EURO 2oo8

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Palmer Eldritch
Bombay TV Crew
Posty: 174
Rejestracja: 15 wrz 2007, 20:50
Lokalizacja: zza kredensu
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Palmer Eldritch » 13 cze 2008, 09:29

Howardzie Webb, nigdy nie będziesz Polakiem :!: ;]
""Moja dupa jest ciasna jak po praniu, a Twoja matka to chuj!""
( Kapitan Bomba )

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Oliwia » 13 cze 2008, 09:47

Tribo oulus pisze: i ktokolwiek teraz będzie bronił Polaków - będzie dla mnie zerem totalnym ....

beznadziejnym narodem jesteśmy ....

bo tylko totalny debil będzie opłakiwał " tą reprezntację "
Chyba puściły ci nerwy po tej porażce? :lol: Totalne zera?, totalni debile?
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: war » 13 cze 2008, 09:47

Co prawda to prawda ze w dobie globalizacji torche sie zatraca sens zmagan narodowych, no ale z drugiej strony... Nic nie ma co plakac nad kupionym meczem, dzis holandia-rumunia cos mi sie zdaje ze to bedzie jeden z lepszych meczy tych mistrozstw

I coś na pocieszke
http://img148.imageshack.us/img148/7449/howardgy2.gif
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 13 cze 2008, 10:56

Oj Tribo weź przestań....

To tylko sport :) trzeba było zostać piłkarzem i to zmienić, a nie teraz rzucać takimi hasłami. Przecież od ponad 20 lat wiadomo, że my nie mamy wybitnych/bardzo dobrych piłkarzy. Od czasu do czasu pojawi sie jakiś dobry grajek i się na niego napalamy. Bo wierzymy, że pociągnie tą reprezentację. Ale na wielkich turniejach jak jest widzimy od 2002 - trzy mecze i do domu. I pewnie się to nie zmieni przez kolejne 20 lat. Do Mistrzostw Świata 2010 w RPA pewnie się dostaniemy (grupa nie jest trudna), w Mistrzostwach Europy 2012 zagramy na pewno z racji bycia gospodarzem (może nam za 4 lata jakiś sędzia gwizdnie karnego z kapelusza, ciekawe czy też tak będziemy kurwowali?). Ja mam nadzieję, ze w przeciągu tych 4 lat pojawi się u nas jakiś grajek który jak dostanie piłkę to nie będzie na nią się patrzał i biegł, tylko głowę będzie miał w normalnej pozycji tak by widzieć co sie dzieje na boisku. Tak jak portugalski Ronaldo, który wqrwia mnie swoim zachowaniem, ale jednak piłkarsko jest zajebisty. Jeśli system szkolenia polskich grajków się nie zmieni to ciągle będzie tak jak teraz, no ale tu trzeba dobrych trenerów z myślą techniczną, a u nas dobry trener to jest taki co ma pracę dyplomową ;) (bo musi mieć).

A to, że wszyscy się napalają gdy grają nasi to normalne. Fajnie jest być dumnym ze swojej drużyny/grajka. Ja tam się cieszę gdy jakikolwiek reprezentant Polski wygrywa, bo wiem, że w tym kraju żeby wybić się na odpowiedni poziom trzeba mocno się poświecić. I czy to wygrywa Otylia Jędrzejczak, Robert Kubica, drużyny siatkarskie, czy koleś który uprawia dyscyplinę o zasadach której nie mam zielonego pojęciach - mnie to cieszy.

I hasła w stylu:
i ktokolwiek teraz będzie bronił Polaków - będzie dla mnie zerem totalnym ....

beznadziejnym narodem jesteśmy ....

bo tylko totalny debil będzie opłakiwał " tą reprezntację "
są przesadą, bo obrażasz kibiców których mamy jednych z najlepszych na świecie w odróżnieniu od sportowców. Kibice swoją robotę wykonali, pewnie qrwowali w I połowie gdy przez 30 minut Austria jechała z nami jak chciała, cieszyli się gdy Rysiek, znaczy się Roger strzelił bramkę (liniowy w momencie bramki był na lini kończącej boisko, więc musiał widzieć spalonego, widocznie uznał, że go nie było, a może sędziowie grają w zakładach bukmacherskich i obstawili wciul kasy na remis, z bramką w doliczonym czasie :) ). W II połowie gra naszych była już o wiele lepsza i pewnie wszyscy z nas się cieszyli, że będą 3pkt. I tak do momentu kiedy angol odgwizdał karniaka (nie oszukujmy się, karnego którego nie było - angielski sędzia i odgwizdał takie coś!!!!!). Nie ma się co łudzić, że w meczu z Chorwacją odmienimy swoją grę i pozamiatamy Chorwatów. pewne jest też, to że Austria nie wygra z Niemcami i w przyszły poniedziałek wracamy do domu. Oczywiście serce wierzy, że wygramy z Chorwatami jedną bramką więcej niż Austria z Niemcami. Tylko rozum wie, że w lutym podczas towarzyskiego meczu Austria dostała z Niemcami u siebie 0:3. Jest jeszcze szansa, że sędziowie zrobią przekręty ;) i jakimś cudem Austria wygra z Niemcami, a my jakimś cudem strzelimy jedną bramkę więcej niż oni i wówczas jesteśmy w ćwierćfinale, potem półfinał no i finał. No i jesteśmy Mistrzami Europy. Szkoda tylko, że w momencie podnoszenia pucharu ktoś pociągnie mnie za koszulkę i usłyszę głos. - Kupiłeś marchewkę?? Marchewkę się pytam czy kupiłeś!!!!!! :twisted:

Polska <klask><klask><klask>Polska :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Post autor: marion » 13 cze 2008, 11:09

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 13 cze 2008, 11:19

pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 13 cze 2008, 12:44

przeczytalem Wasze spostrzeżenia co do moich " obelg " w postach. :) ( "obrażonych" przepraszam
Jak by nie patrzył , dziś - kiedy już ochłonąłem po emocjach wczorajszych i kiedy chciałbym zapomnieć już o wczorajszym dramacie , to nie mam do tego podstaw, bo to co się teraz dzieje, to jest dopiero dowód na to jak bezmyślnymi kibicami jest większość rodaków i mojego zdania nie zmienie i myslę że właśnie bezmyślnością i brakiem wyobraźni pokazujemy samym sobie ale szczególnie innym jak jesteśmy " specyficznym "narodem , który potrafi sobie " uj..ać " w głowie chorą i nie realną myśl i ją wałkować i mielić na drobne, przy tym podsycając napięcie i kompleksy i " chorągiewkowy gust " typu :

Rano 10.00 Zobaczymy jak będzie
Południe 14.00 Wp...ilmy im !
Wieczór 20.00 Będzie dobrze, będzie 2 albo 3 do zera, wpie..imy że hej
Noc 23.00 Patałachy !, Dziady ! grali jak zawsze

Taki jest właśnie " nominalny " kibic Polski i to nie chodzi o to, że mamy się cieszyć z tego, że jesteśmy licznym stadem kibiców, co jeżdzą po świecie za Kubicą, Małyszem itd .... bo to nie jest sztuka, bo sztuką jest jakość kibicowania i brania odpowiedzialności za to, a nie ilość biało-czerwonych owieczek, zranionych niewiadomo czym ( może powinni oglądać billard )
Według mnie Polacy emanują dużą dawką agresji podczas " kibicowania " - chociaż dla mnie to nie ma nic wspólnego z kibicowaniem, to jest zwykłe, zaściankowe " napianie się " i rozładowywanie emocji ale i agresji, która czasem nie da sie rozładować, tak jak " Polak " by chciał ....a wtedy jest problem.

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 13 cze 2008, 12:53

mnie dobija to że zawsze po tych meczach polacy szukaja winnych wszedzie tylko nie w naszej reprezentacji. Tak jak teraz z sędzia
Jak widze te teksty "jeb* sedziegi o i całą rodziene jego" albo te obrazki z tym tekstem to wstyd mi za to jaki mam wpisany kraj w dokumencie tożsamości :roll:
Moim zdaniem winni są nasi piłkarze bo gdyby byli dobzi to by wygrali. Ale my zawsze musimy szukać winnych gdzie indziej. :roll:

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Oliwia » 13 cze 2008, 12:57

Jednak targają tobą jeszcze emocje Tribo Oulus...ochłoń trochę...Nikt sie tu nie obraża.... ;) mnie to w sumie wszystko mało co rusza...hehe, ludzie myślą o weekendzie, imprezach, chwili oddechu a ty tu swoje: bezmyślni, chorzy, uj..bane w głowach, debile, zera itp ;)

Mój wcześniejszy komentarz dotyczył raczej defincji człowieka będącego totalnym zerem...ale teraz to widzę, ze ogólnie starsznie się spinasz tym wszystkim - niepotrzebnie ;)
Ostatnio zmieniony 13 cze 2008, 12:58 przez Oliwia, łącznie zmieniany 1 raz.
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 13 cze 2008, 12:58

nie Pixelku , piłkarze nie są winni :)
Piłkarze to piłkarze, to są sportowcy i mają średnią pozycję w Europie i sobie tak vegetują no i dobrze.( podobnie jak Norwegia, Szwajcaria, itd - kraje nie porównywalnie bogatsze przecież )
to ludzie są źle wychowywani przez media :evil: którzy podsycają każdy jeden mecz, nawet sparing trenning :!: do rangi wydarzenia dnia - potem z takich ludzi, co sie nawdychają mediów wyrastają kibice-ignoranci a z czasem pseudo kibice i dramat gotowy

Oliwia - nie rozumiem o co Ci chodzi ? Przecież to jest temat o Euro ?A to są moje spostrzeżenia, fakt że pisane na gorąco , ale akurat jest okazja by o tym napisać .
Jak ja miałbym tak " reagować " jak Ty teraz na mnie reagujesz , w każdym temacie na tym forum to powstał by niepotrzebny nikomu bałagan. :) A wierz , że macie swoje pikantne tematy 8)

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Oliwia » 13 cze 2008, 13:17

Ja też nie rozumiem Twojego podejścia za bardzo ;) Po prostu jeżeli ktoś w jakiś tam sposób pozytywnie ocenia grę Polaków to jest zerem totalnym?
W sumie tylko tego się czepiłam mając wrażenie, ze się emocjonujesz tą całą sytuacją bardziej od kibiców.. ;)

Ja nie wiem czy mam tu jeszcze jakieś swoje "pikantne" tematy...przestałam podchodzić emocjionalnie do tego- na moje szczęście..
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 13 cze 2008, 13:28

o piłkarzach pisałem że są winni tego że przegrywają mecze hehe :wink:

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 13 cze 2008, 13:36

Rano 10.00 Zobaczymy jak będzie
Południe 14.00 Wp...ilmy im !
Wieczór 20.00 Będzie dobrze, będzie 2 albo 3 do zera, wpie..imy że hej
Noc 23.00 Patałachy !, Dziady ! grali jak zawsze
Tribo a to są wpisy z wp.pl, onetu, interia.pl, czy może gazeta.pl ?

Czy TY przejmujesz się wpisami dzieci lub debili? W Niemczech, Austrii i innych krajach też są "dzieci neostrady"i też się napinają bo co mają robić? A to że zawsze kibice wierzą w swoich to coś złego. Takie same prawo do wiary w swoich grajków mają kibice Taiti (174 w rankingu Fifa), Argentyny (1 w rankingu Fifa) i Polski.

Wiadomo, że nie wszyscy się znają na piłce, ale wszyscy wierzą, że nasi wygrają. I pięknie jest w gronie znajomych i nieznajomych luknąć sobie na mecz i przezywać to co dzieje się na murawie. I szczerze mam w dupie to, że poza meczem nie chciałbym z nimi mieć coś wspólnego.

A trąbki, śpiewy, hymn i gromkie "sędzia chuj" do 1:00 w nocy dziś mnie akurat bawiło i cieszyło. Chyba wszyscy to przeżyli, bo pomimo tych głośnych akcji policja nie przyjechała. No, ale pewnie się zdołowali bo ich kompan nas udupił ;).
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: war » 13 cze 2008, 14:37

@ PIXEL , wtym akurat przypadku ansza wina jest to ze nie strzelilismy 2. bramki, byloby po meczu, a karny w 93 minucie to nawet w C klasie jest afera,a tutaj w grze o punkty na mistrozstwach to po prostu skandal i wypaczenie wyniku, wiem co mowie bo zdazylo mi sie gwizdac mecze :wink: poza tym ten sedzie podobno w anglii tez byl znany z niekompetencji
howardzie Ch-j Ci w webb
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 13 cze 2008, 14:44

no no, ja tu nie bronie sedziego tylko zwracam uwage na to ze poza nim gra naszych tez ma znaczenie dla wyniku. a wielu jakos tego nie zauwaza.

hiehie dawno nie bylo tak zeby z kazdej strony w realu i w necie bylo slychac tylko 1 temat :D

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Astral » 13 cze 2008, 18:10


Osthato Chetowa
Medulla Oblongata
Posty: 340
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:37
Lokalizacja: Wejherowo/Kaszuby
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Osthato Chetowa » 13 cze 2008, 18:28

.. uwazam ze oba mecze Naszej reprezentacji byly DOBRE,na rownym poziomie !! cieszyc sie trzeba z tego ze drugi raz z rzedu jestesmy na wielkim turnieju ... czy przegrywamy czy wygrywamy czy remisujemy moj stosunek do naszej reprezentacji sie nie zmieni !! wazne jest to ze nie dajemy dupy w tych meczach bo czy tez z Niemcami czy z Austria walczylismy jak rowni z rownymi ..zdarzaja sie lepsze i tez gorsze momenty .. i tez trzeba zauwazyc ze presja na zawodnikach jesst bardzo duza ,nerwy ,emocje to tylko ludzie tak jak kazdy a Nas,nie mozna ich za to winic ...ja tez grale w pilke jako gowniarz przez 10 lat ,moze inna ranga rozgrywek ale emocje tez sa ,zeby sie wykazac moze ktos zauwazy itp.. i z tego co pamietam to na ternigach przed waznymi meczami takimi jak z Baltykiem czy tez Lechia wszystko bylo dobrze ale jak dochodzilo to takiego spotkania to mialem nasrane w gaciach i nic mi nie wychodzilo , z czasem to przeszlo :):):) i doskonale pamietam jak wygralismy pierwszy mecz z Baltykiem 2 : 1 ,przez 5 poprzednich lat przegrywalismy po 15 do zera , to radosc byla taka jak bysmy wygrali mistrzostwa swiata :):) jest to tylko przyklad :):)pozdrawim

Awatar użytkownika
oscaritta
Elite User
Posty: 704
Rejestracja: 10 sie 2004, 13:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: oscaritta » 13 cze 2008, 18:31

Styropian pisze:A trąbki, śpiewy, hymn i gromkie "sędzia chuj" do 1:00 w nocy dziś mnie akurat bawiło i cieszyło.
mnie też.

"je.ać sędziego i rodzine jego" sama powtarzałam - pół lokalu tak gadało- pogadalo i emocje opadly. emocje, żal- naturalne emocje i nie jest to kwestia mojej głupoty a zwyczajnej dziecięcej złości i rozczarowania..
ludzka rzecz
mam kaca giganta i swietnie sie bawilam. kibicowalam, spiewalam
:) po to organizuje sie rozne igrzyska:wink: , mam nadzieje

problemem niektorych jest brak tego swiadomosci

Tribo oceniasz kibicow czy media :?:

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 13 cze 2008, 18:44

Kibiców edukowanych przez media
czyli 80 % Polaków którzy mają zbyt słabą " osobowość " i są podatni na różne rzeczy ....
80 % to bardzo dużo. To już niestety całokształt społeczeństwa.
Wszystkie ataki na sędziego ( nasza klasa, allegro, fora itd ) to tylko dowód na to.

To bardzo niebezpieczne zjawisko.
:?

Awatar użytkownika
oscaritta
Elite User
Posty: 704
Rejestracja: 10 sie 2004, 13:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: oscaritta » 13 cze 2008, 20:16

:lol: od dawna wiadomo, że wśród różnych grup kibiców entuzjaści" piłki nożnej wypadają najgorzej ale myślę, że przesadziłeś z tymi procentami

nie czuje się edukowana przez media..
a z tymi demonstracjami- Howard Webb, Fuck You - się solidaryzuje :twisted:

media są mediami, podpuszczanie i wywoływanie emocji- choćby takich jak u Ciebie to założenie i cel


troszeczkę demonizujesz 8) bo wnikając głębiej, to potrzebne emocje

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości