polacy w Anglii-na wesolo:)

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 19 lut 2008, 14:45

ja bym chcial wyjechac za granice chociazby po to by widziec slonce czesciej niz tylko 2 miesiace w roku (to i tak musi sie dobry rok trafic).
czasami czuje sie jakbym mieszkal w kraju do ktorego nawet slonce nie dociera.
Uciec gdzies tam gdzie lato jest caly rok... z laptopem i sluchawkami... no i towarzyszka zycia zdala od tego smietnika zwanego Polska 8)

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;]

Post autor: spinny » 19 lut 2008, 14:52

a co stoi na przeszkodzie? :) jedż:)
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 19 lut 2008, 14:52

to czemu nie jedziesz?

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;]

Post autor: spinny » 19 lut 2008, 15:01

zaraz bedzie, bo to, bo tamto, bo sramto...... nie kumam takich ludzi - ja mam powod by nie wyjezdzac, kupilam tu mieszkanie, mam prace, mam narzeczonego, i nie mam zamiaru wyjezdzac;):D:D:D:D
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 19 lut 2008, 15:22

Ja tez mam tu prace i mase znajomych. Do tego nie stac mnie na taki wyjazd - to mnie trzyma tutaj.
Zalatwicie mi pewna prace jak wyjade?? He??
Fajnie by bylo - powiedziec sobie "jade" i pojechac.
łatwo powiedziec "jedź".

Nie mowie juz o tym ze to marzenie nie do spelnienia: pojechac w takie miejsce, nie pracowac tylko robic ukochana muze, najlepiej jeszcze grac w pobliskim klubie 8) eehhhh chcialbym.
Chociaz widze ze dla niektorych tutaj to wcale nie jest problem. Fajnie macie, tez chcialbym miec takie mozliwosci jak Wy...
Ostatnio zmieniony 19 lut 2008, 15:29 przez Pixel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Psy Si Tec
Elite User
Posty: 324
Rejestracja: 11 wrz 2007, 20:50
Lokalizacja: gronicki - moje kochane! -żywiec
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

re

Post autor: Psy Si Tec » 19 lut 2008, 16:00

mowice jakby za granica bylo niewiadomo co - :?
....jak ktos powiedzial kiedys:ONE MAN CAN CHANGE EVERYTHING

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 19 lut 2008, 16:25

no ba ! w Ameryce podobno nie trzeba pracować i wszystko w sklepach jest za darmo

Awatar użytkownika
Psy Si Tec
Elite User
Posty: 324
Rejestracja: 11 wrz 2007, 20:50
Lokalizacja: gronicki - moje kochane! -żywiec
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

re

Post autor: Psy Si Tec » 19 lut 2008, 16:45

Wujek Jurgen pisze:no ba ! w Ameryce podobno nie trzeba pracować i wszystko w sklepach jest za darmo
wow to ja jade! wezme sobie z 2 vdj 1000 i djm700te ,do tego plazme 52 cale i chrislera voyagera nowego,i 1 kontener ciuchow

tylko poplyne na tratwie bo slyszalem ze za statek i samolot trzeba placic - choc nie jestem pewien..... :wink: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
....jak ktos powiedzial kiedys:ONE MAN CAN CHANGE EVERYTHING

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 19 lut 2008, 16:46

ja sie wybieram po winyle...

po 150 winyli !

Awatar użytkownika
Psy Si Tec
Elite User
Posty: 324
Rejestracja: 11 wrz 2007, 20:50
Lokalizacja: gronicki - moje kochane! -żywiec
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

hello!!!!

Post autor: Psy Si Tec » 19 lut 2008, 16:51

zniszczyles!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahahahahahah znow w super humorze
....jak ktos powiedzial kiedys:ONE MAN CAN CHANGE EVERYTHING

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 19 lut 2008, 17:39

hahahahhaaaaha :lol: :lol: :lol:

po co sie meczyc z tratwą. ja przeplyne! :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: re

Post autor: marion » 19 lut 2008, 18:47

Psy Si Tec pisze:mowice jakby za granica bylo niewiadomo co - :?
tobie chyba nie bylo az tak zle...
wiesz mnostwo ludzi pracuje na zmywaku, zbiera smieci i inne takie...
ty przynajmniej pracowales jako manager - logistyk, wiec nie narzekaj :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: ;]

Post autor: Masakrator » 20 lut 2008, 07:30

spinny pisze:zaraz bedzie, bo to, bo tamto, bo sramto...... nie kumam takich ludzi - ja mam powod by nie wyjezdzac, kupilam tu mieszkanie, mam prace, mam narzeczonego, i nie mam zamiaru wyjezdzac;):D:D:D:D
Ja tez :-)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Re: ;]

Post autor: Gamma » 20 lut 2008, 10:01

Masakrator pisze: Ja tez :-)
Tez masz narzeczonego Masakrator? To milo, tylko pogratulowac. :wink:
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: re

Post autor: Pixel » 20 lut 2008, 10:09

marion pisze:
Psy Si Tec pisze:mowice jakby za granica bylo niewiadomo co - :?
tobie chyba nie bylo az tak zle...
wiesz mnostwo ludzi pracuje na zmywaku, zbiera smieci i inne takie...
ty przynajmniej pracowales jako manager - logistyk, wiec nie narzekaj :wink:
wlasnie. zeby wyjechac i zap**lac to nie jest mega problem.
tylko ze jak ktos nie po to chce jechac to juz nie jest raczej tak lekko (szczegolnie jak sie nie ma konkretnego wyksztalcenia;))

Awatar użytkownika
4m
Elite User
Posty: 444
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:52
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: re

Post autor: 4m » 20 lut 2008, 10:26

Pixel pisze:
marion pisze: mnostwo ludzi pracuje na zmywaku, zbiera smieci i inne takie... ty przynajmniej pracowales jako manager - logistyk, wiec nie narzekaj :wink:
wlasnie. zeby wyjechac i zap**lac to nie jest mega problem.
tylko ze jak ktos nie po to chce jechac to juz nie jest raczej tak lekko (szczegolnie jak sie nie ma konkretnego wyksztalcenia;))
Hihi, mnie się przypomniało, gdy świeżo po magisterce poszedłem do UPracy i zaproponowano mi zbieranie śmieci w charakterze kierownika Patrolu Ekologicznego czy jakoś tak się to zwało. Miałem dostać służbowy patyk z szpikulcem (żebym się po te śmieci schylać nie musiał) i płaszcz foliowy, bo praca pod gołym niebem i deszcze, śniegi. Po jakimś tam czasie był przewidywany jeszcze chyba służbowy rower, bo i sporo terenu było do obskoczenia. Jako kierownik miałem mieć nadzór nad kilkoma studentami, ale w tym sensie, żeby wszyscy - łącznie ze mną - dzienną normę zebranych śmieci wyrobili... W Polsce też można robić po studiach dokładnie to samo co w Anglii, więc jaki sens tam jechać, jeżeli doświadczenia te same? :)
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 20 lut 2008, 10:34

UPracy rządzi :lol:
Przysylali mi podobne propozycje, a skonczylo sie na tym ze sam (tzn po znajomosci :wink: ) znalazlem calkiem przyjemna prace :D
No i w miedzyczasie 2 razy mnie wywalili za niestawianie sie (ale fajnie dowiedziec sie z listu ze juz sie nie jest bezrobotnym :lol: )
Śmiech na sali ten UP

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;]

Post autor: spinny » 20 lut 2008, 12:27

Ja pierdole, niektórzy z was gadaja takie pierdoły, że się zygać chce:
Chcę jechać ale nie pracować i żeby mi kasza i kasa manna spadała z pierdolonego nieba prosto do kieszeni - pierdzielone nieroby! Ja zachrzaniam w Polsce po 12 godzin w robocie - praca umysłowa Spec. ds. marketingu w renomowanej firmie i kurwa nie narzekam, chce to sobie cos kupie, nie chce to nie kupie - a skonczylam co? Filozofie!!!!!
Pracuje od 18 roku zycia - dziennie studiowałam i pracowałam takim cudem mam 7 lat doświadczenia w pracy na pełny etatt - trzeba kurwa mysleć o swojej przyszłości a nie latać na biby i cpac do nieskończoności!
(choć nie mówie, ze sie nie wyszalalam) ale jak slysze/widze takie koemnty w stylu - nie bede zmywal garow, mam marzenie, by robic muze grac w klubie i miec kase - to w czym problem - chcec to moc!!!!!
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 20 lut 2008, 12:55

spinny nie spinaj się...w większości to nastolatkowie zbuntowani jeszcze...teraz jest zabawa klabing ćpanie itp. później zacznie się prawdziwy lajf dopiero...łatwo jest się buntować i pisać dyrdymały gdy się siedzi na garnuszku u mamusi...

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 20 lut 2008, 13:13

spinny pisze:Ja pierdole,niektórzy z was gadaja takie pierdoły, że się zygać chce...z pierdolonego nieba... i kurwa nie narzekam...trzeba kurwa mysleć
widze ze musze przypomniec tutaj odprezajace cwiczenie relaksacyjne polaczone z rozciaganiem i rozluznianiem miesni (z ang stretching), ktore powinienem chyba opatentowac, a mianowicie:

LUZOWANIE CYCKÓW zwane takze 'Cwiczeniem mariona'

cale cwiczenie nie trwa dluzej niz 5 min a daje niesamowite rezultaty, przede wszystkim poczujesz sie lepiej, zauwazysz, ze jednak dzien (ktory wydawal ci sie szary do tej pory) jest piekny i kolorowy, ze ludzie dookola sa bardziej usmiechnieci - co oczywiscie wplynie na postepy w twojej pracy i stosunki miedzyludzkie.
1. przede wszystkim powinnismy znalezc sobie odizolowane miejsce, gdzie nikt i nic nie bedzie nam przeszkadzac (jesli jestes w pracy, moze to byc jakies puste biuro, kuchnia a nawet toaleta).
2. siadamy wygodnie, wyciagamy nogi, staramy sie by oddech byl bardziej regularny i spokojny..., delikatnie wdech.... i wydech.... i wdech.... i wydech....
3. nastepnie staramy sie kurczowo zacisnac duze palce u nog (to bardzo wazne)
4. teraz najwazniejsze: uwalniamy zestresowane cycki i pozwalamy im sie wyluzowac. dajmy im troche pohasać. (ale nie dluzej niz 3 min, przedawkowanie luzowania cyckow moze miec fatalne skutki-za co autor cwiczenia (czyli ja) nie ponosi odpowiedzialnosci)

teraz zrelaksowani mozemy wrocic do pracy..., usmiechnieci zadowoleni i... wyluzowani...
aaa bylbym zapomnial, gdybyscie zauwazyli klopoty z poprawnym chodzeniem - palce u nog mozna przestac zaciskac, na pewno ulatwi to sprawe!
Obrazek

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości