polacy w Anglii-na wesolo:)

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Norbi
Respected User
Posty: 116
Rejestracja: 11 sty 2007, 15:35
Lokalizacja: Okolice Rybnika :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Norbi » 29 sty 2008, 17:24

nie wiem jakie masz zapatrywanai ale robtoa na kasie w biedronce nie jest chyba jedyna mozliwa jaką można podjąć w naszym kraju nad wisłą, z drugiej strony rynek pracy w anglii jest juz prawie nasycony co powoduje spadek płac, a w dodatku funciak jest ponizej 5 pln wiec na razie chyba nie warto emigrowac, tym bardziej że coraz wiecej pracy masz w perspektywie u nas i to za calkiem przyzwoity pieniadz

no i mimo tego ze w UK, irlandii czy norwegii zarabiasz tyle zeby godnie zyć to zawsze bedziesz obywatelem 2 kategorii, a czasem z braku laku skaza Cie na podwojne dozywocie
DOKłADNIE wiesz ja poprostu ucze sie z 2 powodów by nie pracowac ciężko oraz zarobić troszke bo jak słucham widze texty pokroju ja skoncze na podstawówce i bede HERO xD [ co zarabia 800 zł ]

Osthato Chetowa
Medulla Oblongata
Posty: 340
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:37
Lokalizacja: Wejherowo/Kaszuby
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Osthato Chetowa » 29 sty 2008, 18:39

to ucz sie ucz ,nauka to potegi klucz kto duzo umie nie zginie w tlumie...znos bole i troski jak Jan Kochanowski:)):)...

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 29 sty 2008, 18:43

Norbi pisze:DOKłADNIE wiesz ja poprostu ucze sie z 2 powodów by nie pracowac ciężko oraz zarobić troszke
z ciekawosci zapytam co i gdzie studiujesz?
Obrazek

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 29 sty 2008, 19:51

1.2k na witkę?? Hmm u mnie w Bydzi bym musial sobie odpuscic wszelkie imprezy i zrezygnowac z wypasionego jedzonka zeby utrzymac kawalerke :lol:
Zarabiam troche mniej, mieszkam z rodzina (dom jednorodzinny, wiec tragedii nie ma), ale czesto (w sumie caly czas;)) mam mozliwosc korzystac z wolnego mieszkania siostry i wiem ze za 1200 bym nie przezyl zbyt dlugo;/

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 29 sty 2008, 19:54

Norbi pisze:DOKłADNIE wiesz ja poprostu ucze sie z 2 powodów by nie pracowac ciężko oraz zarobić troszke bo jak słucham widze texty pokroju ja skoncze na podstawówce i bede HERO xD [ co zarabia 800 zł ]


A myslisz ze konczac cos wiecej niz podstawowke to bedziesz na bank zarabial miliony??
To sie nie zdziw jak bedziesz zasuwal z herosami po podstawowce za 800zeta 8)

Awatar użytkownika
emerfau
Elite User
Posty: 687
Rejestracja: 24 lis 2004, 11:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: emerfau » 30 sty 2008, 00:07

panowie, zyc to trza umic :D

najprostszy sposob to hmm... miec kobite! (albo faceta - wersja dla kobiet ...i innych :roll:).
jesli oboje pracujecie to i po podstawowce da sie przezyc :wink:

ja tu - jakos polak w argentynie (sorry za odbieganie od tematu, nie?) - zarabiam jakies 400 dolarow na reke. na samo mieszkanie idzie z marszu 250, i to jeszcze jest okazja!

...takze bez kobity ani rusz.

...zwlaszcza ze zarabia dwa razy wiecej niz ja... ech panie... co za czasy... :roll:


:lol:

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 30 sty 2008, 16:28

Osthato Chetowa pisze:to ucz sie ucz ,nauka to potegi klucz kto duzo umie nie zginie w tlumie...znos bole i troski jak Jan Kochanowski:)):)...
Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz... jak już się wyuczysz zostaniesz klucznikiem!


... z Kluczborka
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Shimbulaya
User
Posty: 72
Rejestracja: 10 lut 2007, 08:08
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Shimbulaya » 06 lut 2008, 18:40

moj znajomy w birmingham szarpal 1300 quintow za siedze i pilnowanie serwerow... teraz ich olal i sprzedaje i naprawia angolom komputery. musi na tym wychodzic bo nie narzeka. zatem - 3ba cos umiec zeby zarabiac - przy obieraniu ziemniakow zawsze dostaje sie tyle ile sie dostaje.
rzeklem
::: t r u s t i n t r a n c e :::

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;]

Post autor: spinny » 18 lut 2008, 13:06

400 dolarow na reke???????????? To chyba jakis zart:)))))) 850 zł miesiecznie??? :)
wow - mi by sie nie chcialo dupy ruszyc do roboty za taka kase;)
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Oliwia » 18 lut 2008, 15:49

Przecież nie zawsze za granicę wyjeżdża się dla kasy...Są na świecie kraje gdzie i za 100 dolców pewnie da się wyżyć i jak ktoś miałby życzenie w takim mieszkać to czemu miałby się nie ruszyć?
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;]

Post autor: spinny » 18 lut 2008, 15:52

nie wiem w jakim ty swiecie zyjesz Oliwia, ludzie wyjezdzaja za praca czyli za kasa;) A mnie perspektywa pracowania za 850 zl przeraza;)
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 18 lut 2008, 16:39

Oliwia pewnie jest hipisem i maluje obrazki plecie dredy albo brzdąka na jakiejs bałałajce nie bacząc co bedzie jutro...

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Oliwia » 18 lut 2008, 18:56

Pomyłka, drogi Jurgenie, nie lubię dredów, a o kasie myślę nawet sporo co by mi na wszelkie doczesne przyjemności wystarczyło.... A z hipiską byś mnie w życiu nie pomylił
:lol:

Ale wiem, że za granicę nie wyjeżdża się tylko dla kasy..Sama miałam w planach wyjazd do kraju, gdzie zarobki nie są znacząco lepsze od polskich, tylko po to, żeby tam pomieszkać, poznać inną kulturę, zdobyć nowe doświadczenia. Coś mi nie pozwoliło tych planów zrealizować. Może i Emerfau kokosów nie zbija ale napewno coś cenniejszego od kasy zdobywa, mając możliwość pomieszkać sobie w Agrentynie.. przynajmniej ja bym się cieszyła z takiej możliwości nawet jeśli nie wróciłabym obłowiona. Zresztą sama zarabiałam 400 euro mieszkając przez dwa lata w Niemczech i zabawiając dzieci i wróciłam goła ale wesoła..Mnóstwo festów dobrych i imprez zaliczyłam, wiele znajomości do dzis utrzymuję , porobiłam sobie kursy językowe wiec warto było dupę ruszyć.
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;]

Post autor: spinny » 19 lut 2008, 08:55

Hmm......... bez komentarza. Dla mnie jedyna opcja na wyjechanie ejst praca w swoim i tylko swoim zawodzie, kasa taka, by mozna bylo cos odlozyc i warunki do ksztalcenia.
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Oliwia » 19 lut 2008, 09:40

Ale co dokładnie bez komentarza? Napisałam coś absurdalnego?

Niech każdy żyje tak jak czuje...
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
4m
Elite User
Posty: 444
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:52
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: 4m » 19 lut 2008, 09:50

Oliwia pisze:Ale co dokładnie bez komentarza? Napisałam coś absurdalnego?

Niech każdy żyje tak jak czuje...
Jaaasne, pedofile, mordercy, złodzieje też :D Nie przeszkadza Ci osobiście, że wspierasz system kontroli i zniewolenia ludzi używając pieniędzy, myśląc i poświęcając własne, wolne życie dla ich gromadzenia?
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;]

Post autor: spinny » 19 lut 2008, 11:10

wow 4m to teraz pojechałeś - możesz to bardziej rozwinąc?

A co do mojego "bez komentarza" - ja wcale nie potępiam ludzi, którzy wyjeżdzają bo wyjezdzaja - bez komentarza pozostawiam samo takie podejscie;)
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
4m
Elite User
Posty: 444
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:52
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ;]

Post autor: 4m » 19 lut 2008, 11:23

spinny pisze:wow 4m to teraz pojechałeś - możesz to bardziej rozwinąc?
Wątek Zeitgeist:
Oliwia pisze:Jest w tym wszystkim pewne ogólne przesłanie, które do mnie akurat trafia, dotyczące [...] pieniędzy- SYSTEMU - w jakim przyszło mi żyć..
Oliwia pisze:No i co w tym złego? Do czego moze prowadzić propaganda, którą serwuje autor filmu? [...] A może zastanowią się [ludzie - przyp. 4m] nad kolejnym kredytem czy inną formą pełnego uzależnienia się od systemu ?
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ;]

Post autor: Oliwia » 19 lut 2008, 13:55

spinny pisze: A co do mojego "bez komentarza" - ja wcale nie potępiam ludzi, którzy wyjeżdzają bo wyjezdzaja - bez komentarza pozostawiam samo takie podejscie;)
No to ok ;)
A podejście takie po prostu występuje. Teraz też już rozwijam się zawodowo, ale był czas na mycie garów w Holandii i wakacje :) na zabawianie dzieci. Nie żałuje, mimo, że nic z tego materialnego nie wyniosłam, bo zdobyłam ciekawe doświadczenia.
4m pisze: Nie przeszkadza Ci osobiście, że wspierasz system kontroli i zniewolenia ludzi używając pieniędzy, myśląc i poświęcając własne, wolne życie dla ich gromadzenia?
Gdyby mi tak w życiu nic nie przeszkadzało to byłoby dopiero pięknie..A moje życie jest z całą pewnością w dysharmonii między tym co robię a tym co chciałabym robić...proporcje między czasem poświęcanym na gromadzenie dóbr materialnych a bardziej twórczym i rozwojowym spędzaniem czasu też są mocno naruszone. Ale ponieważ każdą negatywną energie można przekształcić w pozytywną staram się nakierować to wszystko na właściwie tory :)
W przypadku świata mechanizm ten działa podobnie.
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;]

Post autor: spinny » 19 lut 2008, 14:42

widze, Oliwio, ze masz takie same dysproporcje w zyciu jak ja :) Ale podejrzewam, ze obojetnie czy sa to polacy w anglii czy tez niemcy w urugwaju wszyscy maja podobne problemy tylko w roznych dziedzinach;)
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości