Ankieta :)

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
amnesia
spiral.active.project
Posty: 1684
Rejestracja: 17 mar 2003, 14:52
Lokalizacja: Wenus / Wrocław
Kontaktowanie:

Ankieta :)

Post autor: amnesia » 27 mar 2004, 11:03

Hello!

Właśnie skończyłem kolejny projekt, który muszę oddać na uczelni. Jest nim ankieta w formie strony internetowej. Nie przerażajcie się jakimiś dziwnymi wzorami matematycznymi i innymi pierdołami na początku. Ona nie jest trudna, a udział w niej nic nie kosztuje i nie boli. Nie musicie nic umieć, a jeśli każdy odpowie niepoprawnie, to też nie będzie tak źle. Koleżanka robiła taką samą wśród dzieci z podstawówki i gimnazjów i akurat wynik wyszedł jak najbardziej niepoprawny :-D
Sprawa jest aktualna do niedzieli wieczór, no może poniedziałku rano (chyba że znów mi się zaśpi po weekendzie i nie pójdę na ten przedmiot, to jeszcze kolejny tydzień).
Jeśli coś nie będzie działać (flash nie będzie się wczytywał, głosy nie będą uznane, strona nagle się posypie), piszcie do mnie na gadu-gadu na numer 2581257. To też jest ważne, żebym jak najszybciej ewentualne błędy usunął. U mnie działa bez zarzutu, ale wiadomo - co przeglądarka to inny świat...

Całość jest pod tym linkiem.

Dzięki i pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 29 mar 2004, 08:40

Ankieta nie jest obiektywna. A to dlatego że każdy ankietowany najpierw czyta intro. W ten sposób wie, czego dowieść ma ankieta, a to powoduje subiektywność głosów.

Awatar użytkownika
amnesia
spiral.active.project
Posty: 1684
Rejestracja: 17 mar 2003, 14:52
Lokalizacja: Wenus / Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: amnesia » 29 mar 2004, 11:26

ok, to znajdź mi w takim razie poprawne prostokąty bez przykładania linijki do ekranu. A jeśli zagłosowałeś, to podaj mi swój ip -> powiem Ci jak zagłosowałeś ;)

No co, musiałem coś w intro napisać, żeby mi wykładowczyni nie gadała, że jest jakoś pusto na tej stronie ;)

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 29 mar 2004, 15:30

Starałem się być obiektywny, ale naprawdę byłoby mi łatwiej gdybym nie znał teorii. A te prostokąty przecież były często albo bardzo szerokie, albo kwadratowe, albo wysokie. łatwo wychwycić te które są zbliżone proporcjami boków do złotego podziału. Ankieta byłaby bardziej wiarygodna gdyby prostokąty różniły się minimalnie od złotego stosunku, a tylko jeden był dokładnie taki. Nie mogły by się też różnić wielkością, bo wpływ prostokątów pobocznych różnej wielkości zniekształcałby optycznie prawdziwość proporcji.

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 12 cze 2004, 23:00

śmieszna ankieta :) tylko, że nie mogłem wziąć w niej udziału :/
ja nie głosowałem, a informacja jaka się wyświetliła oznajmiła mi, że z mojego IP ktoś głosował...?
w każdym razie poczytałem sobie wyniki. Ciekawa sprawa całkiem, a i wykonanie bardzo fajne :)
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 13 cze 2004, 14:02

mi cos sie wczytywac nie chcialo po wybraniu pierwszego prostokata :(
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
psycode
Posty: 22
Rejestracja: 10 sie 2004, 16:33
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: psycode » 13 sie 2004, 02:41

amnesia: lubisz fasolki? bo wizialem ze sobie spiewales "szczotka pasta..." ehehhe bekowe kawalki mieli

ja zrobilem jakis czas temu kawalek (drum & bass) wykorzystujac wlasnie spiew facolek.
utwor byl raczej dla beki a odniosl niespodziewany sukces.
Jak masz czas i chec to zapraszam:
kawalek zwie sie: Poison Code - Problemy
mozesz go tutaj znalesc:

http://poisoncode.prv.pl
" 'cause, music is the soundtrack of your life" ;)

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości