Ecler nuo 2

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Ecler nuo 2

Post autor: Gamma » 16 kwie 2008, 09:37

Posiada ktos takowy mikser? przymierzam sie do kupna, no ale wlasnie jeszcze nie mialem okazji na niego lookac...

Slyszalem ze jest bardzo wytrzymaly, mocny, intuicyjny i latwy w obsludze, a co najwazniejsze dla mnie oferuje bardzo dobre brzmienie. Prawda to?

Bede wdzieczny za info. :-)
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 16 kwie 2008, 10:52

na pewno jest dobry i adekwatny do ceny jaka musisz za niego zaplacic :wink:

jesli chcesz wydac akurat tyle kasy na mikser, mysle ze to dobry wybor, ja bralbym jeszcze pod uwage pioneer 400 (mam sentyment do mikserow pioneera).
Obrazek

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Post autor: Gamma » 16 kwie 2008, 11:03

W sumie to nie chce wydac tyle, ale jak sie dowiedzialem jak tansze miksery potrafia zwalic brzmienie i jakie z nich plastikowe kupy to zrezygnowalem. :wink:
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 16 kwie 2008, 11:28

idac tym tropem, posiadacze naprawde drogich i dobrych mikserow (np takich w granicach 6 tys), moga powiedziec to samo o nuo 2 :wink:

najwazniejsze to trafnie obliczyc stosunek zaleznosci: CENY do WLASNYCH POTRZEB!

ja proponowalbym ci jakiegos uzywanego djm 300 (bardzo fajny sprzet)
Obrazek

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Psysutra » 16 kwie 2008, 13:15

W granicach 6 tysięcy to jest całkiem dobry analog do kupienia...

Dobrym pomysłem są Reloopy z serii RMX
Ten Pioneer wygląda biednie...
Za taką cenę jak Nuo można kupić Reloop-a, Numarka czy za trochę więcej się kupi Technicsa (z całym szacunkiem Marion, ale Technics wg mnie stoi trochę wyżej niż Pioneer)

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 16 kwie 2008, 13:32

reloop to inna liga
Wydać 1300 (plus minus) na eclera i tyle samo na reloopa mija się z celem...

Kup nuo, brzmi fantastycznie

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Post autor: Gamma » 16 kwie 2008, 13:33

mh_aka_psysutra pisze: Dobrym pomysłem są Reloopy z serii RMX
Ten Pioneer wygląda biednie...
Za taką cenę jak Nuo można kupić Reloop-a, Numarka czy za trochę więcej się kupi Technicsa (z całym szacunkiem Marion, ale Technics wg mnie stoi trochę wyżej niż Pioneer)
Dobrym pomyslem dla kogos "gluchego"? Slyszalem ze brzmienie Reloopow i Numarkow jest makabryczne...
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 16 kwie 2008, 15:50

No jasne. Pierwsza liga to Pioneer, Ecler i Vestax (kolejnosc losowa).
Plusem Pioneera (zakladajac ze ktos bedzie chcial dopiero zaczac granie) jest fakt ze jest najczesciej spotykanym sprzetem w klubach.
Technics zrobil mistrzowskie gramofony ale to wszystko. Jesli chodzi o sprzet Djski nie jest juz taki wspanialy.
Ecler ma swietne brzmienie i sporo osob ktore siedza w tym fachu od lat przezuca sie na ta marke.
Vestax to wiadomo - pierwsza liga dla hiphopowcow i osob zajmujacych sie turntablismem na powaznie.
Numarki i reelopy to rozwiazania powiedzialbym "budżetowe" bo nie dorownuja wzorcom tj. np. Pioneer ;)
Jest jeszcze marka Behringer - sprzet djski do uzywania w domu bo w klubie mozna w ciagu jednej imprezy doprowadzic do stanu totalnwj kupy (slyszalem o modelach z plastikowa obudowa - masakra :lol: )

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Psysutra » 16 kwie 2008, 20:03

Akurat miałem okazję korzystać z Reloopa i nie miałem jemu brzmieniowo nic do zarzucenia

Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Post autor: Gagarin » 16 kwie 2008, 21:41

Mam nuo 2 i jestem jak do tej pory bardzo zadowolony. Jedyny makament dla mnie to sposob zarzadzania odsluchem na sluchawkach (potencjometr obrotowy), przyzwyczajony bylem do rozwizan z pioneera 300. Co do jakosci dzwieku to moim zdaniem nie ma sensu porownywac tego sprzetu z markami reloop czy bechringer - nawet w tym przedziale cenowym. To sa zabaweczki, ktore moze sprawdzaja sie w domu i to tez bez rewelacji. Wiadomo, ze wszystko zalezy od tego do czego Tobie ma sluzyc ten mixer.
:: Free Spirit ::

Awatar użytkownika
Nela
Elite User
Posty: 223
Rejestracja: 05 lut 2006, 22:13
Lokalizacja: 3pcity
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Nela » 01 cze 2008, 12:23

Też posiadam nuo2 i mogę go śmiało polecić. Brzmienie jest na prawdę bardzo dobre. Jeśli chodzi o intuicyjną obsługę, to tu bym się chyba nie do końca zgodziła. Jest dość specyficzny , ale to jest po prostu kwestia przyzwyczajenia.
..::Curiosity killed the cat but satisfaction brought Him back::..

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 05 cze 2008, 09:40

Ostatnio bawiłem sie Eclerem 4, z tego co wiem w środku jest ta sama technologia co w 2. Kurcze, ma naprawde świetne filtry (EQ), są ciepłe, podkrecenie wysokich czestotliwosci jest przyjemne dla ucha.
Moim zdaniem jeśli chodzi o brzmienie to bije na ryj Pioneera ktory ma bardziej jakby to nazwać... "cyfrowe" filtry.

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Post autor: Gamma » 05 cze 2008, 10:02

Ja juz szczesliwie uzytkuje nuo 2 i jestem zadowolony, nawet bardzo - chociaz zbyt wielkiego porownania nie mam. :-)
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Post autor: damon » 05 cze 2008, 16:59

Pierwsza liga to Allen&Heath i Rane 8)

Pioneer to standard.

Korg wypuscil ciekawe mixery ostatnio ....

Awatar użytkownika
mEwa
Egodrop / Syndromm
Posty: 1241
Rejestracja: 20 lut 2004, 15:57
Lokalizacja: Kraków
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: mEwa » 05 cze 2008, 21:56

mnie osobiscie ecler daje niesamowita frajde przy graniu, uhhh te duze galki ;) pioneer 400 tez git i do tego od razu przyjemny efektor, oczywiscie za odpowiednio wiecej pieniedzy.Ja na razie posiadam w domu wspomnianego przez mariona (oczywisice uzywanego) djm300. oldschoolowy, latwy w obsludze i nie do zajezdzenia :) Jedyny mankament to jego szerokosc, obecnie mam malo miejsca na sprzet i ciezko sie pomiescic...
:E

Awatar użytkownika
Bonn
Syndromm
Posty: 232
Rejestracja: 07 lut 2005, 08:59
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Bonn » 08 cze 2008, 19:39

ja osobiscie ostrze sobie zapki na eclera 2.0 lub jak finanse pozwola to na 3.0. ale na razie tylko ostrze :? . mialem stycznosc z poprzednia seria i nie mam pytan
Syndromm Mielec
GG: 1308085

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości