EURO 2oo8

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 14 cze 2008, 00:02

ja sie po czesci zgadzaz z Tribo.
To sa potzrzebne emocje? Ja ich nie mam. Czyto znaczy ze to ze mna jest cos źle??
(lekarze mówili ze tak :P )
Wydaje mi sie ze emocje emocjami ale to co niektorzy piszą... ja juz na jednym forum dostałem wyrok śmierci (od klienta z mojego miasta) za to że nie popierałem wyzywania sędziego i jego rodziny :roll: I to tak na serio.
Jeśli takie emocje są potrzebne ludziom to ja nie wiem... jestem chyba z innego wymiaru :roll:

Ale poniewaz widze to co widze to sam przyznaje ze jestem z innego wymiaru 8)

Awatar użytkownika
emerfau
Elite User
Posty: 687
Rejestracja: 24 lis 2004, 11:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: emerfau » 14 cze 2008, 01:49

wracajac do tematu pragne podkreslic ze ogolnie rzecz ujmujac zagralismy tragicznie. Nasza obrona nie istniala, to co w meczu z Niemcami wyprawial Golanski, a wczoraj Jop wola o pomste do nieba. Co sie stalo z druzyna, ktora wygrala 3-1 z Portugalia?! (heh, wygralem wtedy 20 zloty za obstawienie wyniku - az sie lezka w oku kreci). Co sie stalo ze Smolarkiem, ktory samodzielnie poslal pilke do siatki 9 razy?! Przeciez w tym turnieju to cien samego siebie! Czy nie zagralismy na takim poziomie na jakim powinnismy byli zagrac przez to, ze w skaldzie zabraklo na przyklad Balszczykowskiego? Na pewno mialo to pewne znaczenie, ale nie wyjasnia jeszcze calej sytuacji.

Jesli chodzi o moje zdanie na temat wczorajszych kontrowesji to a) gol ze spalonego b) Faul byl, ale Webb nie powinien byl dyktowac karnego. To bylo oczywiste chamstwo z jego strony.

W eliminacjach zawsze nam idzie lepiej niz w turniejach, od lat tak jest. Kiedy nie czujemy presji to wychodzi z nas wiecej fantazji i polotu. Jestem przekonany, ze w poniedzialek zagramy o niebo lepiej, bo juz jest po ptokach (po ptokach mowie!) i bedziemy grac tylko o pietruszke i szacunek kibicow (w sensie o honor, nie?), presja bedzie mniejsza i zobaczycie ze bedzie lepiej.

Dobrego trenera juz mamy i bron >wstan bostwo wedle uznania<, zeby Leo odszedl. Teraz potrzebujemy swiatowej klasy psychologa. Ot co!

Swoja droga, jak tam wyglada sytuacja w naszej mlodziezowce? Da sie cos wyluskac na MS? Cos nie cos o Krolu slyszalem.. ze chlopak ma talent.

guidance

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 14 cze 2008, 09:54

Pixel pisze:ja juz na jednym forum dostałem wyrok śmierci (od klienta z mojego miasta) za to że nie popierałem wyzywania sędziego i jego rodziny :roll: I to tak na serio.
Pogróżki, tym tym bardziej grożenie śmiercią, jest karalne. Zastanów się nad złożeniem pozwu do prokuratury, tym bardziej że z niektórymi kibolami, jak nieraz pokazuje zycie, nie ma żartów.

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Post autor: Pixel » 14 cze 2008, 15:22

spoksik, to nie kibol, wiem kto to i sie nie mam czego obawiac :wink:
tak wiec moge wlozyc te jego grozby miedzy bajki. gorzej dla niego jakby mi sie cos stalo wczoraj. by byl pierwszym podejrzanym i by sie lekko zdziwil jakby policja do niego zawitala hehe.
dobija mnie tylko fakt ze zwykle wydarzenie sportowe moze doprowadzic "cywilizowanego" czlowieka do pisania takich rzeczy :roll:

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: war » 14 cze 2008, 18:22

aktualizujac temat o wczorajszy mecz ORANJE ORANJE!!!!!

MASAKRA co oni zrobili z francuzami;)
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 15 cze 2008, 14:50

Pixel pisze:spoksik, to nie kibol, wiem kto to i sie nie mam czego obawiac :wink:
tak wiec moge wlozyc te jego grozby miedzy bajki.
Tym lepiej, jesli wiesz kto to. Nawet jeśli wiesz, że to rzucanie słow na wiatr, warto by go przestraszyć prokuraturą - może nieco zmądrzeje i na drugi raz pomyśli, zanim cos napisze.
Pixel pisze:dobija mnie tylko fakt ze zwykle wydarzenie sportowe moze doprowadzic "cywilizowanego" czlowieka do pisania takich rzeczy :roll:
Rzeczywiście, to prawda. To tylko dowód, na to, jak bardzo jeszcze jesteśmy prymitywni.

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 15 cze 2008, 22:31

Z pozdrowieniami dla Tribo :)
:arrow: http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/18801/ ... em_polski/

A teraz Czechy Do Toho!!!
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 15 cze 2008, 23:04

Styropian pisze:Z pozdrowieniami dla Tribo :)
:arrow: http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/18801/ ... em_polski/
Cóż... pewnie powiem coś wybitnie niepopularnego, ale z pewnego punktu widzenia Polacy mogliby być wdzięczni Webbowi, a mianowicie: wielu się pewnie z tym nie zgodzi, ale pierwszy zaliczony Polsce gol, z racji spalonego, nie powinien był być jej przyznany. Webb się pomylił, a że w trakcie meczu głupio się wycofywać ze swojej złej decyzji, postanowił zreflektować się przyznając Austrii karniaka, nawet jeśli się jej nie należał. Zachował się uczciwie wobec obydwu stron - każda z nich dostała niezasłużony punkt. Ale gdyby nie zaliczył gola strzelonego przez "Perejrę" (jak to określił nasz wszystkolekceważący prezydent), polska reprezentacja grałaby wciąz tak, jak grała do tego momentu, co skonczyłoby się, realnie patrząc, 2-3 puktową stratą. Wiec co lepsze, 1:1 czy hipotetyczne 3:0 dla Austrii?

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 16 cze 2008, 13:18

ja powtarzam i podtrzymuje że nikt nikogo nie skrzywdził, jeśli już to Polak sam siebie krzywdzi robiąc z siebie idiotyczny naród ( powtarzam "w większości" , bo zaraz się pojawią obrażone osoby _) Akcja w polu karnym jakich wielu ....! Tylko zabolał nas kontekst tej sytuacji, jej czas i miejsce - niestety, ale tak bywa.
Wracając do turnieju....

Wczoraj śmiać mi się chciało z Czechów....
Sami są sobie winni - kto im kazał przy stanie 2:0 grać antyfutbol ? :twisted: :lol:
W końcu to się zemściło i bardzo dobrze, a Nihat Kaveci udowdnił, że już od kilku lat jest świetnym piłkarzem.
Ja wcześniej obstawiałem za Turcją, i to dla mnie nie jest żadna niespodzianka- mają trochę lepszy zespół niż Czesi ( tym bardziej ze Rosicky im wypadł przed turniejem i już wtedy można było wysnuć teorię że nie wyjdą nawet z grupy , ale brawa za walkę , można powiedzieć że Polacy aktualnie grają 70 % zespołu Czech czy Chorwacji )

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: war » 16 cze 2008, 20:10

etam tribo, turcja moze i jest czarnym kuniem tych mistrzostw, ale bez przesady nie ma co piac ze nihat taki znowu super duper;) a czesi odpadli bo cech mial za ciasny kask;)
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 16 cze 2008, 20:28

ale mi chodziło o całokształt Nihata :)
18 goli dla Villarreal i wicemistrzostwo Hiszpańskiej ligi - czyli dobry sezon zakończony zabójczymi 3 minutami w meczu z Czechami.Byle kto tak nie strzela.... i nie ma co winić Cecha.

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 16 cze 2008, 22:32

No to kończy sie nasza przygoda z Euro 2008. Ostatni mecz dla mnie to dno i wodorosty. Byłem po ich stronie po szpilu z Niemcami, byłem po meczu z Austrią (szczególnie w I tragicznej połowie). Ale to co dziś pokazała nasza reprezentacja to jest DNO. Szkoda mi tylko Boruca, bo to jedyny grajek który nadaje się na piłkarskie salony, reszta może sie pokazać co najwyżej w barze mlecznym.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Osthato Chetowa
Medulla Oblongata
Posty: 340
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:37
Lokalizacja: Wejherowo/Kaszuby
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Osthato Chetowa » 16 cze 2008, 23:08

co racja to racja .. ostanie 10 min nie wystarczy :)

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Astral » 17 cze 2008, 10:23

leo why ? bo za malo kurwa flag wywiesiliscie ;p
to wszystko wasza wina :D

Awatar użytkownika
Palmer Eldritch
Bombay TV Crew
Posty: 174
Rejestracja: 15 wrz 2007, 20:50
Lokalizacja: zza kredensu
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Palmer Eldritch » 17 cze 2008, 11:41

Kibic ogląda mecz Polska - Niemcy:
- 5 minuta: Smolarek strzela w drugi róg 1:0 dla Polski;
- 36 minuta faul w polu karnym na Rogerze, Krzynówek bezbłędnie egzekwuje
jedenastkę 2:0 dla Polski;
- 58 minuta Roger przechwytuje piłkę w środku pola, sam biegnie sam do bramki
rywali....

...Kupiłeś marchewkę? Marchewkę się pytam czy kupiłeś??
""Moja dupa jest ciasna jak po praniu, a Twoja matka to chuj!""
( Kapitan Bomba )

Awatar użytkownika
4m
Elite User
Posty: 444
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:52
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: 4m » 18 cze 2008, 09:58

Astral699 pisze: bo za malo kurwa flag wywiesiliscie ;p
to wszystko wasza wina :D
A żebyś wiedział - oficjalna wypowiedź reprezentanta Polski: bo kibice byli za głośni...
http://tnij.org/bdlr :)
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Astral » 18 cze 2008, 11:41

Ooo to tez. Za glosni kibicie to niesamotiwa udreka dla piłkarzyka :D Jak tu sie skupic nad piłką i strzałem, azeby nie przestrzelić nad stadionem :P

Awatar użytkownika
Krzychoo
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2003, 20:52
Lokalizacja: Gdańsk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krzychoo » 18 cze 2008, 19:09

4m pisze:A żebyś wiedział - oficjalna wypowiedź reprezentanta Polski: bo kibice byli za głośni...
http://tnij.org/bdlr :)
Mogę popsuć dobrą zabawę?
Więcej w "Fakcie".
"Your body is a Nighclub, as well as a Temple..."

Awatar użytkownika
4m
Elite User
Posty: 444
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:52
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: 4m » 19 cze 2008, 13:37

Krzychoo pisze:
4m pisze:A żebyś wiedział - oficjalna wypowiedź reprezentanta Polski: bo kibice byli za głośni...
http://tnij.org/bdlr :)
Mogę popsuć dobrą zabawę?
Więcej w "Fakcie".
Nie możesz - przecież ten oficjalny wywiad był przytaczany w wielu tytułach prasowych, serwisach internetowych, stacjach tv i radiowych :D Łobodziński wyszedł chyba po raz pierwszy na normalny, większy stadion i się wystraszył... Leo o tym też mówił chyba kiedyś, że się obawia o piłkarzy, którzy nie mieli kontaktu z europejskimi obiektami.
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 19 cze 2008, 14:17

Ludzie co Wy się jakimś Łobodzińskim przejmujecie. Gdyby nie kontuzja/forma Błaszczykowskiego to taki Łobodziński pewnie by nawet murawy nie powąchał. Niestety mamy tak "wspaniałych" grajków i nic na to nie poradzimy. Wiadomo też, że Wisła nie awansuje do LM, bo w eliminacjach trafi na rywala z ogromnym stadionem, na którym kibice odwalą taką oprawę/doping, że biedny Łobodziński nie będzie słyszał co się do niego mówi, albo co gorsza się posra.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości