie to dobra rzecz, ale jakoś nie chce zagrać.

Have A Nice Life - Deathconsciousness , jak na razie baaardzo mocna pozycja wśród 5 najlepszych płyt 2008 :) Piękna muzyka i przy tym piękna rzecz => "Wydawnictwo dopracowane jest co do najdrobniejszego szczegółu. Cieniutkie, zgrabne pudełko zdobi fragment obrazu Śmierć Marata, autorstwa Jacques-Louisa Davida. Oba krążki wyglądają jakby były pomalowane sprayem, jeden błyszczy na złoto, drugi na srebrno. Oba metaliczne kolory przebijają się przez warstwę ziarnistej czerni. Niby taki szczegół, a jak znakomicie oddaje charakter muzyki Have a Nice Life. Do eleganckiego opakowania dołączona jest również gruba, około siedemdziesięciostronicowa książka". Must-have :)
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 18 mar 2008, 12:52

4m pisze:
Krizz pisze:
4m pisze:Autechre - Quaristice
Mi niestety nie podeszła. Moze za jakis czas trzeba będzie dac jej szansę.
No właśnie, teoretycznie to dobra rzecz, ale jakoś nie chce zagrać.
W moim przypadku chodzi o to, że oczekiwałem muzyki będącej kontynuacją "Untilted" - futurystycznych, połamanych dźwieków grających z matematyczna precyzją, a otrzymałem cos jakby ambientowego/dronowego... byc może trzeba sie bardziej otworzyc na ten album, ale jak na razie nie moge spojrzeć na ten album inaczej niz przez pryzmat pewnych konkretnych oczekiwań.

Awatar użytkownika
4m
Elite User
Posty: 444
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:52
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: 4m » 24 mar 2008, 13:10

Disfear - Live The Storm, cytując twoją_starą_trotzky'ego:

"świat się kończy. bogi szwedzkiego crustu wyjebali album, który swąją potęgą, mocą i siłą absolutnie deklasuje cały nowy metal. inna sprawa, że w składzie znajome nazwiska, za mikrofonem wije się Lindberg, a struny szarpie Cederlund. pieerwszy wyje, jakby świat się jutro kończył, drugi odpierdala cudowne bluesowe sola. 10 numerów, 35 minut. pierdolona bomba atomowa. hit na hicie. każdy z numerów to czysta moc. wszystko gdzieś na skraju Discharge, Motorhead, Entombed i Bad Religion, tyle, że 2 razy ostrzej. w zasadzie, po lekturze tej płyty, wszystkie biedne metalowe misie powinny zapłakać niczym hc emo boje. z koleji hc emo boje, którzy, z nieznanych mi przyczyn, określają swoją muzykę mianem hard core, powinni się pociąć niczym wszystkie biedne emo metal pizdy. czysty wykurw".

No i mniej wiecej się zgadzam z tą opinią :D Mój top 5 beściaków 2008. Jurgen, sprawdź to, jeżeli tego dotychczas nie zrobiłeś :)
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 24 mar 2008, 14:43

znam Disfear...tego wydawnictwa jeszcze nie slyszalem

Awatar użytkownika
4m
Elite User
Posty: 444
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:52
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: 4m » 05 kwie 2008, 15:15

Coil - The New Backwards

Już na LP, wkrótce na CD. Pierwszy kwartał roku za nami, a tu kolejny baaardzo dobry album. Takie rzeczy to ja lubię :D http://brainwashed.com/index.php?option ... &Itemid=64
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Post autor: damon » 07 kwie 2008, 20:19

meryphillia pisze:Pisaliście te bluźnierstwa Jurgenie, bo jak zawsze chcieliście być "na opak", czy rzeczywiście macie Towarzyszu, tak ograniczone umiejętności rozpoznawania dzieł Boskich? :P
Kto bluźni, że Salamat był kiepski, ten ignorant i na muzyce sie nie zna i tyle. :twisted:
Kipeski nie jest ale do boskosci rowniez mu daleko imho.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości