seriale

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

seriale

Post autor: Gamma » 03 mar 2008, 13:57

Od jakiegos czasu jest "boom" na seriale. Sam takze lubie takowe poogladac. Ten temat ma posluzyc do podzielenia sie ciekawymi tytulami...

Zaczne od siebie. :D

- Archiwum X - dla mnie serial wszechczasow - co prawda sa gorsze odcinki, a nawet slabe cale serie, ale jako calosc ze wszystkimi kruczkami, niuansami, teoriami to naprawde zlozony i fajny serial. No i ma swoja wlasna, ciekawa mitologie.

- Roobin Hood z okolo polowy lat 80 - w tej chwili moze to wygladac juz troche archaicznie, ale to najlepszy Robin Hood w historii kina moim zdaniem - kultowy serial, ktory ogladalem swego czasu z wypiekami na twarzy... no i muzyka clannad - miodzik.

- Lost - chyba nie trzeba nikomu pisac co to... Wkrecilem sie dopiero na jesien zeszlego roku. Opinie sa rozne, ale dla mnie to calkiem mily odprezacz.

- Dexter - tez nowy serial. Jedni moga zarzucic ze jest przewidywalny, inni ze nudnawy ale naprawde przyjemnie sie go oglada. Glowny bohater budzi sympatie, a caly pomysl jest intetresujacy. Warto dac szanse. :-)
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 03 mar 2008, 14:01

Z Archiwum X - zdecydowanie serial nr 1, z ogromną pasją oglądałem każdy odcinek, jednak późniejsze, bez Duchovnego nie były już tym samym.

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Post autor: Gamma » 03 mar 2008, 14:03

bubblegum pisze:Z Archiwum X - zdecydowanie serial nr 1, z ogromną pasją oglądałem każdy odcinek, jednak późniejsze, bez Duchovnego nie były już tym samym.
Czy ja wiem bubble... On sie w nich pojawia. Tez na poczatku nie bylem przekonany, ale moim zdaniem 8 i 9 seria jest lepsza niz 6 i 7 na przyklad...
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 03 mar 2008, 14:10

Tylko KLAN !!!

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 03 mar 2008, 14:15

Tak Jurgen, znowu prowokujesz, a gdyby tak zapytano Cię na ulicy o wymienienie każdego członka rodziny Lubiczów i czym dany osobnik się zajmuje to pewnie wiele byś nie powiedział :D

Gamma: faktycznie 6 i 7 są dość słabe.. ale dla mnie ten serial miał to "coś" wtedy, gdy był Mulder i jego świat... Ta postać najbardziej kojarzy mi się z X Files, bez niego to już nie to samo ... (ale to tylko moje zdanie) :)

edit: wygrzebane z filweb:

http://www.filmweb.pl/Z+archiwum+X+2,20 ... ,id=119834

nie serial, ale druga część pełnometrażówki :D zapowiada się ciekawie

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 03 mar 2008, 15:22

jedyny serial jaki ogladalem jako "młodzik" to mac gyver..., od tamtego czasu, nie wyszlo nic dobrego :wink: hueheuheu
a tak serio seriale wiaza sie z tzw systematycznoscia spedzania czasu przed tv, ja niestety nie moge sobie na to pozwolic... :( (i naprawde czasem tego zaluje)

lost widzialem kilka odcinkow pierwszej serii i przyznam ze pomyslowe, ale druga seria to juz kicha straszna byla, archiwa tez kilka odcinkow, ale bez rewelacji...

inne warte uwagi seriale (oprocz mac gyvera :wink:) to zmiennicy i alternatywy 4
Obrazek

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Post autor: Gamma » 03 mar 2008, 15:28

marion pisze: a tak serio seriale wiaza sie z tzw systematycznoscia spedzania czasu przed tv, ja niestety nie moge sobie na to pozwolic... :( (i naprawde czasem tego zaluje)
nie mam tv. nie ogladalem tv od kilku lat... co ma Marion na dobra sprawe tv do tego? ;-)
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 03 mar 2008, 15:57

Gamma pisze:co ma Marion na dobra sprawe tv do tego? ;-)
aaa w ten sposob...
no tak, jakos nie pomyslalem o tym :wink: konserwatywne myslenie...
Obrazek

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 03 mar 2008, 16:00

Marion, starzejesz się :wink:

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 03 mar 2008, 16:52

bubble - zdziwiłbyś się...byl jeszcze jeden serial ktory niszczył W LABIRYNCIE - pierwsza polska telenowela...

Dempsey And Makepace też byl bez beja...szczegolnie Makepace :P

Awatar użytkownika
biniu
Elite User
Posty: 775
Rejestracja: 26 lut 2004, 11:52
Lokalizacja: warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: biniu » 03 mar 2008, 17:31

no Dempsey And Makepace mordowało :) zajebisty serialik był
a biń to tylko o darkach nawija...a gdzie Halucynogen? Etnica? Pleiadians? binio sprzedałeś swe transowe ideały za pare darkowych, judaszowych srebrników !
Wujkie Jurgen jest The BEST!!!!!!

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 03 mar 2008, 17:37

w pyte byly też polskie seriale pt. Tulipan i Akwen Eldorado ! Oba ogladałem z zapartym tchem !

Awatar użytkownika
Psy Si Tec
Elite User
Posty: 324
Rejestracja: 11 wrz 2007, 20:50
Lokalizacja: gronicki - moje kochane! -żywiec
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Psy Si Tec » 03 mar 2008, 17:42

Wujek Jurgen pisze:w pyte byly też polskie seriale pt. Tulipan i Akwen Eldorado ! Oba ogladałem z zapartym tchem !
tulipan niszczy!
....jak ktos powiedzial kiedys:ONE MAN CAN CHANGE EVERYTHING

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 03 mar 2008, 18:05

bubble: zebys wiedzial, z kazdym dniem bardziej...

aaa jeszcze niewolnice isaure ogladalem - pierwsza brazylijska telenowela wyswietlana w polsce, to byl szal....., nawet dynastia nie miala takiej ogladalnosci...
Obrazek

Awatar użytkownika
reminiscenter
Syndromm
Posty: 481
Rejestracja: 09 maja 2004, 23:39
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: reminiscenter » 03 mar 2008, 18:40

dwa słowa: Twin Peaks :!: heh
rzeczywistość to tylko punkt widzenia ------> 1928209

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 03 mar 2008, 18:49

reminiscenter pisze:dwa słowa: Twin Peaks :!: heh
fakt, przyznam ze zapomnialem o tym serialu....
zaiste, warty uwagi.
Obrazek

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Post autor: dragon » 03 mar 2008, 19:15

Jurgen pasuje do odbiorcy Klanu.

seriale:
niania (ale ta oryginalna)
dwóch i pół
przyjaciele
bajer z bel air
alf
6 stóp pod ziemią
gotowe na wszystko
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 03 mar 2008, 20:20

Racja Wujek...W Labiryncie niszczyło, tylko nigdy nie udało mi się zobaczyć tego serialu do końca :)

Z innych seriali bardzo dobrze wspominam i często wracam do MASH i Allo Allo :)

Z tych nowszych seriali to chyba tylko LOST mnie pochłonęło, choć II seria trochę zamuliła, to III nadrobiła. Ale jak czytam ,że w planach mają też V to mnie bierze :)

No i najbardziej kultowy serial na śląsku - Sobota w Bytkowie. Jak to leciało na TVP3 K-ce to wszyscy z placu uciekali do domu :) To był serial!
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 03 mar 2008, 20:59

Tłin Piks to była la żenua...filmy Lincza to La żenua...inteligentni inaczej tudzież studenci się tym podniecają...

Dragon nie znasz się na kinie ! Serial KLAN zawiera wiele treści ponadczasowych ! Warto go ogladać !

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Post autor: dragon » 03 mar 2008, 21:24

i rodzina soprano :)
allo allo też zajebiste :)

Wujek obejrzę, skoro polecasz. ! :D
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości