Zeitgeist movie

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Dziad
User
Posty: 91
Rejestracja: 01 lip 2006, 21:07
Lokalizacja: Gdynia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Dziad » 27 lut 2008, 11:39

Moim zdaniem nie 1 część filmu jest ważna a 2 i 3.Jedni wierzą inni nie i producenci niepotrzebnie trochę ten wątek w filmie zamieścili.Wprowadza on zamieszanie i odciąga od sedna filmu.
Po 3 krotnym obejzeniu polatalem po różnych forach na temat tego filmu i niewiele poruszanych wątków dotyczyło 2 i 3 częsci filmu.Wielka szkoda.

Awatar użytkownika
Dziad
User
Posty: 91
Rejestracja: 01 lip 2006, 21:07
Lokalizacja: Gdynia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Dziad » 27 lut 2008, 11:49

Poruszanie tematów religii wiary zawsze wzbudzało kontrowersje i do niczego dobrego nie prowadziło.Większość z nich nakazuje miłość bliźniego a jednak poruszanie tych delikatnych tematów powoduje konflikty,wrogość a często agresje.Możliwość dowolności interpretacji czyni je niedoskonałymi.

1część filmu jak najbardziej przypada mi do gustu :wink: .Jest całkiem logiczna w przeciwieństwie do "naszej religii"

Awatar użytkownika
Chudzio
Elite User
Posty: 211
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:28
Lokalizacja: Świnoujście/Szczecin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Chudzio » 27 lut 2008, 15:18

Pierwsza czesc filmu była rowniez potrzebna(imo nic film na tym nie utracil), aby pokazac religie jako jeden ze srodkow manipulacji.
;o

Awatar użytkownika
Dziad
User
Posty: 91
Rejestracja: 01 lip 2006, 21:07
Lokalizacja: Gdynia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Dziad » 27 lut 2008, 15:47

Ty to rozumiesz i ja to rozumiem a nawet jestem tego pewien.Problem w tym ze w ten sposób nie dotrze sie do myślących sztywnymi koncepcjami.
Jestem zdania ze może to odnieść odwrotny skutek.Jeszcze bardziej sie zacietrzewią i tyle.
Takie reakcje widzialem na różnych forach.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości