cd playery

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

cd playery

Post autor: Styropian » 08 mar 2004, 17:41

Mam pytanko.
Chodzi mi o cd playery. Jakie są najlepsze? Czy jest jakaś alternatywa dla Pioneer cdj 100 ?? Czy produkty innych firm są warte zakupu ?
Czekam na opinie, najlepiej by ktoś już miał okazje grać na róznym typie cd playerów.

I jeszcze jedno , czy nie orientujecie się jakie będą ceny sprzętu audio po wejściu Polski do UE ?? Wzrosną czy zmaleją ??

Ps. Tylko prosze nie wyskakiwać z cudem Technicsa [ http://www.panasonic.com/consumer_elect ... efault.asp ] bo to nawet nie marzenia :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Post autor: dragon » 10 mar 2004, 20:15

zmaleją!!!! gdzies mam newsweeka albo wprost i był napisane że zmaleją i to sporo chyba nawet 20 %
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 21 lip 2004, 13:33

dopiero teraz zagladnalem na ten sajt i ... :!: :shock: :!: taki sprzet to chcialbym miec.

'The Technics SL-DZ1200, the world’s first Direct-Drive Digital Turntable, looks—and more importantly feels—like spinning wax on a classic 1200. The distinctive slip surface on the 10" platter lets you spin, scratch, break, and otherwise work a track in a number of formats, including CD, MP3 and AAC. Along with its realistic vinyl feel and classic direct drive, the SL-DZ1200 also lets you store, playback, scratch and loop sampled media from a removable SD memory card. About the size of a postage stamp, these cards store all your favorite samples, songs—even whole albums. And although they won't ever be able to replace vinyl, they're a whole heck of a lot easier to carry around than a crate of records.

It looks like Technics is about to kick off a whole new era for the DJ—again.

price: $1,199.95

jeden taki to okolo 5tys zl czyli cena pioneer'a cdj1000
ale podstawowy pioneer cdj100 ma wszystko co miec powinien i jest o wieeele tanszy.
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 21 lip 2004, 13:45

Właśnie wczoraj miałem pierwszą okazję pogrć na cd playerach.
Zajebista sprawa. Mój kumpel sobie sprawił ostatnimi czasy dobry sprzęt za który wybulił ok 5000 zł. Właściwie to jego szefowa w pracy mu założyła kase i chłopak bedzie musiał pracować 3 miesiące za darmo :D
Nie pamiętam jak się nazywają te deki i jaki ma mixerek, ale jak dziś albo jutro będę u niego to napisze co to jest...
Ogólnie to gra się podobnie jak na vinylach ale jest kilka fajnych bajerów, np cofanie do ustawionego kicka przy naciśnięciu jednego przycisku.
Próbowałem pozgrywać jakieś trensiwo ale słabo mi to wychodziło...
Lepiej umiem grać dramy, bo jak się uczyłem mixować do właśnie przy dnb. I jakoś te snery łatwiej mi zgrać :P chociaż nigdy nie byłem kozakiem jeśli chodzi o didżejke :)
POZDRAWIAM
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 21 lip 2004, 14:28

jak alkoholik musi pic a norkoman brac to ja musze grac i zalatwic 2 pioneerki.
wszystko byloby ok gdyby nie pewne niefortunne zdarzenie z przed ok miesiaca kiedy to w bialy dzien zostalem okradziony z sumy na jeden cd player z allegro :evil: :x :cry: :? :(
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości