polacy w Anglii-na wesolo:)

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ;]

Post autor: Oliwia » 20 lut 2008, 13:41

spinny pisze:trzeba kurwa mysleć o swojej przyszłości a nie latać na biby i cpac do nieskończoności!
A ja tam myślę, że można jedno z drugim pogodzić :wink:

Marion dzięki za szczegółowy instruktarz, wprawdzie ćwiczenie to wykonuje od dawna, ale z pominięciem zaciskania palców. Teraz już rozumiem, dlaczego nie zawsze działało poprawnie :lol:
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;]

Post autor: spinny » 20 lut 2008, 14:00

marion thx:)

Oliwio- ja tez nie twierdze, ze nie mozna ale trzeba chciec - a nie mow, ze nie ruszaja cie komentarze, narzekalskich, ktorzy nic nie robia i chca miec kase:)
Tego sie nawet juz czytac nie chce. :-)
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Post autor: Gamma » 20 lut 2008, 14:00

A ja nie kumam tego dazenia do sukcesu, kasy propagowanego przez niektorych... Nie jestem gowniarzem - musze sie zmagac z szara codziennoscia, ale naprawde uwazam, ze zycie jest przede wszystkim zeby zyc i zeby to robic wedlug swojego wlasnego wewnetrznego glosu.

Spinny w kazdym poscie, ktorym piszesz przechwalasz sie... co masz, co skonczylas, gdzie pracujesz, ile masz kasy, ze masz mieszkanie... zenada. :roll:
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
4m
Elite User
Posty: 444
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:52
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ;]

Post autor: 4m » 20 lut 2008, 14:02

żadnego odprężania i luzowania :!: Prawdę pisze - takie postawy nie mogą być traktowane z pobłażaniem, bo brzmi to nawet jak przyzwolenie. Jak na filozofa mądrze spinny piszesz i tak trzymać \m/
Gamma pisze:Spinny w kazdym poscie, ktorym piszesz przechwalasz sie... co masz, co skonczylas, gdzie pracujesz, ile masz kasy, ze masz mieszkanie... zenada. :roll:
No co Ty? Zrobi coś jeszcze z tym narzeczonym i blisko mojego wyobrażenia ideału będzie ;)
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 20 lut 2008, 14:23

wszędzie może być fajnie jeśli jest kasa :D
Nie ukrywajmy, siedzieć w UK za drobne chyba nikogo nie satysfakcjonuje, tak jak praca w PL za 8 baniek (800zł)

Spinny też ma moje poparcie :wink:

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;]

Post autor: spinny » 20 lut 2008, 14:26

Gamma- nie jestes gowniarzem? a piszesz jakbys mial 16 lat ( najwiecej). Jak dojrzejesz i bedziesz zyl naprawde w codziennosci, szarej, skumulowanej wogol kasy to zrozumiesz o co chodzi. Pierdolenie, ze kasa nie jest potrzebna, ze materializm, ze srutututu - pierdolenie i tyle,. Jak nie jestes materialista to nie kupuj szuwaxu za 30 zl tylko go ukardnij, albo sam wyprodukuj, piecz sobie sam chleb i hoduj marchewki, nie wchodz w system kapitalistyczno-demokratyczny, olej kase, olej zycie wsrod ludzi, sluchaj transu i wpieprzaj grzybki:)
Spoko ja nic nie mam do takich ludzi, ale poprostu jest cos takiego jak szara rzeczywistosc i chocbys sie zesral to jej nie zmienisz - a ciebie zzera zazdrosc, ze inni cos maja, cos osiagaja, maja priorytety, dbaja o cos co kochaja, staraja sie jakos zyc w swiecie, ktory nie ejst idealny a ty nie potrafisz, nie radzisz sobie....
Pogadaj z ludzmi tutaj, kazdy z nich stara sie cos osiagnac, nie pierdoli, ze zle, ze niedobrze, kazdy ma swoje marzenia, ktore realizuje tutaj w Polsce, tam za granica, gdziekolwiek, ale do czegos dazy, a tu mam wrazenie, ( czytajac twoje posty), ze twoja droga zamknela sie tam gdzie kiedys mi, lewiutujac w bezwladnosci nie majac pomyslu na zycie.

Chlopaki thx za popracie ale tu nie chodzi o to kto ma racje, tylko o kwestie uswiadomienia..... z reszta niewazne:D

Aha i powiedzcie mi prosze co to znaczy, ZYCIE ZEBY ZYC???? bo ja takich pseudonaukowych hasel nie rozumiem
( malo tego w ramach pochwalenia sie - zdalam na studia doktoranckie!) - i tu sie chwale oj tak chwale:D:D:D:D:D:D:D
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
BRAHMAchild
Telepateam / Syndromm
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2005, 23:58
Lokalizacja: Pszczyna
Kontaktowanie:

Post autor: BRAHMAchild » 20 lut 2008, 14:47

Spinny nie przeprowadziła skutecznie cwiczenia MAriona

Ok ja rozumiem że rozwala CIę energia ale nie musisz stosować łaciny którą pewnie znasz nie wątpię, czasami myślę że jak czytam Twoje posty że :jaki avatar takie posty .....
Jeśli Gamma tak myśli jego sprawa no kurde, uważam że można połączyć przyjemne z pożytecznym, i czerpac życia ile się da a że szara rzeczywistość jest szara jest to idywidualna sprawa ja tak tego tak nie postrzegam. :twisted: każdy jest kowalem swojego losu....
:D
------------------------------------
TELEPATEAM
gg 3865529

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Post autor: Gamma » 20 lut 2008, 14:48

Ja Cie mimo wszystko Spinny nie obrazam - mimo, ze mam odrobine inne poglady - wiec nie rozumiem tego wybuchu w moja strone.... :roll:

Nie zzera mnie zazdrosc - szarosc uderzyla we mnie juz w dziecinstwie, pewnie wczesniej niz Ciebie i wcale mnie zycie nie rozpieszcza, nie robie jednak z tego afery. Nie mowie, ze kasa jest nie potrzebna - sam bym chcial zarabiac wiecej - mowie, ze nie jest dla mnie najwazniejsza, tak trudno to zrozumiec? I te wnioski, ktore wysuwasz po dwoch moich zdaniach... - dziwi mnie to troche bo przeciez mnie nie znasz, a po tym co napisaklem raczej trudno to wywnioskowac. :shock:

I wbrew pozorom - mam marzenie, daze do czegos w zyciu i to systematycznie krok po kroczku osiagam... dziwne, no nie? Przeciez nie musze pisac o tym na forum... i nie musi sie to pokrywac z normami przyjetymi w dzisiejszym swiecie...
Ostatnio zmieniony 20 lut 2008, 14:57 przez Gamma, łącznie zmieniany 1 raz.
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 20 lut 2008, 14:49

bubblegum pisze:wszędzie może być fajnie jeśli jest kasa :D
...ale jesli jej nie ma tez moze byc fajnie :wink:

OK moja historia:
po studiach pracowalem w szkole sredniej, piastujac (nie)wdzieczna role nauczyciela - swoja droga swietny zawod, polecam. poczatkowo zarabialem wspomniane przez bubbla 800 zl. przyznam, ze troche zalamka, jak na tyle lat nauki. na niewiele to wystarcza przyznacie sami, wiec zmuszony zostalem podjac dodatkowa prace w prywatnej szkole. akurat mam to szczescie, ze ucze angielskiego, bo gdybym np uczyl polskiego czy geografii, to raczej moglbym zapomniec o dodatkowej szkole, czy ewentualnych korepetycjach. i tak moje zarobki zwiekszyly sie do ok 1600 zl... czasem jak byl dobry miesiac dalo sie wyciagnac 2 tysiaki...(choc bylo to bardzo rzadko), oczywiscie kosztem pracy po 12 godzin dziennie (czasami wlaczajac weekendy).
oczywiscie jak kazdy chcialem mieszkanie (nie duze, ale wlasne), od czasu do czasu na jakis weekend wyjechac, latem moze na festiwal skoczyc, trzeba bylo cos jesc, od czasu do czasu sie ukulturalnic itd. a to wszystko kosztuje!!
zaczalem myslec o wyjezdzie, choc przyznam, ze fajnie mi sie pracowalo w pl. jednak zycie chwila obecna, bez zabezpieczenia tzw przyszlosci, jakos nie pozwalalo mi w pelni radosci i spelnienia stapac po ziemi. gwozdziem do trumny bylo wybranie ministrem edukacji romana edukatora... (chyba niewielu chcialoby takiego szefa). zapadla decyzja o wyjezdzie..., oczywiscie nie na stale, zakladalem rok. przecignelo sie do poltorej. m-ac temu wrocilem, zadowolony, pelen nadzieji (romka odwolali), jasne ze nie zarobilem kokosow ale zarobilem na lepszy start.
obecnie zajmuje sie tlumaczeniem ksiazki dla pewnego wydawnictwa, od wrzesnia wracam do szkoly... jest dobrze, juz sie nie moge doczekac, podobno nauczyciele dostali 200 zl podwyzki, bede mial juz caly okragly tysiak...., czy moze byc fajniej?

smutne jest tylko to, ze niewiele sie u nas zmienia, ze ndal musze odkladac na wakacje, choc pracujac w uk za pierwsza wyplate chcialem zrobic sobie wycieczke do meksyku. ale co tam... nie ma co smucic..., wrocilem, bo jakos tylko tutaj czuje sie jak w domu i wiem ze to jest moje miejsce na ziemii...
Obrazek

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;]

Post autor: spinny » 20 lut 2008, 14:53

i o to wlasnie chodzi - pracujesz, tak czy inaczej gdziekolwiek, masz plany, robisz cos, ksztalcisz itp...... i nie czekasz az ci kasza manna spadnie z nieba :) (ps. tez uczylam angielskiego ale w prywatnej szkole - witaj ziomalu po fachu;))
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Re: ;]

Post autor: Gamma » 20 lut 2008, 15:25

spinny pisze:i o to wlasnie chodzi - pracujesz, tak czy inaczej gdziekolwiek, masz plany, robisz cos, ksztalcisz itp...... i nie czekasz az ci kasza manna spadnie z nieba :)
Powiedz mi Spinny - czy ja pisze o czyms takim gdzies? Ja nie czekam az mi kasa spadnie z nieba chociaz nie wiem czemu zostalem zaliczony do takiej grupy... Jak chce miec cokolwiek to musze sobie na to najpierw zarobic - wiec wszystko co mam obecnie zawdzieczam wylacznie sobie bo niestety nie moge liczyc na pomoc innych. Ale przez to jaka mam satysfakcje z tego. :)

Zreszta nie chce mi sie tego tlumaczyc... nie szukam zrozumienia na tym forum.
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;]

Post autor: spinny » 20 lut 2008, 15:30

a szkoda, ze nie szukasz.... tu sa naprawde bardzo madrzy ludzie, stanowiacy swego rodzaju rodzine ( nawet WJ:P) Nie chodzi o to, ze zaliczam Cię do jakiejś grupy ale Twój ostatni post był hmm..... fatalnie nie w temacie (nie bede tego rozwijac).
Miało byc na wesolo a skonczylo sie jednym wieliim nieporozumieniem, to tak jak z polozeniem Polski na mapie:)

Chilloucik &peace
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ;]

Post autor: Oliwia » 20 lut 2008, 15:47

spinny pisze: Nie chodzi o to, ze zaliczam Cię do jakiejś grupy ale Twój ostatni post był hmm..... fatalnie nie w temacie (nie bede tego rozwijac).
Wiesz, gość napisał , że odbiera twoje posty jak przechwalanki a przeczytał o sobie, że jest zazdrosny, zawistny, niedojrzały, gówniarz , który nie wie, że otacza go szara rzeczywistość.. i że choćby się zesrał to tego nie zmieni.

Ja mam, nie chwaląc się 29 lat, a podejście Gammy całkiem mi leżyi uważam, ze jak najbardziej w temacie.
Nie uważam też ze rzeczywistość jest szara. Kwestie podejście mamy różne, jedni robią pięć fakultetów i się w tym spełniają pnąc się po szczeblach kariery inni mają inne priorytety..Szanujmy na wzajem swoje drogi.

A jeśli chodzi o zrozumienie na tym forum to LOL..Po co miałby go ktoś tutaj szukać?
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: ;]

Post autor: Pixel » 20 lut 2008, 16:42

spinny pisze: ale jak slysze/widze takie koemnty w stylu - nie bede zmywal garow, mam marzenie, by robic muze grac w klubie i miec kase - to w czym problem - chciec to moc!!!!!
piep**ysz bzdury.
w czym problem??
a w tym ze wytwornie nie chca wydawac nieznanych tworcow, do tego nawet jak juz to zarobic z tego mozna na piwo.
zyc z grania?? za ile? 200-300zl??
widac ze gowno o tym wiesz.
bo tobie sie cos udalo, to znaczy ze kazdy moze??
pomyslalas o tym ze nie kazdy ma taki sam start? jedni sa wygrani na starcie, inni z gory skazani sa porazke, a jeszcze inni...
zycie nie jest liniowe i kazdy ma inne. nie jestes klebkiem swiata zebys brala sie za najlepszy przyklad
na jakim swiecie ty zyjesz??
ZAL
spinny pisze: spinny napisał:
marion thx:)

Oliwio- ja tez nie twierdze, ze nie mozna ale trzeba chciec - a nie mow, ze nie ruszaja cie komentarze, narzekalskich, ktorzy nic nie robia i chca miec kase:)
Tego sie nawet juz czytac nie chce. Smile

Dobijasz mnie. Umiesz czytac ze zrozumieniem??
Napisalem sobie po prostu jakie mam marzenie.
Mam prawo miec tez marzenie ze bede pierwszym czlowiekiem poza nasza galaktyka, mimo ze wiem ze sie nie spelni.
To zwykle MARZENIE, a nie narzekanie.
Robie co sie da zeby sie moje marzenie spelnilo, ale nie mozna miec wszystkeigo od razu (chociaz wg Ciebie to mozna).
Sama sobie dopisujesz rozne rzeczy, np. ze kazdy chce miec mase pieniedzy i nic nie robic. Gdzie ja tak napisalem?? Podaj przyklad.
I nie pisz ze nic nie robie bo nic o mnie nie wiesz.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2008, 17:02 przez Pixel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

:)

Post autor: spinny » 20 lut 2008, 17:57

mozna zyc z muzy stary - myslisz, ze ci wszyscy znani to jak niby zaczynali?:)
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 20 lut 2008, 18:03

Tak, wiadomo. Ale bez sensu jest pisanie: "to jedź", "to zrób".
Przeciez nie da sie tego zrobic tak od zaraz.
Ja staram sie juz od kilku lat.
A to ze jeszcze tego nie osiagnalem to nie znaczy ze "nic nie robie, tylko pisze o tym czego to ja bym nie chcial". O to mi chodzi.

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

:)

Post autor: spinny » 21 lut 2008, 06:36

no i wszystko jasne:)
Jezeli bedziesz sie staral o wyjazd, szlifowal jezyk, uczyl sie ( jezeli chcesz pracowac w swoim zawodze) i bedziesz mial zapewniony start to sie uda - wystarczy chciec:)

Ja tylko nie kumam jednej rzeczy - narzekalskich, ze z muzy nie da sie zyc, ze to, ze tamto - gowno prawda, da sie zyc z filozofii, muzy, nawet z gowna jak ma sie pomysl i wie sie jak mozna go wykorzystac;) Trzeba tylko wierzyc w siebie i w swoje mozliwosci;)
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: ;]

Post autor: Masakrator » 21 lut 2008, 12:59

Gamma pisze:
Masakrator pisze: Ja tez :-)
Tez masz narzeczonego Masakrator? To milo, tylko pogratulowac. :wink:
Wiedzialem, ze ktorys sie dojebie...
16 lat jak Spinny powiedziala... Nie wiecej niz 16 lat :-P
Oliwia pisze:Ja mam, nie chwaląc się 29 lat, a podejście Gammy całkiem mi leżyi uważam, ze jak najbardziej w temacie.
Nie uważam też ze rzeczywistość jest szara. Kwestie podejście mamy różne, jedni robią pięć fakultetów i się w tym spełniają pnąc się po szczeblach kariery inni mają inne priorytety..Szanujmy na wzajem swoje drogi.
Madrze piszesz ale zeby zaczac szanowac czyjas droge, to trza najpierw miec poszanowanie do swojego wyboru i do tego co sami robimy. Jak tego nie bedzie (co uwidacznia sie u wiekszosci postujacych poprzez narzekanie) to nie ma co liczyc, ze ktos uszanuje Ciebie bo zawsze pojawi sie u niego nutka zazdrosci, ze Tobie sie udalo zyc zgodnie z marzeniami a jemu nie.
I niekoniecznie zeby byc zadowolonym z zycia musicie robic to o czym marzycie. Postawcie se cele ktore jestescie w stanie osiagnac i ktore jednoczesnie pozwola spelnic Wam Wasze marzenia, docencie to i cieszcie sie z Tego.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2008, 13:21 przez Masakrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;]

Post autor: spinny » 21 lut 2008, 13:04

ja juz nic nie komentuje:D
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Re: ;]

Post autor: Gamma » 21 lut 2008, 14:16

Masakrator - czy ja sie dojebalem? Czy widzisz to zmruzone oczko na koncu tamtej wypowiedzi? Czy na tym forum juz nic nie mozna napisac bo zostanie sie obrazony we wszelkie mozliwe sposoby i zrownany z gownem? :shock:

Po prostu nawet nie wiem jak to skomentowac. :?
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości