seriale

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Tofik
Ashoka
Posty: 186
Rejestracja: 23 lut 2005, 12:44
Kontaktowanie:

Post autor: Tofik » 06 mar 2008, 19:51

... ja tylko pamietam ze luke perry chcial zaciagnac shannon doherty na warsztat ;)

co do seriali to Everybody Loves Raymond - dziadzio niszczy ;)

Awatar użytkownika
Norbi
Respected User
Posty: 116
Rejestracja: 11 sty 2007, 15:35
Lokalizacja: Okolice Rybnika :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Norbi » 08 mar 2008, 22:21

A tam najlepszy serial to moda na sukces za każdym razem sobie powtarzam jak oglądam że ten odcinek jest pierwszym ;D gdyż koniec Mody na sukces jest bliski

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;)

Post autor: spinny » 18 mar 2008, 11:51

Ja uważam, że CSI kryminalne zagadki Maiami, moda na sukces i M jak miłość ( jestem kobieta - prosze nie komentować):-P:-P
Ale czy nie uważacie, że Moda na sukces to kultowy tasiemiec??? Sztab ludzi przez 21 lat (bo tyle trwa ten serial, a teraz odchodzi z niego glowna bohaterka) wymysla takie scenariusze, ze za glowe mozna sie chwycic:) Ja tam to lubie, choc nie ogladam namiwetnie codziennie - raz na tydzien jak sie trafi :)
Wypadek samochodowy w MnS trwal 4 odcinki takze wiecie:):):):):)
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Re: ;)

Post autor: Gamma » 18 mar 2008, 11:53

spinny pisze:(bo tyle trwa ten serial, a teraz odchodzi z niego glowna bohaterka)
ale ktoz taki? Brooke? Stefani?

no nie mow. i co my zrobimy. ;-)
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 18 mar 2008, 11:56

czy ja wiem czy taka filozofia wymyslac scenariusze do tych tasiemcow?
scenarzysta pojdzie do baru, pogada z tym i tamtym, ze starymi kumplami, Ci opowiedza co tam w domu u rodziny. On to potem poskleja i material gotowy hehe :wink:

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

:)

Post autor: spinny » 19 mar 2008, 06:47

Stefani:D
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ;)

Post autor: war » 19 mar 2008, 09:30

spinny pisze: i M jak miłość ( jestem kobieta - prosze nie komentować):-P:-P
tez lubilem kiedys M-ke, a kobieta jak najabrdziej nie jestem, chociaz bez bicia przyznam ze moja ulubiona bohaterka byla katarzyna scichapęk i cycki ani muchy:PP

a z innych polskich seriali - klasa srednia niższa na wesoło czyl "świat wg. kiepskich"
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;)

Post autor: spinny » 19 mar 2008, 09:36

Moj znajomy jest teatrologiem i pisal doktorat z fenomentu i dwupoziomowosci Swiata wedlug kiepskich, ktory to film w kuluarach polskiego swiata serialowego i filmowego zostal okrzykniety najgenialniejszym i najbardziej inteligentnym serialem polskiego filmu.
Cos w tym jest, choc osobiscie nie preferuje:)
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: ;)

Post autor: marion » 19 mar 2008, 09:55

spinny pisze:Cos w tym jest, choc osobiscie nie preferuje:)
album ich troje zostala najlepiej sprzedawana plyta 2004 roku, katarzyna cerekwicka to podobno jedna z najladniejszych polek, taniec z gwiazdami gromadzi wiecej ludzi przed telewizorem od kultowego serialu czterej pancerni i pies, a lech kaczynski zostal prezydentem RP.
cos w tym jest zapytasz?
odpowiem ci, glupota i uwielbienie dla kiczu!
Obrazek

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;)

Post autor: spinny » 19 mar 2008, 10:06

zgadzam sie z toba w niektorych aspektach, ale jezeli chodzi o Swiat wedlug kiepskich to pozornie ejst to prosty, banalny serial dla "idiotow" ( nie obrazajac nikogo to tylko krazaca opinia), ale ten serial jest wielopoziomowy i z punktu widzenia teatrologicznego to fenomen.
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ;)

Post autor: Wujek Jurgen » 19 mar 2008, 10:29

marion pisze: katarzyna cerekwicka to podobno jedna z najladniejszych polek,
pisałem to z dwa miesiące temu na zad !

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 19 mar 2008, 11:03

Swiat wg Kiepskich rulzz!! :D
Trzeba rozroznic KICZ od KICZU. Jest KICZzamierzony - celowy, tj. w Kiepskich oraz KICZ ktory jest po prostu zwyklym syfem (czy jakos tak :P ).
W przypadku tego serialu, tylko w taki sposob mozna pokazac tandetny i ubogi zywot polskiej rodziny :)

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

;

Post autor: spinny » 19 mar 2008, 12:22

mniej wiecej o to pixel chodzi w tym serialu
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ;)

Post autor: war » 19 mar 2008, 13:33

Wujek Jurgen pisze:
marion pisze: katarzyna cerekwicka to podobno jedna z najladniejszych polek,
pisałem to z dwa miesiące temu na zad !
kasi c. jest brzydsza niZ jarek k. anna sobecka i moj stary wzieci razem

a co do kipeskich to indeed pokazuja w krzywym zwierciadle zywot polskiej rodziny, w której matka polka zapycha w szpitalu i pierze skarpety meza nieudacznika a po nocach czyta harlekiny. a kicz jest tam jak najbardziej zamierzony
ps. B. Smolen rządzi
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Re: ;)

Post autor: Gamma » 19 mar 2008, 13:53

war pisze: ps. B. Smolen rządzi
Smolen to rzadzil z Laskowikiem...
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ;)

Post autor: war » 19 mar 2008, 17:42

Gamma pisze:
war pisze: ps. B. Smolen rządzi
Smolen to rzadzil z Laskowikiem...
heh ale wtedy jeszcze mial czarne wlosy:) a teraz zobacz ze koles pownien umrzec ze 3 razy jak dotad przy jego trybie zycia :wink:
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: seriale

Post autor: Psysutra » 25 cze 2010, 13:26

Serialem godnym polecenia mianuję

SKINS

Opowiadający o życiu grupki brytyjskich nastolatków Skins jest... Ciężko powiedzieć, gdyż nie ma tam motywu 90210 gdzie są same nadziane buce i ich tanie problemy. Skins jest obyczajówką o ćpunach, świrach, lansiarzach, gangsterach, imprezowiczach, dziewczynach kurwiących się na prawo i lewo. ALE jednocześnie o studentach. Nie jestem w stanie porównać Skinsów do innego serialu, bo po prostu takiego innego nigdy nie widziałem.
Jointy kopcą się jeden za drugim, alkohol leje hektolitrami, atmosfera jest gęsta od rozmów o seksie i samego seksu... Ale to jest tylko moje spostrzeżenie, zewnętrzna otoczka. Także można zobaczyć dramaty młodych ludzi przeżywających problemy w szkole, problemy rodzinne, miłosne; które prowadzą do ucieczki w imprezowy tryb życia.

Atutem Skinsów prócz fabuły i pokręconych bohaterów i jest też różnorodna muzyka- od rave i techno przez klasykę, rock i boysbandowy pop do electroclashów i dnb.

Niesamowity tygiel powyższych rzeczy, nieprzewidywalna fabuła (nie powiem, czasami mi kopara opadała do ziemi), pokręceni bohaterowie (studenci, ich rodzice, nauczyciele) tworzą rzecz, którą GORĄCO POLECAM.


NCIS

Niby serial jakich wiele. Kryminał w konwencji JAG, jednak posiada coś więcej niż same suche fakty i pseudonaukową nawijkę jaką możemy spotkać w mdłym CSI z tym ociekającym zajebistością Horatio.
Mamy dość dużą dawkę humoru- werbalne przepychanki między czwórką agentów NCIS rozwiązujących sprawy kryminalne w amerykańskim wojsku.

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: seriale

Post autor: *JetMan* » 25 cze 2010, 23:42

o, tak! 'Skins' rowniez polecam. Wyjatkowy klimat no i niestety, wiele z tego jest prawda. Chociaz nie wiem, czy to takie fajne ...

Z tego samego rzutu aczkolwiek z nieco innej perspektywy - ktos tutaj juz o tym wspominal - "This is England" :)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: seriale

Post autor: Masakrator » 27 paź 2010, 11:50

Od siebie dorzucę "Fringe", serial pokroju "Archiwum X". Ciężko stwierdzić czy gorszy czy lepszy, w każdym razie podobny. Pierwsze 2 sezony w miarę ciekawe, trzeci już deczko gorzej, ale się rozpędza.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: seriale

Post autor: Psysutra » 27 paź 2010, 13:08

Wg mnie Fringe jest ciekawszy od Archiwum X ;) bo ja z trochę młodszego pokolenia.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości